Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja jeszcze ze swej strony dodam, ze poleciłabym przede wszystkim do prysznica. W wannie nie jest to tak istotne, bo nalewasz i zakręcasz, a jak wystygnie, to dolewasz. W umywalce szybko myjesz ręce i zanim zacznie lecieć gorąca, to i tak zakręcisz. A w prysznicu naprawdę jest przydatna.

 

W wannie tak samo przydaje się jak pod prysznicem. Po pierwsze osobiście nie mamy czasu ani pieniędzy na codzienną kąpiel w wannie pełnej wody więc bierzemy w tej wannie normalny prysznic. Po drugie dziecko się kąpie i może sobie sama odkręcić wodę bez obaw, że się oparzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Łazienka super , od razu skojarzyła mi się z wakacjami i morzem- będziesz miała ich namiastkę jak tylko wejdziesz do łazienki. Poprawiłabym jedynie mozaikę na blacie z umywalkami bo wydaje mi się , że się nie zgrywa (chyba, że to przekłamanie wynikające ze zdjęcia). a jakie będą fronty szafek? Edytowane przez mrówka75
poprawienie tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilona Agata też myślałam o symetrycznym rozlożeniu umywalek wzgledem siebie i ścian (zwłaszcza ze takrozplanowane sa teżkinkiety) - tylko te kontakty nieco mi elektryk niesymetrycznie umieścił, nie bylomnie kilka dni na budowie i teraz szkoda mi towszystko kuć... ale może jak nastawiam dupeeli na blacie to nie bedzie sie rzucalo w oczy. a podłoga jest biała, trochę poprzebarwiana, ale jednak biala.

Agi75 jakieś drewno tu i tam bedzie - na pewno sufit, drzwi, i cos tam w dodatkach, ale tak żeby nie przesadzić.A szarości u mnie też nie zabraknie - w zestawieniu z środziemnomorsko-arabską 'pstrokacizną', ale jednak;)

żona m nie przeczę, sama nie do końca jestem przekonana, ale to był kompromis (o szczegółach nie będe sie rozpisywac, bo to sprawa osobista :D

mrówka75 mozaika na blacie jeszcze nie przyklejona, tak tylko ulozylam pod uwywalkami zeby zobaczyc jak wygląa, a fronty, no właśnie też jeszcze nie wiem, białe? drewniane 'pod' sufiyt, drzwi i dodatki?

morelka1989, angy nie prosiłam co prawda o opinie na temat mojego zmysłu estetycznego, bo o gustach wszyscy wiemy... ale dzięki, że poswięciłyście mi swój czas, a porównanie ceramiki marokańskiej do Bolesławca bardzo mnie rozbawiło:)

 

dzięki wszystkim za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, a mi się bardzo podoba. Klimaty marokańskie :) Ja bym się pewnie na to nie zdecydowała, bo jednak jestem bardziej zachowawcza, ale tym bardziej gratuluję odwagi i pomysłu.

 

PS. teraz doczytałam, że faktycznie marokańskie :D Punkt dla mnie!:cool:

Edytowane przez wyanna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stefula koniecznie pokaż większe zdjęcia. Łazieneczka na tych małych wygląda na bardzo miłą i przytulną.

Ta ściana z cegieł to "prawdziwa" ściana z cegieł malowana na biało, czy takie, że tak powiem "przyklejane" do zwykłej ściany?

 

Też mam prysznic w takiej wnęce, w przyszłości planuję szklane drzwi, ale zasłonka na razie super się sprawdza.

Jak u Ciebie z fugami białymi? I co na podłodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...