Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tak jakiś karmel czy coś....idealnie dobrany, ale nie pytaj jakiej firmy bo ja nie mam do tego głowy. Tyle nazw przerabiam ostatnio, ze mam kołomyję w głowie.

 

no ok, na razie nie pytam, ale za jakiś miesiąc jak będę robiła swoją to jednak zwrócę się z tym pytaniem do Ciebie ;) I czekam na foty bom ciekawa ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asizo czy te płytki Tagina Grafit sa faktycznie grafitowe czy raczej juz czarne?

Zależy od oświetlenia. Ciemny grafit powiedziałabym, bo czarne jak smoła nie są ;)

Chcialabym dac je u siebie na podloge ( dalej utrzymujesz ze sa bezproblemowe w utrzymaniu czystosci i nie widac na nich plam po wodzie?)

Nie widać śladów po wodzie. Ale pewnie zależy od twardości wody. My mamy zmiekczacz wody. Wcześniej, jak nie mieliśmy, wszystko miałam zakamienione (baterie, czajnik, zlewozmywak) i pewnie wtedy ślady na tych ciemnych płytkach by zostawały.

.Jaka dobrałes do nich fuge?(producent i nr )

Fuga Mapei Flex. Czarna. Nr chyba 120. Ale nazywa sie też po prostu "czarna".

Mozesz pokazac swoja łazienke z dalszej perspektywy :)

Jutro zrobię zdjecia i wkleję :)

Czy mozaika z paradyza ma kostke 4,8x4,8 czy jest to ta drobniejsza 2,3x2,3?

Ta drobniejsza.

Słiczna ta Twoja łazienka :)

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i widzisz asizo ...gdyby nie Ty... :)

mialabym blat na 80cm:lol2: przy wzroscie 160cm:p

masz u mnie :popcorn:

(uprzejmie prosze sobie zamienic kukurydze na chmiel)

Leaat, ja mam niecałe 155cm. Jak mi projektantka wyrysowała blat na 70cm, to chodziłam z miarką, mierzyłam i byłam prawie pewna, ze się dziewczyna pomyliła, bo bardzo nisko mi się ten blat wydawał. Ale jej zaufałam i rzeczywiście, przy tej umywalce, blat na 70cm jest idealny. Można normalnie umyyć ręce, nawet dzieci sobie radzą. Wyszło bardzo dobrze i wygodnie, zresztą standardowo brzeg umywalki powinien być na 85cm. Chyba, ze użytkownicy łazienki są nieprzeciętnie wysocy, to można robić wyżej. Przy Twoich 160cm na pewno nie powinien być wyżej :)

 

Dzięki za chmiel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asizo dziekuje serdecznie.Pozostaje mi sprawdzic gdzie moge zamowic 1-2 szt tych plytek i szukac czegos pod kolor na sciany :D Wybralas juz plytki do drugiej łazienki?O ile pamietam planujesz cos w szarosciach :p

Kakusek, nie ma za co. Dziś jeszcze,jak tylko córki do przedszkola wyprawie, zrobię zdjęcia łazienki.

 

Do drugiej łazienki mam już płytki zamówione i czekam na dostawę. Będą za jakieś 3-4 tyg. To seria Meteor z Casalgrande Padana. Kolor Nero i Grigio.

 

Ale dolną łazienkę będziemy robić pewnie dopiero wiosną/latem przyszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...