Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A szafka nablatowa też z kafli???

 

zgadza się majamaki :)

 

Kasia a co to za umywalka i bateria prysznicowa w tej cudnej urody łazience? :-)

 

hmm umywalka najzwyczajniejsza w świecie "castoramowa":) nie pamiętam dokładnie ale coś koło 129 zł kosztowała,

a bateria prysznicowa to GROHE, musiałabym tylko sprawdzić w domu jaki typ (chyba też w castoramie kupione) :)

 

Poradzćie jaki dozownik do mydła i inne tego typu dodatki pasowałyby do mojej łazienki. Wstępnie sie rozgladałam za białymi, ale nie moge się ostatecznie zdecydować.

Pomóżcie:P

Edytowane przez joliska
edytuj post + wielocytat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

po straszliwym boju z wklejaniem zdjeć :) wrzucam swoja maleńka - jeszcze nieskończona...

Zdj%2525C4%252599cie1615.jpg

 

bardzo fajna lazienka :) i gdybym widzila to zdjecie to bym sie zdecydowala na woodentic brown w okolice kominka a nie ochra... no ale po ptokach. jedynie ta rama prysznica jest starsznie mocno zabudowana, ale jest ok!

mysle ze dodatki biale/metalowe. natomiast reczniki dalabym w zieleni - np. oliwkowa, taka jasna badz taka zielen butelkowa. w sumie reczniki latwiej zmienic niz pozostale wyposazenie.... i mozna miec 2-3 zestawy. a na okno jakie zaluzje planujesz? w sumie drewniane w kolorze podlogi moga fajnie wygladac, z drugiej strony czysta biel tez moze byc fajna :)

 

a co do futryn i odleglosci do drzwi dobrze ze sie zmiesci!!drzwi pewnie beda otwierac sie na grzejnik [tzn w lewo] wiec jest takiej zagrozenie ze osoba myjaca rece dostanie drzwiami jak ktos wejdzie ... ale mysle ze bedzie dobrze :D

 

bardzo fajnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki nicol21 za wszystkie wskazówki:)

 

jeżeli chodzi o kabine to nie jest ona kabiną z moich marzeń, jest po prostu odzwierciedleniem zasobności portfela ;P

miało być samo szkło bez żadnych widocznych ram; nie miało być brodzika, tylko odpływ poziomy i kafle na ziemi...

Jednak wiadomo jak to w życiu-trzeba się cieszyć z tego co można się ma:)

 

Dziękuje za wszystkie miłe słowa-ulżyło mi,że nie ma tragedii:)

 

A osoba myjąca łapki nie dostanie drzwiami bo otwieraja się na zewnątrz-faktycznie od strony grzejnika:)

 

Na oknie mam zaluzję drewnianą z IKEI w najciemniejszym kolorze jaki tam mają-podobny do woodentica troche-żaluzja daje świetny efekt-to naprawde dobry wybór był:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia_kk

Ok, to czekam na aktualne fotki ;)

Mam podobną kolorystykę łazienki do Twojej, może ciut jaśniejszą i jeżeli chodzi o akcesoria typu dozownik, szczotka do wc itd to ja kupiłem coś takiego:

http://sklep.awdinterior.pl/admin/item_img/500x500_stone_wm.jpg

Na prawdę fajnie to wygląda i jest dobre jakościowo. Oczywiście jeżeli lubisz takie klimaty.

Jest też w Castoramie podobna do tego seria ale czarna. Na początku ją mieliśmy ale zwróciliśmy, bo nam się ta szara bardziej spodobała.

http://www.akcesorialazienkowe.net.pl/_var/edytor/terra.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asizo masz piękną łazienkę bardzo mi się podoba! super wygląda z tymi dodatkami! mało tego super drzwi, napisz z jakiej firmy i jaki to dokładnie kolor. już mi się opatrzyły te wszystkie drzwi wenge i ciemne brązy, u każdego znajomego takie są i chciałabym inne niż wszyscy bo te ciemne już są nudne:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, letitia. Drzwi mam z Porty. Natura Koncept, w naturalnej okleinie dąb select.

 

nawet mam katalog Porty w domu, od razu zajrzałam a kolor dokładnie to jest select dąb czy select dąb bielony? jakie są w użytkowaniu, zadowolona jesteś? bo chyba takie same sobie sprawię jeśli jesteś zadowolona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet mam katalog Porty w domu, od razu zajrzałam a kolor dokładnie to jest select dąb czy select dąb bielony? jakie są w użytkowaniu, zadowolona jesteś? bo chyba takie same sobie sprawię jeśli jesteś zadowolona :)

Dąb select, nie bielony. Tu pisałam o tych drzwiach. Teraz jestem zadowolona, ale były przejscia: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?29789-Jakie-drzwi-wewn%C4%99trzne/page77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej :) To i ja dołączę z naszą łazienką. Brakuje w niej jeszcze wielu rzeczy. Czekamy na fachowca, który zawiesi grzejnik. Lustro i półka pod blatem mają być w przyszłym tygodniu. Nie mamy lamp, kinkietów i reszty dodatków - ale najważniejsze - wiemy jakie chcemy więc będziemy je sukcesywnie kupować. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

3.jpg

4.jpg

5.jpg

1.jpg

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej :) To i ja dołączę z naszą łazienką. Brakuje w niej jeszcze wielu rzeczy. Czekamy na fachowca, który zawiesi grzejnik. Lustro i półka pod blatem mają być w przyszłym tygodniu. Nie mamy lamp, kinkietów i reszty dodatków - ale najważniejsze - wiemy jakie chcemy więc będziemy je sukcesywnie kupować. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

 

cd fotek.

 

Wszystko fajnie,ale coś za smutno ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie,ale coś za smutno ...

IZA30, moim zdaniem wcale nie smutno. Ale weź pod uwagę fakt, ze łazienka jest na razie pusta. Taka biało-szara neutralna baza jest idealnym tłem dla dodatków w praktycznie każdym kolorze. Z taką łazienką można poszaleć i sie nie znudzi. RAz możesz mieć dodatki turkusowe (ręczniki, dywanik, dozownik na mydło, kubeczek, itp.), za jakiś czas mozesz zmienić np na soczystą zieleń, pomarańcz - cokolwiek. Można też iść konsekwentnie w stronę monochromatyczną i stopić dodatki z wnętrzem. Dlatego tak uwielbiam szare i czarno-białe łazienki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...