Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękujemy bardzo. Fajnie że się podoba :) Moja żona w zasadzie uznała łazienkę już za swoje ulubione pomieszczenie w mieszkaniu :) Dodam tylko że w rzeczywistości kolor k-g jest dużo bardziej podobny do płytek. A może odwrotnie bo płytki są nieco bardziej fioletowe niż by się mogło wydawać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna, uwielbiam te kolory! Nasza blokowa łazienka też była niezłym wyzwaniem - 2,6m (145x180) i musiało w niej być wszystko;) Jak ktoś ma ochotę zobaczyć to mam w galerii. Jak macie pytania, to śmiało.

Mam natomiast do Was prośbę, zrobiliśmy nad pralką szafkę, po sufit i pozostaje problem z drzwiczkami. Standardowe otwieranie odpada, bo się nie zmieszczą drzwiczki (lampka z prawej), przesuwne też nie, bo zostanie zbyt mało miejsca, żeby coś włożyć/wyjąć... Może ktoś ma dobry pomysł? Myślę też o roletach, ale jest dość mały zapas na te ich mechanizmy (roleta o szer 53cm ma szerokość materiału 48 z tego co patrzyłam, chyba, że możecie polecić jakieś z mniejszym "zapasem"). Od pralki do "poprzeczki" 170, szer. wewnętrzna 53, zewn. 55cm. Dołączam zdjęcie i bardzo proszę o jakieś pomysły:) Mamy juz trochę chaos, ale używamy jej już od kwietnia i niestety nie ma jak inaczej schować tych rzeczy. Mam już dość tego widoku, więc mam nadzieję, że ktoś już miał podobną łamigłówkę:)

http://images40.fotosik.pl/907/f999a3afb0a65785med.jpg

http://images45.fotosik.pl/927/f58041a06cc8428cmed.jpg

Edytowane przez koalaM2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro już tak o tych blokowych klitkach mówimy :) to i ja wrzucę zdjęcia naszej świeżutkiej łazienki (brakuje jeszcze drzwi do prysznica, drzwi wejściowych i paru dodatków). Możecie krytykować do woli:) Jestem tak szczęśliwa, że ją mam, że nic tego nie zakłóci :) yeah Edytowane przez Kasia_1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro już tak o tych blokowych klitkach mówimy :) to i ja wrzucę zdjęcia naszej świeżutkiej łazienki (brakuje jeszcze drzwi do prysznica, drzwi wejściowych i paru dodatków). Możecie krytykować do woli:) Jestem tak szczęśliwa, że ją mam, że nic tego nie zakłóci :) yeah

 

http://img137.imageshack.us/img137/5998/dsc736700011.jpg

 

 

zupelnie przytulna lazienka. delikatny i nie przesadzony dekor - to mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img651.imageshack.us/img651/3306/dsc73430001.jpg

 

Łazienka prześliczna i w moich ulubionych płytkach "Alabastrino" ehhhhhhhhhhhh podziwiam :) i zazdroszczę.

Przy okazji mam pytanie czy szafka pod umywalką jest robiona na zamówienie czy jest to może gotowa szafka z Koła? I jeszcze jedno pytanie, z czego jest blat?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia_1982 możesz zrobić zdjęcie łazienki z piecykiem gazowym? Trochę głupia prośba, ale obecnie mam spory dylemat czy nie zmienić piecyka na bojler - i wizualnie mi ten sprzęt nie odpowiada a i z bezpieczeństwem też gorzej. Na szczęście mam wnękę w WC (ścianka sąsiadująca z łazienką) i to na co się zdecyduję i tak tam zainstaluję.

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna łazienka. Chyba zdecyduję się na te płytki do małego wc. Mam pytanie odnośnie szafki podumywalkowej:Czy ktoś wie czy to są dwie szuflady czy jedna? Szukam szuflad pod blat ale takich aby górna była mniejsza-wygodna do przechowywania kremów,itp. a dolna głębsza. Domino wygląda ładnie ale wydaje mi się,że to jedna głęboka szuflada.Może znacie jakieś gotowe szuflady, bo ja nie mogę namierzyć nic takiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...