Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Alutka W,

a mnie się nie podoba - wg mnie panuje tu bałagan, płytki ułozone jakbyś robiła łazienkę, poza woodenticem, ze wszystkiego co pozostało z innych prac glazurniczych

 

Muszę się bronić ;) nie widać całości bo ze mnie duu... nie fotograf. Na przeciw jest ściana cała czarna od dołu do góry (raczej nie z resztek;) i ścianka na wprost drzwi jest cała szara. Całość imho spójna z resztą parteru gdzie panują na podłodze te szare płytki.

Ale oczywiście może się nie podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alutka nareszcie się pochwaliłaś! Woodentic fajnie wyszedł(przypomnisz jaki to kolor?) i czarna magma boska. Widzę, że trzy różne materiały spotkały sie z krytyką na forum.Nie wiem czy pamiętasz ale ja w dolnym wc zastanawiałam się nad czarną magmą, woodenticem i jedną ścianą z płytą forest green.Może faktycznie to za wiele....:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem bezsensowna jest ta krytyka. Jak się nie podoba to się nie odzywać. Ja wiele razy z trudem zagryzałem język gdy widziałem jakieś koszmarki na tym forum - moim zdaniem oczywiście - a wszyscy rzucali swoje ohy i ahy łacznie z właścicielem a skoro jemu się podoba to chyba najważniejsze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emjot27-z jednej strony racja, że najważniejsze, to zadowolenie właściciela i na pewno chciałby słyszę tylko pochwały, ale z drugiej-to jest forum, gdzie można się wypowiadać moim zdaniem nie tylko pochlebnie. Pokazując coś publicznie trzeba się liczyć z tym, że ktoś zechce wyrazić swoją niepochlebną opinię.

 

I się odezwę-moim zdaniem za dużo się dzieje na tej niewielkiej przestrzeni, że tak powiem-za dużo dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem bezsensowna jest ta krytyka. Jak się nie podoba to się nie odzywać. Ja wiele razy z trudem zagryzałem język gdy widziałem jakieś koszmarki na tym forum - moim zdaniem oczywiście - a wszyscy rzucali swoje ohy i ahy łacznie z właścicielem a skoro jemu się podoba to chyba najważniejsze?

 

'Wsiadł do autobusu człowiek z liściem na głowie

Nikt go nie poratuje, nikt mu nic nie powie

Tylko sie każdy gapi, tylko sie każdy gapi i nic'

 

Niestety - dzięki takiemu podejściu forum Muratora ma opinię Towarzystwa Wzajemnej Adoracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Wsiadł do autobusu człowiek z liściem na głowie

Nikt go nie poratuje, nikt mu nic nie powie

Tylko sie każdy gapi, tylko sie każdy gapi i nic'

 

Niestety - dzięki takiemu podejściu forum Muratora ma opinię Towarzystwa Wzajemnej Adoracji.

 

Oj nie wiem...;)

Deccoria to dopiero Wylęgarnia Miłości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem bezsensowna jest ta krytyka. Jak się nie podoba to się nie odzywać. Ja wiele razy z trudem zagryzałem język gdy widziałem jakieś koszmarki na tym forum - moim zdaniem oczywiście - a wszyscy rzucali swoje ohy i ahy łacznie z właścicielem a skoro jemu się podoba to chyba najważniejsze?

dawno takich bzdur nie czytałem - dulszczyzna wychodzi z Ciebie. Ohy i ahy na forum a w głowie - matko, co za paskudztwo.

Wracamy do czasów PZPR, gdzie tylko jedna linia programowa była słuszna?

nie mam zamiaru komukolwiek bez wazeliny w tylna część ciała wchodzić tylko dlatego aby miał przyjemnie.

Dla mnie zza dużo sie dzieje w tej łazience i tyle. W żadnym stopniu nie powinno to umniejszać zadowolenia Alutki z jej łazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się towarzystwo oburzyło a wojgoc widać, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Jeśli nie podobało mi się czyjaś łazienka czy kuchnia, to nie wyrzucałem swojej krytyki na forum, bo niby co to zmieni? Popsuję tylko humor i samopoczucie właścicielki. I nie mówicie, że was taka krytyka w ogóle nie rusza? Tacy wszyscy jesteście gruboskórni? Jeśli kwestia dotyczy drobnych dodatków, które można w każdej chwili wymienić na inny to nie ma sprawy, ale jeżeli mówimy już np o płytkach czy wybranej umywalce, kibelku to już chyba za wiele nie może pozmieniać. No chyba, ze go na to stać. Nie mam zamiaru nikomu wazelinować, jednak moim zdaniem krytyka takich czy innych rozwiązań może być na etapie wizualizacji.

 

lavenderCzyli jak Tobie napiszę, że masz beznadziejnie dobrane i dennie zrobione pytki na ścianach i podłodze, to znaczy, że z uśmiechem na twarzy podziękujesz mi, weźmiesz łom i zaczniesz je zbijać? Bo przecież to to samo co ten liść na głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mahoń, czy merbau - bardzo podobne kolory, które nieco nie pasują do całości, moim skromnym zdaniem, ale spox ;) Mebelki prościej zmienić, niż płytki, a te wyszły ok :)

 

Edit: tak sobie góglłem za merbauem i widzę, ze sporo różnych odcieni jest. Może by tak jaśniejszy jakiś? Bo ten jakoś za ciemny.

Edytowane przez Martinezio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...