Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Synthia ale ten grafit i antracyt na fudze z tego co wiem też nie do końca taki czarno-czarny wychodzi ;)

 

Kamilla bardzo ładne łazienki, nie ma się czego bać przy pokazywaniu ;) Nawet jak się nie spodoba, to co z tego? Wejdziesz i rozwalisz łazienkę? Myślę, że do siebie powinno brać się wyłącznie konstruktywną krytykę która pomoże uratować bądź polepszyć pokazane wnętrze ;) gadanie, że coś jest brzydkie po prostu brzydkie, czy za sterylne do mnie np w ogóle nie trafia ;)

 

P.S. Myślę, że lepiej pod względem skosów sufitowych i okna wyglądałaby owalna wanna wolnostojąca, ale tak jak jest też jest super i na pewno bardziej funkcjonalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zajmuję się sprzedażą wyposażenia sanitarnego i powiem, że ja raczej Deante bym nie polecała!

ładny produkt dla oka, na pewno designerski, ale jakościowo słaby, bo generalnie to chińszczyzna

no i nie daj Boże zepsucia...miałam sporo reklamacji-serwis działa makabrycznie

ważne, żeby sprzedać, a potem to już niech się klient martwi !

nie sprzedałam Deante za dużo, bo nie umiem przekonać klientów do tego, czego sama nie jestem pewna

ale ułamek reklamacji na ilość sprzedanych sztuk jest na pewno za duży

a na Grohe napewno nie narzekałas, co? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam deante cubic. Coś stało się z uszczelką na przełączniku z prysznica. Przez neta złożyłam reklamację. Baaardzo miły pan przyjechał (chyba po tygodniu) , wyminieł i na razie działa. Nie mogę narzekać na serwis. Reszta baterii (3 sztuki) działa bezproblemowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilla, bardzo ładna ta biało-czarna łazienka. Gdyby to była moja łazienka zrobiłabym, w tym kącie przy wannie zabudowę z drzwiami przesuwnymi lustrzanymi. Lubię duże lustra, a poza tym masz wszystko zamknięte, a nie na wierzchu - ale ja lubię wszystko mieć pochowane (nie cierpię zbierających kurz, stojących na widoku pierdółek).

 

Przy kabinie postawiłabym przezroczyste krzesło ghost. Sama muszę takie do swojej łazienki wstawić, bo wiem, ze zawsze przydaje się miejsce, zeby choćby rzucić ubranie przed wejściem pod przysznic (albo ręcznik albo żeby przysiąć przy robieniu pedicure np) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zna ktoś sposób na ściemnienie czarnej fugi, żeby była rzeczywiście czarna a nie szara?

 

dla tych, co szukają dopiero, to podobno prawdziwie czarną fugę ma firma Mira.

 

Coralusek, to wc, to Roca Gap, tak? Masz tam zrobione zaślepki na sruby? Ja mam i są dla mnie za duże i przez to zbyt widoczne. U Ciebie nie widać - nie masz czy masz jakieś małe?

 

Kamilo, łazienka mi się podoba, a szczególnie płytki, bo mam takie same :) Tylko u mnie nieco inne zestawienie kolorystyczne. Jak będzie bliższa ukończeniu to wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila gratuluję łazienek, obie są bardzo ładne :) Eleganckie i ponadczasowe, bez zbędnych fajerwerków - uwielbiam takie wnętrza. Co do doposażenia to podzielam zdanie, że komoda w wersji retro nie będzie dobrym pomysłem, a umywalkę dobrałabym kształtem to sanitariatów, czyli coś owalnego, polecam do tego szafkę z obszernymi szufladami - sama takie mam i jest to super rozwiązanie na pochowanie wszelkich mazideł. Z praktycznego punktu widzenia wybrałabym białą lakierowaną.

A jak planujesz rozwiązać kwestię brudnej bielizny i ubrań.Może warto pomyśleć o czymś zabudowanym, np. blat z mozaiki z wysuwaną białą lakierowaną szufladą skrywającą kosz na pranie. A może po prostu białe prostokątne kosze wiklinowe.

