Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję za komplementy w imieniu mojej łazienki ;)

 

Venus_m ma rację. Szuflady są wszędzie :)

http://img713.imageshack.us/img713/4849/dsc1118v.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img803.imageshack.us/img803/8277/dsc1117.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Szuflady pod umywalką jeszcze nie skończone. Stolarz dopasuje wycięcie w szufladzie dopiero po podłączeniu umywalki. Widzicie też. ze baterii też jeszcze nie ma. Wcześniej tylko wystawiłam do zdjęcia ;)

Edytowane przez asizo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asizo dzięki:) świetne rozwiązanie - widać, że masz zdolnego stolarza;)

Tak, stolarz naprawdę dobry. Bardzo dokładny. Po przeprawach z poprzednim stolarzem aż się bałam zaufać kolejnemu fachowcowi. Ale ten mnie na razie tylko pozytywnie zaskakuje. Teraz robi nam rozbudowę kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argos- ciekawy pomysł na lampki sufitowe,

czy drzwi to Simple?

i jak oceniasz ich jakość i funkcjonalność, aha i dokładność jeszcze poproszę- dziękuje

 

Drzwi to faktycznie Simple, wizualnie wypadają świetnie, wszyscy znajomi i nieznajomi którzy nas odwiedzają najpierw zwracają na nie uwagę. Jeżeli chodzi o jakość to przy tej cenie jest ok, brałam wersję z wypełnieniem z płyty (nie plaster miodu), są przez to mocniejsze, dobrze spasowane. Jeżeli chodzi o minusy to jeden duży za to że nie są wykończone od spodu, czyli np podcięcie w drzwiach łazienkowych jest surową płytą, podczas procesu podcinania powstają delikatne zadziory co w rezultacie powoduje małe odpryski, mam nadzieję że w miarę czytelnie to opisałam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alutka i Arogos.... te Wasze wanny już chyba nie do zdobycia :-( Nie ma już ich w ofercie Koła.... Wiecie mooże coś na ten temat??? Coś czuję, że Wam sie chyba jeszcze udało kupić . Trudno... pewnie będe musiała zostać przy linea blue...

 

Wanna nadal do kupienia ale nie ma jej w ofercie Koła ponieważ to wanna produkowana przez firmę Koło dla hipermarketów, możesz ją zakupić np. w Castoramie, Leroy Merlin lub Praktikerze. Wanna występuje pod nazwą Supero lub Perline, jest to uzależnione od marketu, Koło natomiast ma w katalogu wannę Modo, która jest bardzo podobna ale droższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...