Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

i ja się pochwalę:)

 

Arogos, piękna łazienka, bardzo w moim stylu.

Ja z pytaniem o mleczną szybę widoczną na zdj.3 - to jakieś tajne przejście czy zabudowa pralki.

Musze w swojej łazience zabudować piecyk i pralkę pod nim, stąd moje pytanie.

I pokaż więcej tej łazienki, trochę mało widać, co masz na podłodze, jaki jest układ tej łazienki, jak wykończona podłoga w kabinie.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mleczna szyba to zabudowa pralki i piecyka (strasznie spodobała mi się wersja z tajnym przejsciem).

Faktycznie układ łazienki jest mało widoczny ale niestety to mała łazienka blokowa i ciężko pokazać całość, musiałabym dołączyć plan.

IMG_2162.jpg

IMG_2164.jpg

IMG_2173.jpg

IMG_2174.jpg

IMG_2182.jpg

Edytowane przez arogos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mleczna szyba to zabudowa pralki i piecyka (strasznie spodobała mi się wersja z tajnym przejsciem).

Faktycznie układ łazienki jest mało widoczny ale niestety to mała łazienka blokowa i ciężko pokazać całość, musiałabym dołączyć plan.

 

Dziękuję za zdjęcia.

Jeśli to mała blokowa łazienka, to super udało ci się wszystko zaplanować i rozmieścić.

Napisz proszę, jakiej szerokości masz wnękę z zabudową? Ścianka która oddziela kabinę od zabudowy jaką ma grubość?

 

Byłabym wdzięczna za fotkę, jak rozwiązałaś wnętrze tej szafy - może być na priw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zdjęcia.

mefiko szerokość całkowita wnęki 91 cm, mieści się tam pralka (na styk) a powyżej piec, nic więcej się nie zmieści bo po prawej stronie znalazł się komin, który zabrał 20 cm. Mam zamontowane wąskie półki na całą wysokość komina.

 

Ścianka pomiędzy kabiną a zabudową ma 9 cm grubości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mugatka - gdzie trzymasz kosmetyki?

 

Pomiędzy wanną a umywalką będzie stała komoda na którą chwilowo brakuje pieniędzy.

Czyste ręczniki mam w garderobie, na wprost łazienki.

Generalnie to jest druga łazienka, na poddaszu.

Większość kosmetyków mam i używam w dolnej łazience.

Pozdrawiam :)

 

Aragos ja również jestem pod wielkim wrażeniem, śliczna łazienka :)

Edytowane przez joliska
Nie mnożymy serii postów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patifrati jakbys miala chwile wolna to poszukaj prosze Ja przekopalam allegro - tak mi sie wydaje przynajmniej - i znalazlam tylko papierowe

A wogole to droga byla?

 

kasia bede pamietac

aczkolwiek jak ja kupilam to bylo mnostwo na allegro

dalam za nia 19 zl:)

 

argos piekna lazienka tym barsdzije ze tak jak wspomnialas blokowa a zmiescilas wanne i prysznic!

 

widze ze masz brodzik z plytek czy robilas w nim jakis spadek?

Edytowane przez joliska
Nie mnożymy serii postów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia bede pamietac

aczkolwiek jak ja kupilam to bylo mnostwo na allegro

dalam za nia 19 zl:)

..chyba sobie zartujesz... Ja szukam od jakiegos czasu baleriny w tej pozie co u Ciebie i znalazlam tylko plakat podzielony na 4 czesci w czterech pozach ale nie obrazek tylko zwykly papier do antyramy

Jakbys znalazla sprzedajacego to moglabym zadac mu pytanko czy jszcze posiada takie obrazki

Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arogos fajnie skromna łazienka.To lubię! Jakiej firmy masz wannę i jaki wymiar?Widzę, ze baterie wannowe masz obok wanny ale ciekawa jestem czy nie zmieściłyby sie na wannie na którymś z krótszych boków?

 

Maci no właśnie ....czym obłożona jest wanna? To nie jest ta sama co u Argosa? Co to za baterie wannowe i co to za umywalka? A tak w ogóle fajne zgranie kolorków.Ja bym pomyślała nad zasłonięciem pralki jakąś zaluzją drewnianą pod kolor blatu i obudowy wanny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...