Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Poradzćie jaki dozownik do mydła i inne tego typu dodatki pasowałyby do mojej łazienki. Wstępnie sie rozgladałam za białymi, ale nie moge się ostatecznie zdecydować.

Pomóżcie:P

Polecam piękny w swej prostocie. Można go kupić za na wyprzedaży za 27 zł w Tchibo :).

http://www.tchibo.pl/Dozownik-do-mydla-bialy-p200021882.html

http://images49.fotosik.pl/1192/bc166444aa987468.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felutek, w obu łazienkach widać konsekwencję w urządzaniu ale są strasznie ciężkie, przeładowane. Strasznie dużo drobiazgów, oczopląsu można dostać. I ta kotara na wejściu do prysznica...Nie wiem czemu ale mam wrażenie że zaraz tam wleci stado psów i kotów i rozłożą się wygodnie w tych wszystkich tkaninach :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felutek pomysły ciekawe i z pewnością te łazienki wyróżniają się na tle większości innych... ale również uważam, że są przedobrzone. Za dużo rzeczy na wierzchu, każdy sprzęt, mebel, lustro jest ozdobny, chce przykuć uwagę - zdecydowanie lepiej byłoby stworzyć neutralną bazę z kilkoma dosłownie rzeczami w danym stylu. Bo teraz nie wiadomo na czym się skupić i jest totalny oczopląs.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też napiszę że łazienki są przeładowane pod każdym względem,chodz ładne,inny styl niż wszystkie,ale wyglądają jak by tam był nie ład.Nie umiem nawet jej ocenić,czy ładna czy taka sobie,bo nie powiem że jest brzydka.A sprzątanie takich łazienek jest pewnie uciążliwe,takie mam wrażenie.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się zgadzam z wami ze mocno przeladowane ( i nie w moim stylu ), ale maja coś takiego w sobie, ze chce się powiedzieć wow. rzadko taki klimat pojawia się na forum, a konsekwencja jest godna podziwu

 

za to totalnie na nie mówię temu kwiatkowi w paskudnej doniczce na umywalce w łazience nr 2 i nie podobają mi się kibelki (ceramika) - w 1 tak go nie widać, ale w 2 rzuca się w oczy, ze jest w zupełnie innym stylu niż wnętrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusielkowo Dla mnie lazienka spoko...ale rzeczywiście, czekam na fotki z dodatkami, bo powiem szczerze, że jak przeglądałem te, które tutaj zamieściłaś, zastanawiałem się, czy to "czarno-białe" zdjęcia :)

 

Hehehe... ;) Fajnie, że się spodobała :)

 

Jak już wspomniałam kolor będzie w dodatkach. Postawiliśmy na fiolet. Część dodatków będzie na pewno biała i szara. Nie chcemy naszej łazienki przeładować fioletem.

 

Mam już część wybraną. Na koszyczki musimy poczekać - na chwilę obecną nie ma już tego kompletu na allegro - ma być po nowym roku (mogłam od razu zamówić ale nie, chciałam szperać dalej i wyszperałam tyle, że tylko ten komplet odpowiada nam kolorystycznie i pasuje rozmiarowo).

15.jpg

20.jpg

17.jpg

11.jpg

19.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja lazienka wedlug wlasnego pomyslu

 

A ja docenię za odwagę :) w pokazaniu łazienki zupełnie z innej bajki towarzystwu delektującemu się raczej prostą formą, szarością, bielą, czernią, itp.

Sama zaliczam się do tego towarzystwa, ale ta druga łazienka nawet mi się podoba ;).

Obie nietuzinkowe, a otwarte klapy od WC nadają im życia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cd dodatków.

 

Super te dodatki :). Bardzo ciekawy ten wieszak na ręczniki. Szkoda, że nie da się powiększyć zdjęcia.

A mydelniczka, dozownik, pojemniki, itp. to porcelana? Prezentują się rewelacyjnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusielkowo moją szczególna uwagę w Twojej łazience zwrócił stojak na papier toaletowy :lol: bardzo fajny pomysł :)

 

 

Tak się zastanawiam o co chodzi z tymi dodatkami do szarych łazienek. Że niby są smutne. Za każdym razem jak ktoś wstawia szarą łazienkę to od razu pojawiają się głosy że trzeba dodać jakieś kolorowe dodatki żeby ożywić wnętrze. Ja też mam szarą łazienkę i nie uważam że jest smutna, że potrzeba jej czerwonych ręczników czy niebieskich mydelniczek. Jeżeli ktoś lubi mocne akcenty to ok ale moim zdaniem bez kolorowych dodatków też można stworzyć "wesołe" wnętrze :)

 

Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią obiema rękami, hihihi... ;)

 

Każdy z nas jest inny i każdemu z nas podobają się różne rzeczy - dzięki temu mamy na tym forum taką odmienność.

Do pokazujących swoje łazienki - nie zrażać się ewentualnymi wypowiedziami na "nie" - NAJWAŻNIEJSZE - że to Wy sami lubicie swoje łazienki!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla tych co nie mają pralni.Gdzie macie pralki w łazience?. Żeby ładnie wszystko grało.Obudowane?

 

Wszystko zależy od wymiarów i układu łazienki. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na takie pytanie. Spotkałam się z rozwiązaniem wstawiania pralki nawet w zabudowanej wnęce przedpokoju, bo łazienka była za mała. Wejdź na wątek o planowaniu łazienki (wizualizacje). Wrzuć wymiary swojej łazienki, podaj miejsca przyłączy (jeśli już są). Z pewnością pojawią się pomocne głosy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super te dodatki :). Bardzo ciekawy ten wieszak na ręczniki. Szkoda, że nie da się powiększyć zdjęcia.

A mydelniczka, dozownik, pojemniki, itp. to porcelana? Prezentują się rewelacyjnie!

 

Zestaw znaleziony na allegro (dostępny w kilku kolorach):

http://allegro.pl/zestaw-lazienkowy-komplet-lazienkowy-arte-wzor-2-i1874455260.html

http://allegro.pl/zestaw-lazienkowy-ceramiczny-arte-4ele-3-wzory-i1898947057.html

 

Za te pieniądze nawet jak mu się coś stanie, to nie będzie żal, hehehe... :p

 

Też uważam, że wieszak jest rewelacyjny. Musowo muszę go mieć.

http://www.next.co.uk/homeware/bathroom-collections/4

Jest jeszcze taki ale jakoś ten pierwszy bardziej przypadł nam do gustu.

http://www.next.co.uk/homeware/bathroom-collections/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...