Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Po wielu miesiącach oglądania pokazywanych tu łazienek mogę w końcu pokazać swoje. Nie są takie, jakie wymarzyłam sobie na początku budowania, miały być biało - czarne secret i hanabi. Po wielu tygodniach zastanawiania się i rozmyślania zdecydowałam się na kolekcje zebrano -Pilcha i Hanabi Tubądzin.

Ze względu na małe pomieszczenia nie mogłam ująć aparatem całych łazienek. Nie jest to szczyt marzeń, ale mimo wszystko cieszę się, że w końcu je mam :)

SAM_0947.JPG

SAM_0948.JPG

SAM_0951.JPG

SAM_0954.JPG

SAM_0956.JPG

SAM_0959.JPG

SAM_0961.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sawcza, szczerze powiem, że kuchnia zdecydowanie bardziej mi się podoba niż łazienki :rolleyes: zwłaszcza w tej pierwszej za dużo się dzieje jak na moje oczy... dużo wzorów, kolorów, i jeszcze ta jasna fuga przecina dla kontrastu te ciemne płytki... to chyba za mała łazienka na tyle dobrego...

 

a jaki kolor w naturze mają te jasne płytki w tej szarej łazience? u mnie wyglądają na różowe ... w sumie ta łazienka jest nawet ok, ale na podłodze tez bym już z kolorami odpuściła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sawcza druga łazienka jest ok :) jak duże jest lustro [jestem na etapie lustra właśnie] kupowane na wymiar było czy może standardowe jakieś ?

 

pierwszej łazience chyba trochę by pomogła fuga w kolorze płytek, no ale teraz trochę na to za późno....

 

grunt, żeby było przytulnie mimo tego że nie zawsze możemy mieć wszystko tak jak chcemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienka ruska26 na mnie nie robi żadnego wrażenia, moim zdaniem nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym na wielu tle innych łazienek tu prezentowanych, no może poza zielonkawymi narożnikami. I tu nasuwa się moje pytanie.

Czy ja dobrze widzę, że są to narożniki glazurnicze plastikowe?

 

albo patrzymy na inne łazienki, albo masz źle skalibrowany monitor. Ja widzę złote dekory a wnęki wykończone listwami miedzianymi.

 

Sawcza

W pierwszej chaos, za dużo dekorów i kolorów, do tego fuga jasna na ciemnych płytkach i wyszedł efekt poszatkowania. Druga łazieneczka ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synthia dokładnie o to nam chodziło :)

 

nicol21 lustro zamawiane było na wymiar. Musiałabym je zmierzyć, bo teraz wymiarów nie pamiętam.

 

Elena76 oczywiście, że mnie nie obraziłaś :) Zdaję sobie sprawę z tego, że pierwsza łazienka nie każdemu się spodoba, a co gorsze, jakbym ją zobaczyła na zdjęciu to chyba mnie też by nie zachwyciła. Najważniejsze, że mimo wszszytko dobrze się w niej czuję, chciałam łazienkę żywszą, inna niż wszystkie no i taki efekt otrzymałam ;))

Edytowane przez sawcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sawcza niestety muszę się zgodzić z przedmówcami, że ta pierwsza łazienka jest "pstrokata", za dużo elementów i nie tworzy takiej spójnej całości. Nie przekonuje mnie to osobiście. Ale powiem szczerze, że zielone płytki są super, tylko szkoda, że oddzielone białą fugą. Natomiast druga bardzo fajna, ciekawie wygląda ten pionowy dekor nad muszlą klozetową:) Jest taka stylowa i elegancka:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...