Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

Bardzo proszę o rady w sprawie dodatków do mojej łazienki. Jak narazie jest tam zbieranina z poprzedniego mieszkania i wszystko planuję wymienić...I tu pojawia się pytanie: zostać przy takich kolorach (jasny brąz) czy dobrać coś bardziej wyrazistego? Zdjęcia trochę przekłamują kolory - szafka pod umywalkę, ławka i koszyki są w zbliżonym kolorze.

ps. łazienka użytkowana, więc objawy toczącego się w niej życia jak najbardziej widoczne ;-)

http://www.fotosik.pl/u/kokila/album/1025067

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus_m - nie bardzo wiem o co chodzi.

glif - rozumiany jako ukośne docięcie tych kafelek?

u mnie teraz wygląda to tak:

PICT7099.JPG

środek tego koła będzie wykończony płytą kg, na to szpachla, gładź i farba w kolorze kafelek. Chodzi mi dokładnie o łączenie płytek z kg.

 

Możesz wrzucić fotkę jak to u ciebie wygląda? albo mi wysłać na priva?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to pierwszy dom, który budujemy. jesteśmy młodzi, głupi i niedoświadczenia. A wiele osób pisało o naszym projekcie wiel fajnych, cennych rad, ale o tym debilnym oknie to juz nikt nie wspomniał. Mieliśmy z nim same kłopoty, począwszy od otworu, poprzez zamówienie okna, a kończąc na tych nieszczęsnych kafelkach.

 

no cóż. Mleko się rozlało. jak kiedyś drugi raz zbuduję dom to nie będzie w nim nic okrągłego. Ale teraz to musze poszukać jakiegoś rozwiązania na te nieszczęsne okno.

 

Poniewaz wybrałam sobie błyszczące kafelki, nie bardzo można dociąć takie małe paseczki, żeby srodek tego koła tez zrobić kafelka i połączyć je zeszlifowane. Znaczy sie generalnie to oczywiście jest to wykonalne, ale każde wyszczerbienie to odpad i tak juz docięcie tych płytek na okrągło było nielada wyczynem.

 

Oglądałam okna u innych alabastrowiczów, ale albo byli sprytni i mają kwadratowe, ale mają okrągłe, ale wygląda dla mnie średnio. przynajmniej te, które znalazłam. kafelkarze stworzyli z nich jaja, owale i inne okrągłopodobne kształty. Moja jak narazie cały czas przypomina koło, ale to połowa drogi. I nie mam pomysłu na rozwiązanie. Liczyłam, że może ktoś na forum też tak wtopił i jednak coś wymyślił :) zgodnie z zasadą co dwie głowy to nie jedna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusielkowo moją szczególna uwagę w Twojej łazience zwrócił stojak na papier toaletowy :lol: bardzo fajny pomysł :)

 

 

Tak się zastanawiam o co chodzi z tymi dodatkami do szarych łazienek. Że niby są smutne. Za każdym razem jak ktoś wstawia szarą łazienkę to od razu pojawiają się głosy że trzeba dodać jakieś kolorowe dodatki żeby ożywić wnętrze. Ja też mam szarą łazienkę i nie uważam że jest smutna, że potrzeba jej czerwonych ręczników czy niebieskich mydelniczek. Jeżeli ktoś lubi mocne akcenty to ok ale moim zdaniem bez kolorowych dodatków też można stworzyć "wesołe" wnętrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korozja, ja ma to samo- szarą łazienkę- wg mnie cudną i w życiu bym tam nie dała kolorówych dodatków ! Podłoga grafit ściany szare, 2 szfki drewniane w kolorze teak i dodatki włącznie białe. Myślę, że włascicieli szwrych łazienek i urzeka właśnie ich surowość :)

 

Mój mąż żartuje nazywajć łazienkę "śmiercią w prosektorium" albo "bunkrem hitlera" ale myslę, że jak zobaczy końcowy efekt to zmieni zdanie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korozja, ja ma to samo- szarą łazienkę- wg mnie cudną i w życiu bym tam nie dała kolorówych dodatków ! Podłoga grafit ściany szare, 2 szfki drewniane w kolorze teak i dodatki włącznie białe. Myślę, że włascicieli szwrych łazienek i urzeka właśnie ich surowość :)

 

 

Ja tez lubię surowość szarych łazienek. W mojej szarej będą dodatki raczej wtapiające się w tło: białe, szare lub czarne. Elementy meblowe w jasnym dębie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika i Łukasz luknęłam do Waszego bloga, znalazłam tam takie zdanie:''Także generalnie z ta listwą to trochę tak jak z UFO, Yeti, Wąchockiem czy innym dziadostwem. Wszyscy wiedzą, że istnieje, ale nikt na oczy nie widział''

 

Wąchock istnieje, w woj. Świętokrzyskiem. W szkole podstawowej byłam tam na wycieczce szkolnej.

http://wachock.pl/s,89,ARCHIWUM_WYDARZEN.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacki są niezłe jakościowo, Tigery pozostawiają nieco do życzenia (a przynajmniej u mnie w wątku została przedstawiona dosyć niepochlebna opinia), o Blomusach wiele nie wiem.

Te 3 firmy to akurat niższa półka cenowa sposród tego, co jest na rynku (co nie oznacza, że są złe). Mogę Ci jeszcze 4 dołożyć - linię Aqualine z Jedavitu. Mimo niskich cen, przyzwoite.

 

Zanim jednak wybierzesz cokolwiek - pomierz i sprawdź parametry. U mnie te firmy są w większości zdyskwalifikowane, bo reling na ręcznik musi mieć mniej niż 60 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...