Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

dzięki za odp. Kasiakp -dokładnie to mi wmawiają:że opadmnie ,ze się zerwie chociaż ściana jest solidna (porotherm 25 na to kg) i można by było kotwić do niej ale podobno i tak ciężar jest zbut duzy a umywalka zbyt ciężka.A tak mi się podobaja blaty bez podparcia...:) Kicha i dalej nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeżeli wykona się solidny stelaż, to nic nie ma prawa się uginać.

 

Mój jest naprawdę solidny, bardzo gruby i wykonany przez faceta, który robił nam balustrady. Do tego zakotwiczony w ścianie na kilka cm, przywiercony śrubami i dodatkowo jakimś specjalnym klejem czy coś. Nie mam niestety zdjęcia tego stelaża. Wydaje mi się, że grubość szklieletu to gdzieś 7cm na 7cm (tak na oko z pamięci).

 

Mój tata (waga 90 kg) siadał na niego, wieszał się i nawet nie drgnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

może ktoś z Was ma podobna sytuacje albo wie gdzie mogę szukać rozwiązania?

 

W łazience mam plytki, ktore sięgają do 1,50 m, a lustro kupiłam do wklejenia i ma być od 1,20 m! i co zrobić z lustrem, które zostanie już bez plytek, powyzej tego 1,50? może to banał, ale na tą chwilę mam problem....czy zostawić bez niczego, a może dokupic czesc ramy i poprostu dokleic w miejscach gdzie nie bedzie plytek?

proszę o wszelkie sugestie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na moim monitorze ciemne płytki wpadaja w brąz....:( A pod umywalkę zastosowałaś te szklane?

Dałabyś radę pokazać jeszcze parę fotek? Dla mnie to jedna z najpiekniejszych kolekcji paradyża...

 

Aleksandryta, chciałam wkleić Ci fotki mojego WC (specjalnie dziś porobiłam nowe :)) ale chyba są za duże, bo nie mogę ich załadować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam w tej chwili wymiarów, a wyrzuciłam już kartkę z rzutem :(

Jutro pomierzę i napiszę. Wydaje mi się, że 1,2 m na 1,8 m, a ta wnęka, to na głębokość zabudowy stelaża WC.

 

Z góry dzięki. Bardziej niż na głebokości zależy mi na szerokości wnęki (tzn. ile jest między zabudową geberitu a ścianą) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

WItam się na forum z wszyskimi - jestem tu pierwszy raz i podziwiam wytrwałość bubujących i smak wykończeń wnętrz...Pozdrawiam !

 

Nigdzie na forum nie mogę odszukać odpowiedzi więc zapytam : na jakiej wysokości powinien być blat w łazience ? Chcemy postawić blat gipsowo-kartonowy i obłożyć go płytkami a na brzegu mozaiką ale niesety nie wiem jaką powinien mieć maksymalnie wysokość ? Chcemy postawić pod nim pralkę a na wierzchu umocować umywalkę nablatową - jak to można rozwiązać żeby nie było za wysoko ale w sam raz ? Może doradzicie ?:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...