Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Asizo nie bede wyjatkiem jak powiem , że jeszcze tyle do zrobienia a juz jest pięknie! To co będzie w takim razie na finiszu??????? Bardzo relaksująca łazieneczka się szykuje! A powiedz gdzie kupiłas te ciemne płytki bo w zadnym internetowym sklepie ich nie ma ....No chyba, że coś przeoczyłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie przecież można coś powiesić nad wanną :lol: dzięki duś a co do lustra to jest tam przyklejone, chyba że mu tą ramę dokleję a z chęcią bym to zrobiła, a pomysł jakiś na firankę może macie?

Ja bym dokleiła do lustra ramę w kolorze szafki mężowej, na okno wlepiła naklejkę z folii mrożonej z jakimś lekko secesyjnym wzorem w stylu tego co na parawanie, ściany machneła na brudnoziemisty kolor i do tego eleganckie ręczniki. Może jakieś fajne świeczniki, albo kawałek kwiatka, może jakiś wyrazisty plakat na ścianę i nic tu więcej do szczęścia nie potrzeba. Ładna ta łazienka sama w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asizo widząc Twoja lazienke coraz bardziej jestem przekonana do ciemnej kolorystyki na moim poddaszu ;) Mozesz zdradzic cene tych plytek Tagina oraz ich format? Rozumiem ze zarowno na podlodze jak i pod prysznicem masz te Tagina grafite :

http://www.camero.pl/tagina/plytki_ceramiczne/minera_liqua/833/tagina_minera_liqua_grafite.html

Na stronce sa tez Tagina ardesia http://www.camero.pl/tagina/plytki_ceramiczne/minera_liqua/833/tagina_minera_liqua_ardesia.html i wygladaja na rownie piekne.Widzialas je moze na zywo i jaki dokladnie to szary?(ciemny/jasny?)

Czy sklep w ktorym kupowalas prowadzi sprzedaz internetowa?A moze maja swoje oddziały np w Krakowie- z checia bym sobie je obejrzala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja górna łazienka dopiero się robi. Zabudowa (szuflady) będą białe (lakier połysk), grafitowy blat, umywalka Roca Bol i wysoka bateria. Oczywiście szyba kabiny, lustra, i kawałek fototapety na tej zielonej ścianie przy kibelku.

No i lampki, wieszaczki, grzejnik...

Ale już się cieszę :)

Uploaded with ImageShack.us

http://img13.imageshack.us/img13/8493/dsc1018l.jpg

 

lazienka zapowiada sie bardzo fajnie! czy miska to duravit d-code czy moze kolo?

dzieki

Edytowane przez nicol21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kakusek, płytki są 60x60. Kosztowały oś ok. 173zł/m2. Kupowałam w sklepie w Białymstoku (Akcess), nie prowadzą sklepu internetowego.

Moje płytki są marki Monina by Tagina (to chyba jakiś tańszy "oddział" tej firmy, bo z tego co pamiętam te same płytki (Minera Liqua) tyle, ze z Taginy były chyba droższe. Moje to Minera Liqua grafit. W stym sklepie były też chyba inne kolory Minera Liqua, ale nie pamiętam, jak wyglądały. Mogę sprawdzić, jak tam będę i Ci powiem. Moze nawet jakieś zdjęcia pstryknę.

 

nicol21, kibelek to Koło Style.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asizo czy chodzi o ten sklep? http://www.akcess.com.pl/index.php/strona-glowna.html

Elena 76 zamawaial u nich plytki i nawet pisala ze nie pobierali nic za transport a wybudowala dom kolo Warszawy.Moze teraz sie cos zmienilo i nie sprezdaja na odleglosc?Jesli mozesz to jak bedziesz tam kiedys to pstryknij fotke szarych plytek i podpytaj jak jest z ta sprzedaza na odleglosc .Ja jeszcze bede szukac czego w Krakowie ale dobrze wiedziec na zas bo lazienki i tak bede robic dopiero na wiosne.

Z gory dziekuje i mam nadzieje ze po skonczeniu swojje pochwalisz sie fotkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kakusek, tak to ten sklep. Nawet nie wiedziałam, zę na odległosć sprzedają. No to fajnie skoro tak. Zresztą teraz to pewnie wszyscy mogą zorganizować wysyłkę. Taka konkurencja, ze aż szkoda byłoby klientów potencjalnych tracić i ograniczac sie do sprzedaży na miejscu.

Zdjęcia zrobię, nie ma problemu. W srodę chcę sie tam wybrać, bo chcę ostatecznie zdecydowac się na płytki do dolnej łazienki (jakieś szare lub grafitowe) i niby już mam cos upatrzone, ale chcę jeszcze sie rozejrzec i ewentualnie wziąc kilka płytek do crashtestów ;) Zależy mi na tym, zeby do dolnej łazienki tez wybrac takie płytki, które będą łatwe w utrzymaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie forumowiczki - widze, ze pomagacie tu w doborze kafli i dodatkow do lazienek, moze podpowiecie mi czy gdzies moge kupic taka szczotke do wc? (ta ze zdjecia ponizej kosztuje prawie 500zl - jak na szczotke do wc to dla mnie matrix cenowy:) moze znacie podobne szukam raczej okraglej bo mam taka muszle:(

 

z gory dziekuje za odpowiedzi:)

 

http://img808.imageshack.us/img808/5852/tropfenszczotkawc121024.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale moje pierwsze skojarzenie to: kup wazon i wsadź do niego szczotkę ;)

 

Ja rozumiem, że to jest z drugiej strony otwarte? Czy szczotka ma średnicę 3cm?

 

 

dokladnie moje pierwsze skojarzenie to wazon hihi i wlasnie o takie cos mi chodzi zeby szokowalo:)

to oczywiscie zart, ale tak serio to z drugiej strony jest otwarte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...