Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

budowniczy 30 łazienka piękna, duża przestronna, szkoda, ze nie ma dwóch umywalek, bo aż sie prosi i jakiś prysznic by sie przydał.

 

Witam,

oczywiście prysznic jest za wanną, tylko po prostu nie widać, ponieważ tam będzie tylko szyba:), umywalkę wybraliśmy jedną dużą, tak jest nam wygodnie, nie wstajemy razem do pracy więc kłótni nie będzie:), a jak trzeba to są dwie pozostałe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

budowniczy 30 łazienka piękna, duża przestronna, szkoda, ze nie ma dwóch umywalek, bo aż sie prosi i jakiś prysznic by sie przydał.

 

a ja będę miała tylko jedną umywalkę i to z wyboru:)...jakoś nie mam parcia, żeby obok mnie ktoś równocześnie mył zęby...cenię sobie intymność w łazience, ale to może tylko ja tak mam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamara1 My również tak mamy. Jedna umywalka w łazience wystarcza nam w zupełności. Zawsze gdyby coś, to druga osoba może skorzystać z łazienki na dole. Co do wielkości umywalki to w jednej łazience mamy taką na 110 cm ale dość płytką natomiast w drugiej mamy 60cm ale za to głęboką. Z tych dwóch ta druga wg mnie jest wygodniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej agalind No i na razie nic nie robimy i myślę, że tak zostanie. Chcę tylko dokupić jakiś ładny chromowany syfon, bo ten co jest teraz miał być ukryty w szafce :) Na podłodze mamy płytki NovaBell NaturallWood 815 Rovere Blanc.

Pozdrawiam.

 

Dziękuję za namiar na płytki:)

 

Chromowany syfon koniecznie:). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas są dwie i czasami przydałaby się trzecia (córka narzeka, że nie ma miejsca) :).

Rano razem całą rodziną myjemy zęby, ja się maluję, mąż goli.

Cenię sobie intymność podczas kąpieli ale niekoniecznie podczas porannej czy wieczornej toalecie.

Nawet w malutkiej, blokowej łazince razem z mążem myłam zęby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas są dwie i czasami przydałaby się trzecia (córka narzeka, że nie ma miejsca) :).

Rano razem całą rodziną myjemy zęby, ja się maluję, mąż goli.

Cenię sobie intymność podczas kąpieli ale niekoniecznie podczas porannej czy wieczornej toalecie.

Nawet w malutkiej, blokowej łazince razem z mążem myłam zęby.

no właśnie zależy co kto lubi ;)

 

ja mam jedną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam jedną umywalkę w głównej górnej łazience. Myślę, że to indywidualna sprawa każdej rodziny, jeżeli druga jest niepotrzebna to nie widzę sensu aby robić ją tylko ze względu na modę, osobiście wolę duży blat na który jednocześnie odłożę suszarkę i prostownicę.

 

Mirela a to wasza córka to już taka duża panna, że się domaga oddzielnej umywalki? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas są dwie i czasami przydałaby się trzecia (córka narzeka, że nie ma miejsca) :).

Rano razem całą rodziną myjemy zęby, ja się maluję, mąż goli.

Cenię sobie intymność podczas kąpieli ale niekoniecznie podczas porannej czy wieczornej toalecie.

Nawet w malutkiej, blokowej łazince razem z mążem myłam zęby.

Wy tak wszystko razem robicie? Kibelki też macie dwa obok siebie? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą Venus. Mnie też wiele osób namawiało na 2 umywalki ale sam świadomie zrezygnowałem z tego pomysłu. Nie chodzi w cale o podążanie za modą. U niektórych rzeczywiście może to być praktyczne. Ja jakoś z żoną się dogadam przy jednym zlewie a dziecko jak urośnie ma jeszcze drugą łazienkę. Ponadto stwierdziłem, że wolę kupić jedną porządną baterię i umywalkę niż 2 tańsze ale gorsze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nieco off-topic, bo tu pokazujemy łazienki, ale zadałam pytanie w innym wątku i chyba nie uzyskam odpowiedzi.

 

Mam pytanie, mianowicie, jak sprawdza Wam sie drewno w łazience (blaty, fornirowane fronty mebli)?

Proszę o opinie osób, które posiadają w/w materiały w łazience dłużej niż rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...