Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Maciśliczna łazienka właśnie teraz zobaczyłam że jest identyczna jak ta jaka my mamy w planie:yes:nawet baterię do umywalki mamy tą samą, ten sam rozkład,kolorystyka tylko zamiast wanny będzie kabina.Bardzo chciałam ten kibelek ale mąż uznał że nie jest wygodny i musiałam zakupić inny:(Powiedz mi proszę w jakiej odległości masz muszlę od ściany(od tej sciany z lustrem)Czy tak będzie wygodnie dla dużego faceta czy lepiej gdyby był bardziej oddalony?Jakie w ogóle ma wymiary ta Twoja łazienka?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wanna nadal do kupienia ale nie ma jej w ofercie Koła ponieważ to wanna produkowana przez firmę Koło dla hipermarketów, możesz ją zakupić np. w Castoramie, Leroy Merlin lub Praktikerze. Wanna występuje pod nazwą Supero lub Perline, jest to uzależnione od marketu, Koło natomiast ma w katalogu wannę Modo, która jest bardzo podobna ale droższa.

 

Arogos no dziękuję za dobre informacje :-) Będę szukać po marketach. Ciekawa jestem w takim razie jak z ich jakością...Bo podobno towar robiony specjalnie dla marketów bywa bardzo słaby jakościowo :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za 'male' opoznienie, ale nie mogalm wczesniej wkleic zdjec.

pierwsze dwa zdjecia to nowa gala signum SG13 (ciemniejsze);

nastepne dwa to nowa gala signum SG12 (jasniejsze, te co mam w lazience);

a to ostatnie to castelvetro misingi akatio. mam nadzieje ze komus sie jeszcze przyda :)

Picture 008.jpg

Picture 006.jpg

Picture 002.jpg

Picture 001.jpg

Picture 014.jpg

Picture 014.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arogos no dziękuję za dobre informacje :-) Będę szukać po marketach. Ciekawa jestem w takim razie jak z ich jakością...Bo podobno towar robiony specjalnie dla marketów bywa bardzo słaby jakościowo :-(

Ja także tak myślałam i nawet nie zaglądałam do marketów, ale wannę Supero wypatrzyłam u kolegi architekta który stwierdził że ta wanna niczym się nie różni od innych i jak chcę przepłacać to moja sprawa. Naprawdę nie mam się do czego przyczepić, prezentuje się świetnie, jest śnieżnobiała, nie dudni, bardzo pasuje mi jej kształt i generalnie niczego innego od wanny nie oczekiwałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asizo hmm wszyscy chwalą łazienkę twoją bo jest co, naprawdę fajnie wyszło, zwłaszcza biała mozaika i ciemna podloga, ale musze to napisać, jak zobaczyłam pierwsze zdjecie to pierwsze skojarzenie to z meblami kuchennymi, tzn te szuflady pod umywalką, a druga sprawa, po co pod drzwiami ma być próg, skoro masz jeden poziom podłogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi proszę w jakiej odległości masz muszlę od ściany(od tej sciany z lustrem)Czy tak będzie wygodnie dla dużego faceta czy lepiej gdyby był bardziej oddalony?Jakie w ogóle ma wymiary ta Twoja łazienka?

Pozdrawiam

 

Odległość od ściany z lustrem to 25 cm, od blatu - 87 cm. Ja mam ok. 190 cm i dla mnie jest w porządku. Jakoś do wygody muszli nie przywiązywałem szczególnej uwagi - nie mam zwyczaju siedzieć na niej dłużej niż to konieczne;). Muszla do Koło Style - nie jest wprawdzie moją wymarzoną;), ale ze względu na taki układ instalacji i podejść w łazience wybraliśmy ją - bo najzwyczajniej w świecie jest jedną z mniejszych. A bardziej zależało nam na większej umywalce i blacie obok niej, żeby położyć kosmetycze czy takie tam pierdołki;).

 

Wymiary łazienki to 2,4 x 2,2 (po płytkach trochę mniej;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asizo hmm wszyscy chwalą łazienkę twoją bo jest co, naprawdę fajnie wyszło, zwłaszcza biała mozaika i ciemna podloga, ale musze to napisać, jak zobaczyłam pierwsze zdjecie to pierwsze skojarzenie to z meblami kuchennymi, tzn te szuflady pod umywalką, a druga sprawa, po co pod drzwiami ma być próg, skoro masz jeden poziom podłogi

 

Reni, no tak, mogą się te szuflady tak kojarzyc, chociaż mnie się nie kojarzą, pewnie dlatego, ze wysokość blatu jest inna, jest dużo nizej niż blat kuchenny. No i jest węższy.

A co do progu, to musimy zrobić, bo różnica poziomu łazienki i podłogi po drugiej stronie drzwi wynosi ok.10 cm. Poddasze adaptowaliśmy na użytkowe, strop nad parterem jest drewniany. Stąd w łazience trzeba było robić wylewkę. Próg delikatnie trzeba podnieść, zeby w razie czego woda z łazienki nie wylewała się na drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pochwalę się kolejną odsłoną naszej (tzn. naszych córek za jakiś czas) górnej łazienki. Jeszcze trochę do zrobienia, ale już bliżej jak dalej.

http://img638.imageshack.us/img638/5742/dsc1108r.jpg

 

 

Ciekawie się zapowiada. Mam nadzieję, że zobaczymy c.d. :)

A przy okazji zapytam:

asizo, jaką masz głębokość blatu pod umywalką Roca Bol?

Edytowane przez velvet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...