Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

queene, jak duża jest ta Twoja łazienka?

Pytam bo uważam, że pomysł fajny, jednak na zdjęciu (które było dla Ciebie tak myślę inspiracją) dużo lepiej to wygląda niż u Ciebie - nie wiem co, ale coś mi nie "gra".., być może jest to właśnie lustro.. nie wiem.. aaalbo dobór tych wszystkich elementów może? ..bo samo ułożenie płytek jest super --> to przeplatanie kolorami naprawdę fajne, ale jednak jak się patrzy na całokształt to według mnie nie jest to takie łał...

..ale jak to powiedział/a helsim - "Najważniejsze, zeby właściciele się dobrze w nim czuli." ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dla mnie łazienka z inspiracji jako całośc zdecydowanie odpada, uwielbiam mieszać style, stąd lustro, pojemnik na mydło (nie jest nowoczesny ;) ) ręcznik którego nie widać jest retro

zresztą same płytki - mnie nie kojarzą sie z nowoczesnością, za to brokatowe listwy którymi sa poprzecinane już tak

 

nie wiem...ja nie czułąbym sie dobrze ani w stylu minimalistycznym, zimnym, kanciastym ani w barokowych przepychach jak na inspiracji...stąd to mieszanie stylu...obecne zresztą takze innych wnętrzach domu, staram się żeby 2-3 elementy wnętrza nawiązywały do stylu retro, nigdy nie jest to pół na pół.

 

niektórzy nazywają to brakiem konsekwencji, inni eklektyzmem, dla mnie takie miksowanie to świetna zabawa i doskonale sie w tym czuję

 

p.s. łazienka nieduża w kształcie L ma jakies 2,5x2,5m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oddana do uzytku;)

Łazienka (sądząc po desce wc) niby powinna być z jajem, ale jest zgrzyt, bo płytki w kwiatkowy dekor zupełnie psują efekt.

Moim zdaniem trzeba było albo konsekwentnie iść w stronę żartu i postawić na prostotę + intensywny kolor w dodatkach, chociażby rezygnując z tych płytek w kwiatuszki. Byłoby o niebo lepiej.

Albo - dać po prostu zwykłą, białą deskę - to można zrobić, bo płytek już nie skujecie.

 

Po drugie nie pasuje mi to lustro. Jest po prostu brzydkie. Aż się prosi wąskie, prostokątne, w pionie. W ciemnej ramie. (przepraszam, jeśli lustro, które wisi jest tymczasowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

http://i42.tinypic.com/28m8vk.jpg

 

Venus_m koszyczki robione u lokalnego wikliniarza na wymiar-sama je malowałam na zielono, część zostawiłam w naturalnym kolorze( jak mi się zechce zmienić kolor dodatków to jasne zostawię a wymienię tylko zielone) a wszystkie na końcu malowane podwójnie lakierem do podłóg. Mam je niecały rok- nic się z nimi nie dzieje.

 

http://i39.tinypic.com/kls03.jpg

 

Pod umywalką w lewym koszyku trzymam proszki i płyny do prania, w prawym środki czystości a w tym najszerszym koszu na dole ...trzymam "ubrania do prania" czyli to po prostu mój kosz na pranie na kółkach: przykleiłam małe kółka od spodu i bardzo lekko się wysuwa i wsuwa.Trzeba sobie jakoś radzić w tych malutkich łazienkach :)

 

reni1980 pojemnik na mydło kupiony tak jak pisze shimmy w tesco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beniu myślałam, ze plastikowe listwy odeszły już w niepamięć a tu proszę......to dyskwalifikuje płytkarza w moich oczach, ponieważ płytki się szlifuje pod kątem.

Po drugie, łazienka zabudowana do sufitu a rury od kaloryfera straszą, do tego nawet nie pomalowane.

Po trzecie, kabina jest zbyt duża do tej mikroskopijnej łazienki, stoi tam jak zawalidroga. NAKLEJKA NA DESCE ZUPEŁNIE TAM NIE PASUJE.

