Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witajcie mam do Was, właścicieli już zrobionych łazienek (piękne są, naprawdę) pytanie, mianowicie jak rozwiązaliście problem przechowywania akcesorii w kabinie prysznicowej?

chodzi mi np o żel pod prysznic gąbkę, takie podstawowe rzeczy.

Jestem na etapie robienia łazienki, prysznic będzie minimalistyczny, jedna duza szyba, niski brodzik, trzy pozostałe ściany okafelkowane. teraz mam problem, nie podobają mi się żadne poleczki na akcesoria, zresztą zal mi dziurawić kafelków, myślałam o schodku wewnątrz kabiny, ale sama już nie wiem, czy to będzie ładnie wyglądać.

Jak wy go rozwiązaliście?

 

Ja mam koszyczki pare fotek bylo kilka stron temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie półeczki

http://lh3.googleusercontent.com/_th4cyo-sq_k/S-_OQ9pARJI/AAAAAAAAAXI/Jc0pwQE4JI0/s512/PICT0345a.JPG

Zdjęcie jest zrobione zaraz po położeniu płytek, więc jeszcze nie zagospodarowane. Są bardzo wygodne, jest gdzie odłożyć żel, szampon itp. W dolnej łazience nie przewidziałam nic takiego, buteleczki stoją na brodziku i wkurza mnie ciągłe schylanie.

Tu wnęka ma wymiary 90x98 więc nie było zbyt dużego pola manewru. Też nie chciałam dziurawić kafelków.

 

serdecznie Ci dziękuję za odpowiedz, chyba pokuszę się na taki polaczki właśnie, bo także nie wyborazam sobie układania wszystkiego na podłodze ;) serdeczne dzięki, pozwoliłam sobie wydrukować Twój prysznic i jutro uderzam do Panów murarzy (muszę im pokazać dokładnie co i jak, w przeciwnym wypadku czekają mnie poleczki na suficie...) :D

 

Ja mam koszyczki pare fotek bylo kilka stron temu

 

tak, właśnie przed chwila dobiłam do tamtej strony :D, szukałam nawet takich koszyczków, ale te ładne, kosztują tu 112euro :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz kogos w Polsce kto ci moglby przywiezc bo u nas nie sa az takie drogie :)

 

niestety obudziłam się dopiero teraz, a odpowiedz była potrzebna na dziś :(

ehh takie mieszkanie to tyle decyzji, a ja niestety nie należę do zbyt zdecydowanych osób :rolleyes:

zdjęcie polek helism powędrowały dzisiaj do Pana murarza, zmieniłam tylko położenie, zamiast narożnika, będą takie dwa prostokąty wielkości węższej cegły na dwóch rożnych poziomach pokryte kafelkami.

Ciekawa jestem czy mąż ukradnie ten pomysł do swojej łazienki, bo tyle narzekał o moim braku decyzji i pomysłowości w tak prozaicznej sprawie hihihih.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie właśnie tez podoba design Paffoni dlatego mocno sie nad tym zastanawiam. Jedyne co mnie martwi to to, ze cały zestaw będzie wkuty pod tynkiem i w razie jakiejs awarii trzeba będzie płytki skuwac. A tego bym nie chciała robic.

Znalazlam troche postow na temat Paffoni i jak zwykle zdania sa podzielone. Jedni mówia, ze lipa straszna, ze uszczelki przeciekaja, ze nia ma serwisu a u innym wszystko jest oki. Takze nadal jestem w kropce...

A "mój" zestaw wyglada tak :

http://www.tanialazienka.com/zdjecia_allegro/zestaw_level.jpg

 

ja jestem z tych zadowolonych - użytuję mój zestaw podtynkowy już 1,5roku

mam model Level (prysznicowy podtynkowy i baterię umywalkową - też podtynkową) i Berry (nawannowa i umywalkowa) - jak na razie wszystko w porządku.. i oby tak pozostało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMJOT I MEFIKO

dziękuję za miłe słowa, mnie tez się podoba a dodam, że sama wszystko wymyśliłam i rozplanowałam więc bardzo mnie ciesza miłe opinie. Najwazniejsz jednak, że jest baardzo funkcjonalna i super się w niej czuję.

Płytki to Magma Nowej Gali, struktura natural, szary mam na całym "płytkowym" dole - hol, korytarz, kuchnia i pasaz w salonie od tarasu przez kominek - są rewelacyjne w utrzymaniu czystości i czarny - struktura natural jest świetna, w kuchni nad blatem dałam półpoler - chyba miałam jakieś zaćmienie umysłu albo zmęczenie materiału. To już nie to samo ale tragedii nie ma :)

Co do całości to muszę ściągnąć kolegę z jakimś wypaśnym obiektywem bo moim apoaratem tak wychodzi jak pokazałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magma półpoler to tak jakby wziąć natural i zacząć szlifować pozostają place natural i placki polerowane co daje efekt 50% natural i 50% poler = półpoler.

Co do affronów to brałam kiedyś tam pod uwagę ale jak przeczytałam wątek o utrzymaniu ich w czystości to odpuściłam, bez tego też mam sporo biegania bo dwoje małych dzieci daje w kość;) a gdy zobaczyłam Magmę to wiedziałam, ze te i żadne inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

No właśnie, też mamy 2 letnie dziecko i dopiero się rozkręca w bałaganieniu ;). Na dole zrobiliśmy łazienkę w Paradyżu Travena Mogano i jest tam tylko prysznic, natomiast na poddaszu chcemy zrobić taką z wanną w stylu SPA właśnie w takiej kolorystyce jak Twoja, tylko bez tych drewnopodobnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...