Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniula_bl

 

fakt, przy świetle dziennym włączone luksfery wyglądają na żółte. Ale wierz mi, zazwyczaj w dzień ich nie włączam :no: One zostały zrobione z myślą o Pani Domu (niby że ja), która miała się relaksować w wannie pełnej piany, przy ciepłym przymglonym świetle. Póki co relaksu zażyłam 3 razy licząc od czerwca 2011...

 

Umywalka:

 

DSC_0151.jpg DSC_0157.jpg

 

Muszę jeszcze dokupić jakieś kurzołapki, co by trochę ożywić przestrzeń. Myślałam o jakichś zapachowych brązowych świeczkach, które można by postawić na tej pseudo półeczce pod skosem i może jeszcze jakiś fajny kaktusik w białej doniczce na blat. Może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Femmee

 

Śliczna :) Cieplutka i oryginalna.

Nie dawałabym żadnych drobnych dekoracji, jest dobrze z pustymi półkami, mozaika jest sama w sobie wystarczającą ozdobą.

Jeśli świece, to raczej limonkowe, ale takie "pomazane". To nic, że w tym samym kolorze, faktura będzie inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie sprawdzaja plytki Nowa Gala Signum w codziennym uzytkowaniu? Zastanawiam sie nad nimi do lazienki (biore pod uwage kolory SG 12 i SG 13 w rozmiarze 30x60 i mozaike na obudowe wanny), ale czytalam juz rozne opinie (np. ze "lapia" tluste slady i trudno je domyc). Jestes z nich zadowolona, wybralabys je ponownie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie sprawdzaja plytki Nowa Gala Signum w codziennym uzytkowaniu? Zastanawiam sie nad nimi do lazienki (biore pod uwage kolory SG 12 i SG 13 w rozmiarze 30x60 i mozaike na obudowe wanny), ale czytalam juz rozne opinie (np. ze "lapia" tluste slady i trudno je domyc). Jestes z nich zadowolona, wybralabys je ponownie?

 

Anna_bw powiem szczerze, ze gdybym dzis miala wybrac jeszcze raz to dalabym takie same jak mam u gory w lazience (caesar seria reflex) tych moge nie mysc "miesiacami" a nic na nich nie widac minusem moze byc to, ze maja takie brokatowe drobinki, ale mnie sie to osobiscie podoba

signum - zostawiaja slady nawet po wodzie, ale kurzu tez na nich nie sidac, decyzja nalezy do ciebie, ale ja osobiscie porownuje te dwie ktore mam i nie zawsze drozsze okazuja sie lepsze

mam nadzieje ze pomoglam

 

nie wiem czy to lazienka monnik1 czy MarJel ale bardzo ladna

 

Pati, jest przefajnie, widzisz jakie poruszenie zapanowało :D

 

A ja chciałabym jeszcze podpytać o szafkę - tą białą z drewnianym blatem. Napiszesz o niej coś więcej? Np co to za drewno (olejowane?) Przód jest z MDF-u? Czy to szuflady? Aaa, jeśli robiłaś ją na zamówienie, to jaki jest w przybliżeniu koszt takiej szafki? Ja będę musiała zamówić do 3 łazienek i jak widzę ceny gotowych szafek (nawet Koła), to mi wszystko opada:/ A jeśli pokażesz jakieś dodatkowe fotki tej szafki, to chyba się nie pozbieram z radości:)

 

Goobo rozumiem, ze chodzi ci o ta w lazience? Powiem tak, szafka w przyszlosci jest do wymiany robil ja nam znajomy stolarz i jak zwykle znajomy skasowal jak za zboze bo kosztowala 3000, ale mam dwie wersje i moge sobie wymieniac drzwi hihi. Tak naprawde to miala byc taka jak na zdjeciu ponizej, ale w rzeczywsitosci byla tak olbrzymia, ze wygladala jak wielka krowa na tle mojej wcale nie malej lazienki, wiec postanowilismy bialymi lakierowanymi frontami ja optycznie zmniejszyc. Szafka jest zrobiona z jakiegos egzotyka, ale nazwy nie pamietam, i ma w srodku jedna polke i drzwiczki na dotyk, z boku ma polki na kosmetyki

http://img213.imageshack.us/img213/6089/dsc07962t.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img841.imageshack.us/img841/5853/dsc07965r.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img687.imageshack.us/img687/5641/dsc07968hb.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

http://img846.imageshack.us/img846/9530/dsc09776h.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

jak masz pytania to pisz postaram sie odpowiedziec

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przedsstawiam kilka zdjec moich lazienek, moze beda inspiracja dla innych, brakuje jeszcze dodatkow (np nie dostrzegajcie szczotki do wc haha) ale wiadomo na dodatki zawsze kasy braknie

Z przyjemnością dołączam do głosów za :). Bardzo podobają mi się kolory u Ciebie, a prysznic zachwyca i zaskakuje :). Naprawdę jest tam drewno? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati, piękny rysunek ma ten egzotyk... U mnie będzie na podłodze teak z elastomerem, więc chyba lepiej będzie trzymać się bieli w meblach, żeby nie robić mu konkurencji. U Ciebie to wygląda super, a w wersji całkowicie drewnianej naprawdę efektownie, jak monolit.

 

 

goobo poniewaz ja jestesm bardzo zmienna, to dlatego mam dwie wersje:) hihi odnosnie twoich mebli to mozesz tez zrobic w kolorze takim jak plytki na scianach tez bedzie ciekawie wygladalo, ale bieli tez bedzie super mam nadzieje ze wstawisz zdjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością dołączam do głosów za :). Bardzo podobają mi się kolory u Ciebie, a prysznic zachwyca i zaskakuje :). Naprawdę jest tam drewno? :D

 

julianna tak jest tam egzotyk, ale przyznam, ze dla bezpieczenstwa nie stoje z prysznicem i nie polewam specjalnie, zeby sprawdzic czy spuchnie hihi

dziekuje za mile slowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Femmee bardzo ladna lazienka rzeczywiscie kibelek mi tu nie pasuje zgadzam sie z aniula, ale poza tym jest bardzo ladna

 

Tego to już szybko nie zmienię ;) Co do obudowy do wanny, to chcieliśmy ją zrobić z białej matowej mozaiki i do tego miała być ona cięta. Chodziło o dopasowanie jej do białych płytek ściennych. Ale wszystkie, które znalazłam to albo miały zaokrąglone kanty, albo były błyszczące, albo nie ten odcień białego, albo kosztowały fortunę. Bałam się czy przy wypukłym przodzie wanna obudowana kaflami nie będzie za bardzo masywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...