Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Świetny przykład jak można zepsuć łazienkę ordynarnym grzejnikiem.

 

Szczerze, to wcale nie uważam, że tego typu grzejnik jest ordynarny. Typowa drabinka, która jest najbardziej popularna w łazienkach. Fakt, mógłby być krótszy jednak łazienka wygląda na dużą i jest to dobry wybór. Ogrzewanie podłogowe nie zawsze się sprawdza (w łazienkach na piętrze) więc wtedy taki grzejnik ratuje całą sytuację. Poza tym często ludziom podobają się inne grzejniki ale z racji ceny decydują się na drabinkę.

 

Ja jestem na TAK i grzejnik nie psuje mi pięknego efektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, tak. Grzejnik na razie nie pasuje do niczego. Ale jak będzie szafka to i umywalka i wanna będą białe. Na żywo nie jest źle.

A wyobraźcie sobie, że pod tym grzejnikiem jest rozdzielnia ogrzewania :bash: i duże białe drzwiczki 60x80cm. Ale z tym problemem walczę. Tzn dałem jedną płytkę chłopakom z reklam. Mają ją rzucić na skaner i wydrukować okleinę ze wzorem tej płytki. Jak będę miał rozwiązany ten problem to tez pokażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, tak. Grzejnik na razie nie pasuje do niczego. Ale jak będzie szafka to i umywalka i wanna będą białe. Na żywo nie jest źle.

Mnie się podoba. Przynajmniej będziecie mieli gdzie ręczniki suszyć :)

A wyobraźcie sobie' date=' że pod tym grzejnikiem jest rozdzielnia ogrzewania :bash: i duże białe drzwiczki 60x80cm. Ale z tym problemem walczę. Tzn dałem jedną płytkę chłopakom z reklam. Mają ją rzucić na skaner i wydrukować okleinę ze wzorem tej płytki. Jak będę miał rozwiązany ten problem to tez pokażę[/quote']

Fajny pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sheenaz, gusielkowo bardzo dziekuję za pochwały:D Niebawem zamieszczę zdjęcia jeszcze jednej łazienki, ale najpierw muszę zaznaczyć swoją aktywność przy świątecznych przygotowaniach;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem... chciałam ceramikę villeroya, ale okazało się że biała biel czyli śnieżnobiała to jest jakaś kosmiczna dopłata... płytki mam bielutkie i mam zamiar obudować nimi wanne, więcchyba w wannne będę musiała zaiwestować ale czy pozostała ceramika będzie starsznie różnić się odcieniem? bo na zdjęciach ten alpin wygląda na szary a nie biały, więc przy białej wannie może wyglądać fatalnie... a jaką biel ma roca? nie moge nigdzie znaleźć info jakie mają odcienie... sama już nie wiem co z tą ceramiką...czy ktoś użyttkuje rocę gapa? czy warto? zastanawiam się nad roca do łązienki dzieci..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem...

 

Z tą bielą to faktycznie jest różnie. W swojej łazience mam wannę Ravak Classic, umywalkę Roca Urbi, a bidet i miskę ustępową Hybnera. W moim przypadku Roca i Hybner ma bardzo podobny odcień ale nie jest to biała biel, natomiast Ravak jest bieluteńki.

Jeszcze w trakcie poszukiwań w sklepie, wanny Ravak bardzo się wyróżniały odcieniem na tle innych wanien. Wanny Ravak są naprawdę białe.

 

Tyle u mnie. Inni na pewno dopowiedzą więcej. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem... chciałam ceramikę villeroya, ale okazało się że biała biel czyli śnieżnobiała to jest jakaś kosmiczna dopłata... płytki mam bielutkie i mam zamiar obudować nimi wanne, więcchyba w wannne będę musiała zaiwestować ale czy pozostała ceramika będzie starsznie różnić się odcieniem? bo na zdjęciach ten alpin wygląda na szary a nie biały, więc przy białej wannie może wyglądać fatalnie... a jaką biel ma roca? nie moge nigdzie znaleźć info jakie mają odcienie... sama już nie wiem co z tą ceramiką...czy ktoś użyttkuje rocę gapa? czy warto? zastanawiam się nad roca do łązienki dzieci..

 

wiesz co?

no faktycznie ROCA nie ma "białej" bieli, jest taka jakby szarawa ta biel i do śnieżnobiałych płytek może się gryźć

ale powiem Ci, że jeśli chodzi o miski wiszące WC, to niewiele firm ma tak doskonale rozwiązane spłukiwanie

ja mam i chwalę na wszystkich frontach! :D

byłam kiedyś w fabryce w Gliwicach na szkoleniu :yes: i jak wrzucili do klozetu dwie garści trocin,

a one za jednym chluśnięciem zniknęły w czeluściach rur, to powiem szczerze...

miłość do miski wiszącej WC i tego producenta od pierwszego spłuknięcia !!!

mieszkam w nowym domku i użytkuję ROCA MERIDIAN już dwa miesiące i nawet po parapetówkach

i różnych innych ekscesach świetnie wszystko spłynęło :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani pomóżcie... Główkuję nad aranżacją mojej łazienki pełnej skosów. Kiedyś u kogoś w dzienniku budowy widziałam fajny pomysł na umieszczenie umywalki. Osóbka ta miała wymurowany natrysk i umywalka była na jednej ze ścian tego prysznica. Ktoś może pamięta czyja to łazienka lub ma podobne rozwiązanie? Ze względu na ograniczoną liczbę prostych ścian (czyli właśnie ta jedna) chciałabym skorzystać z tego pomysłu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...