Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

marikasara proszę napisz jeśli to nie tajemnica jak zakończone są u Ciebie kafle ze ścianą. Ja tez tak mam mieć i nie wiem jak to zakończyć. Fachowiec namawia do listwy aluminiowej, ale ja nie chcę. Będę wdzięczna za odpowiedź

 

justyna0711 napiszę jak to u mnie zrobili - od płytki do sufitu pociągnięto tynkiem, potem oczywiście położono gładź, tak, ze płytki są zlicowane ze scianą...nie wiem czy jasno napisałam. Jeśli do sufitu masz dużo cm to mozna przykleić płyty k-g i osiągniesz ten sam efekt, nie będzie widać odcinających się płytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co to za płytki na podłodze? Czy te same są w wc i łazience? W górnej (zresztą bardzo przytulnej ) łazience na scianie za wanną jest płytka czy farba grafitowa?

 

Dziekuje bardzo za cieple komentarze. Tak jak pisalam fioletowo - rozowych dodatkow nie ma juz w toalecie wiec i storczyk zniknal:) Plytki na podlodze w dolnej lazience to Gala Signum kolor - SG 12, a u gory Caesar seria Reflex kolor - Grey, a na scianie z oknem to Black, choc tak naprawde to jest grafitowy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goobo kupowalam przez internet http://megalazienki.pl/wc/gsg-muszla-podwieszana,724s

do tego jeszcze musisz doliczyc deske (zwykla lub wolnoopadajaca)

 

bdan jestem z nich zadowolona z prostego powodu nie widac na nich kurzu czy brudu,ale...zawsze musi byc jakies ale...zostaja plamki po wodzie, ktore niestety sa widoczne mimo tego, ze plytka jest w roznej tonacji, ale generalnie jest ok:)

 

Asia tak szafka byla robiona na zamowienie najbezpieczniej bo pasowala idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patirati

Obie bardzo ładne, zwłaszcza mała :) Zdjęłabym tylko ten oklepany obrazek z MM i sztuczny kwiat. Same płytki są bardzo dekoracyjne i oświetlenie, to wystarczy, a będzie bardziej elegancko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiakp wanna akrylowa

Kajka kule to Light Eye z firmy Spotline kupilam w necie a dol krysztalki niestety nie pamietam nazwy, ale kupilam Leroy merlin, a widzialam je tez na allegro

a jesli chodzi i codzienne zabiegi estetyczne tak to nazwijmy haha to daja nawet sporo swiatla nie ma problemu

 

piu storczyk juz schowany zreszta czeka na nastepne kwitniecie wiec hoduje nadal, ale wiem ze sprawia wrazenie sztucznego:)

co do obrazka ...hmmmm mnie tam pasuje, no ale absolutnie nie obrazam sie pewnie teraz spojrze na niego z innej perspektywy i moze nawet zniknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patifrati

 

Myślałam, że sztuczny, bo tam nie ma chyba okna?

Obrazek? Przepraszam, że tak z grubej rury napisałam, ale te glazurę masz prześliczną, wysmakowaną, nie potrzebuje ozdobników, a obrazki z MM czy innymi gwiazdami to bardzo opatrzony pomysł. Jeśli już, to powieś swój akt, no, fragment ciałka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piu nie ma okna kwiatek byl na ppotrzeby zdjecia:) i nie gniewam sie absolutnie , a odnosnie fragmentu cialka to za mala sciana haha ja naleze do tych wiekszych co razem z chudym mezem maja odpowiedni wskaznik BMI :)

 

bluezee bardzo dziekuje

 

pozdraiwam was dziewczeta i naprawde nie obrazam sie na krytyke jest ona dla mnie konstruktywna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati, jest przefajnie, widzisz jakie poruszenie zapanowało :D

 

A ja chciałabym jeszcze podpytać o szafkę - tą białą z drewnianym blatem. Napiszesz o niej coś więcej? Np co to za drewno (olejowane?) Przód jest z MDF-u? Czy to szuflady? Aaa, jeśli robiłaś ją na zamówienie, to jaki jest w przybliżeniu koszt takiej szafki? Ja będę musiała zamówić do 3 łazienek i jak widzę ceny gotowych szafek (nawet Koła), to mi wszystko opada:/ A jeśli pokażesz jakieś dodatkowe fotki tej szafki, to chyba się nie pozbieram z radości:)

Edytowane przez goobo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Femmee

bardzo ładna łazieneczka, mój styl, fajna kolorystyka, taka inna po prostu :D

wydaje mi się, że wanna lepiej by wyglądała, gdyby była zabudowana płytkami - nie lubię tych gotowych obudów, bo są trochę mdłe i dają wrażenie niestabilności

ja bym też dała większy gabarytowo kibelek wiszący, bo ten trochę zginął na tak pięknie dużej przestrzeni :p

no i zieleń luksferów trochę mi się gryzie z tą na płytkach, chyba, że to tylko wrażenie przy włączonym świetle z drugiej strony?!?

no i wrzuć jeszcze kilka zdjęć z umywalką:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...