Co do wolnego miejsca przy kabinie nie robiłabym zupełnie nic, bo łazienka zwyczajnie straci na elegancji, zrobi się zagracona. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku jest tak, że niestety nie wszystko mi się podoba, np. nie lubię rolet rzymskich, nie podobają mi sie również duże wanny narożne - przede wszystkim trzeba do nich wlać bardzo dużo wody, po drugie zajmują strasznie dużo miejsca, ciężko je umyć, bo aby to zrobić trzeba do nich wejsc (tak przynajmniej robią moi znajomi, którzy mają wannę narożną). a moja jest dość duża 2 osoby pomieści bez większego problemu :)

 

jeśli chodzi o roletkę do okna łazienkowego to bedzie- marzy mi się ciemna ale pewnie za jakieś 2 miesiące bo chwilowo mamy inne wydatki. Przez 23 lata miałam małą łazienkę z okienkami w domu rodziców a pózniej przez 7 lat w bloku bez okien i też mała. teraz mam łazienkę duża ale jakoś okno bez tej firanki wydaje mi się takie "gołe" nie lubię okien bez firan a do tej łazienki pasował mi bordowa, na podłogę chcę czerwony dywanik a ten spod wc to "wyjedzie" stamtąd i to z hukiem :) ale na to muszę jeszcze poczekać

 

kiedyś zauroczyłam się zdjęciem łazienki katalogowej i w niej własnie były firanki w kolorze bordowym. udało mi się znaleźć płytki takie jak na zdjęciu, miałam tylko problem z prysznicem bo tam był taki jak nam się nie podobal ze względów praktycznych więc zdecydowaliśmy sie na taki.

 

chcę jeszcze brązowy kosz wiklinowy na bieliznę, podstawkę ze świeczkami na tej szafce koło wanny ale najpierw muszę kupić szklane półeczki pod "wystawkę", niestety nie mam gdzie tego na razie położyć, wiec jest "pod ręką"

 

a jeśli chodzi o wystawkę kosmetyków przy wannie to siedząc w wannie lub ę mieć wszystko pod ręką.

 

z czasem dorobię się wszystkich dodatków i wówczas się pochwale ponownie mam nadzieję, że wówczas Wasze opinie beda troszkę bardziej przychylne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grohe tak samo jak niektóre baterie no name - kamień zbiera się w tych samym miejscach /wiem że zależy od wody/.

Ogólnie rzecz biorąc nigdy mi się żadna bateria nie uszkodziła:)

Deante rzeczywiście designersko wyglądają no i ceny mają dość wysokie.

Pożyjemy zobaczymy.

Każdy chwali to co musi sprzedać:p

Wiesz co? akurat w przypadku tego forum nie jest moim celem "sprzedać", tylko doradzić:D

nie chciałabym robić reklamy ani antyreklamy :p

pracuję w tym już dobrych parę lat i zawsze mówię klientom, to co myślę i co wiem na temat jakości danego produktu

to jest firma rodzinna i nie chodzi o to byleby wcisnąć towar średniej jakości, tylko żeby klient był zadowolony i nie wracał z reklamacjami

zresztą w 35-tysięcznym mieście mogłoby to nas zrujnować

jeden zlew z deante przysyłali kiedyś SIEDEM razy... niekompletny, krzywy, uszkodzony, niedolany, krzywo ciapki na nakrapianiu rozmieszczone...

do znudzenia go odsyłaliśmy, bo klient już był przewrażliwiony i za każdym razem coś wspólnie znaleźliśmy

w panelach prysznicowych urywały lub zapychały się dysze, pękały wężyki podłączeniowe, głowica natryskowa "sikała" bokiem

w bateriach urwał mi się perlator, reklamowałam głowice, wężyki, przełącznik wannowy, a nawet w środku baterii stojącej nie było gwintu na śrubę mocującą

komuś się chyba zapomniało małymi chińskimi rączkami nagwintować :p :P :p

zwiedzałam różne fabryki, oglądałam tworzywa z których są wykonywane baterie i poznałam technologie od podstaw

chciałam tylko doradzić, nie chciałam prawić nikomu złośliwości, wiec niech nikt się nie poczuje urażony

ja po prostu miałam bardzo zszargane nerwy i chcę niektórym też tego oszczędzić

no i żeby nie było, to przecież wiadomo, że tylko niektóre były wadliwe, ale jak już wspomniałam wcześniej... zbyt dużo reklamacji na ilość sprzedanych sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak...

tutaj system masażu jest dobrze przemyślany, a Kaldewei bezsprzecznie świetną firmą jest

natomiast ja nie jestem za wannami z hydromasażem, bo ponieważ...

producenci często informują, że dezynfekcja niekoniczna jest, że się woda nie gromadzi, że się same opróżniają...

nie do końca tak jest...

w wannach z hydromasażem nie powinno się ponadto używać płynów do kąpieli, olejków, mydeł, żali, szamponów, bo to się wszystko osadza

i nigdy do końca się tego nie usunie z instalacji tak jak by się chciało

nie powinno się też na stałe zabudowywać takich wanien płytkami, bo w razie awarii jest draka

no i generalnie serwis odpłatny rok w rok powinien do niej zajrzeć i serwis odbębnić

ja mam zamiar kupić profesjonalną matę wkładaną do wanny - gdzieś w sanatorium takie widziałam

korzystasz, wyjmujesz, suszysz i chowasz, a wanna to tylko dodatek:p

w samym zeszłym roku miałam dwóch klientów, którzy wymieniali wannę z hydromasażem na zwykłą, mimo że mięli takie z wysokiej półki dwu i trzy-letnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to aniula pocieszyłaś mnie z tym deante ;)