Uważam jak asizo, ze lustro psuje całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beniu, rozumiem, że te Twoje przygody z majstrem opisane w tym wątku: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?188186-czy-tak-byc-powinoo-!!!!!!!!!-%C5%82azienka-fachowiec były związane właśnie z tą łazienką? Jeśli tak to szkoda, że nie podzieliłaś się swoimi planami dotyczącymi tej łazienki w wątku o projektach łazienek. Kwestia doboru płytek to rzecz gustu ale rzeczywiście tą rurę od grzejnika można było schować w ścianie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja w swoim domku mam dwie małe łazienki. Aranżacja ich była dla mnie dużym wyzwaniem, ponieważ zmienialiśmy diametralnie ich układ w stosunku do projektu.

Jedna z nich jest na górze. Druga na dole.

 

Górna łazienka:

http://forum.budujemydom.pl/uploads/1320666463/med_gallery_17516_685_192743.jpg

W tej zastosowałam tylko jedną kolekcję płytek.

 

Dolna łazienka:

http://forum.budujemydom.pl/uploads/1320666463/med_gallery_17516_685_365614.jpg

A w tej trzy rodzaje płytek, każda z innej kolekcji, ale mam nadzieje, że pasują do siebie.

 

Pozdrawiam z Mazur.

Edytowane przez nataliik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zaczątki naszej. "Wizualizacja" na poprzednich stronach, to był żart i rozluźnienie po tym, co tutaj zwykle oglądam (nowoczesne, zimne projekty, które za kilka lat będą chyba trąciły mychą). Wiadomo, co kto lubi, ale jeśli ktoś lubi skandynawskie klimaty zamiast wzorków typu floral, lub szaroburości, to zapraszam do naszej dolnej łazienki :) Na podłodze pomalowane na biało i przetarte w szarość deski, murki z cegieł pomalowane na biało, na nich 5,5 cm blat i 14,5 cm umywalka nablatowa w kształcie kwadtaru, ściany jak widać, nad cegiełkami lustro i kinkiet ogrodowy Vancouver, przemalowany przeze mnie chyba na kremowo :) Trochę dodatków w kolorach limonki i niebieskim i będzie fajnie ;)

 

Od 12 lat nie mam kafli na całych powierzchniach w łazienkach (to będzie nasza 4 łazienka już) i bardzo mi się to rozwiązanie podoba. Polecam innym, lubię kiedy to pomieszczenie przypomina pokój a nie prosektorium.

Pozdrawiam!

 

P1180772.JPG

 

Nowy%252520obraz.jpg

Edytowane przez Miszaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

http://i42.tinypic.com/28m8vk.jpg

 

Venus_m koszyczki robione u lokalnego wikliniarza na wymiar-sama je malowałam na zielono, część zostawiłam w naturalnym kolorze( jak mi się zechce zmienić kolor dodatków to jasne zostawię a wymienię tylko zielone) a wszystkie na końcu malowane podwójnie lakierem do podłóg. Mam je niecały rok- nic się z nimi nie dzieje.

 

http://i39.tinypic.com/kls03.jpg

 

Pod umywalką w lewym koszyku trzymam proszki i płyny do prania, w prawym środki czystości a w tym najszerszym koszu na dole ...trzymam "ubrania do prania" czyli to po prostu mój kosz na pranie na kółkach: przykleiłam małe kółka od spodu i bardzo lekko się wysuwa i wsuwa.Trzeba sobie jakoś radzić w tych malutkich łazienkach :)

 

reni1980 pojemnik na mydło kupiony tak jak pisze shimmy w tesco.

 

piekna łazienka w Alabastrino..też taką będę robić w górnej łazience.tylko jedna moja obawa to taka że wyjdzie mdła.ale widze że dodatki robią robote:-) pięknie wyszło!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...