 

Kupiłam właśnie panel tej firmy, jeszcze czeka na remont łazienki. Słyszałam co nieco, ze to średnia marka (kolega kiedyś pracował w sklepie z płytkami i armaturą i odradzał generalnie produkty tej firmy), ale jednak kupilam, bo mi stylistycznie do łazienki pasuje i cenę miał dobrą (tanie mięso psy jedzą ;)). Poza tym szukałam czegoś do montażu w narożniku, więc zwykłe kolumny natryskowe raczej odpadały.

 

http://nokautimg1.pl/p-d0-06-d006dd18f481c792fe5fe886963f26c9500x500/panel-prysznicowy-deante-jaguar-industrio-nqi-351k.jpg

 

Pisałaś, ze panele deante też do d... Co sądzisz o tym konkretnym modelu? Miałaś na to reklamacje?

Eeetam, najwyżej szybko będę wymieniać na inny ;)

Edytowane przez asizo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym akurat nie miałam kłopotu, ale na to nie ma reguły

ta sama fabryka, to samo tworzywo i technologia produkcji

co Ci mogę poradzić?

przede wszystkim załóż filtry za wodomierzem, najlepiej profesjonalne, ale to koszt rzędu 3-4 tys. zł

więc chociaż takie do wstępnego oczyszczania

u mnie zestaw trzech filtrów - polipropylenowego, żywicznego i węglowego kompletny kosztuje około 250 zł

no i druga rzecz, nie kręcić tymi dyszami na prawo i lewo, bo te plasticzki są bardzo delikatne :p

no i jak Ci się znudzi, lub nie daj Boże popsuje, to sobie wymienisz na nowiutki :D

a w tym roku na przykład sprzedałam panel z prawdziwego zdarzenia

Hansgrohe Pharo Lift 2 - 5500zł kosztował :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym akurat nie miałam kłopotu, ale na to nie ma reguły

ta sama fabryka, to samo tworzywo i technologia produkcji

co Ci mogę poradzić?

przede wszystkim załóż filtry za wodomierzem, najlepiej profesjonalne, ale to koszt rzędu 3-4 tys. zł

więc chociaż takie do wstępnego oczyszczania

u mnie zestaw trzech filtrów - polipropylenowego, żywicznego i węglowego kompletny kosztuje około 250 zł

no i druga rzecz, nie kręcić tymi dyszami na prawo i lewo, bo te plasticzki są bardzo delikatne :p

no i jak Ci się znudzi, lub nie daj Boże popsuje, to sobie wymienisz na nowiutki :D

a w tym roku na przykład sprzedałam panel z prawdziwego zdarzenia

Hansgrohe Pharo Lift 2 - 5500zł kosztował :o

 

Aniula, dzięki :)

Na szczęście mamy i filtr i zmiękczacz wody, więc z kamieniem nie będzie problemu.

Trzeba tylko mieć nadzieję, że nie trafiliśmy na wadliwy egzemplarz. Ale tak w sumie ze wszystkim jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grohe tak samo jak niektóre baterie no name - kamień zbiera się w tych samym miejscach /wiem że zależy od wody/.

Ogólnie rzecz biorąc nigdy mi się żadna bateria nie uszkodziła:)

Deante rzeczywiście designersko wyglądają no i ceny mają dość wysokie.

Pożyjemy zobaczymy.

Każdy chwali to co musi sprzedać:p

 

 

Owszem, kamień zbiera się w tych samych miejscach, jednak jakość materiałów jest jak z dwóch przeciwległych biegunów. Sprawdziłam u siebie obie firmy, Deante miałam do wyrzucenia po 2 latach, Grohe przetrzymuje wodę o twardości węglanowej takiej, że chyba gorzej już być nie może.

Jedyny plus dla Deante jest taki, że można te baterie częściej wymieniać. Jeśli ktoś ma darmowy montaż, to może się opłacić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilla

 

Jeśli szukasz inspiracji, to polecam zajrzeć na stronę poniżej i wchodzić z niej homepage's poszczególnych producentów.

 

meble łazienkowe

 

Pokaż proszę tę wnękę na zdjęciu. Miałam dla Ciebie pomysł, ale zapomniałam, że są tam przecież skosy :)

Edytowane przez piu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...