Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

łązieneczka czyściutka fajna ale teraz dodatki by ja ocieplićkolorystycznie bo sprawia takie chłodne wrażenie :)

 

a ja bym dodała czerwone

Pozatym całość fajniutka

 

a dzieki :)

żona naustawiała jakieś zielone perfumy i ręczniki, ale chyba nie o takie dodatki chodzi he

a proszęę bardzo :lol:

swoją drogą odjazowa szafka po umywalkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy to są płytki Libra z Cersanitu? Właśnie wpadły mi w oko przeglądając katalogi (mam zamiar położyć je w dolnej łazience)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, to te płytki. my mamy je w górnej łazience (dużej). żałuję, ze nie obudowałam wanny i prysznica tylko zakupiłam gotowe obudowy :/

 

http://images25.fotosik.pl/270/7117b892b9dcb74dmed.jpg

 

Obejrzałam sobie inne fotki łazienki w linku i utwierdziłam się w przekonaniu, że właśnie te płytki kupię (już mam dosyć oglądania sterty katalogów i odwiedzania sklepów z płytkami). Jednak wybiorę chyba inne dekory. Te mniej poważne ;) Z dziennika nie wynika jednoznacznie czy już mieszkasz w swoim domku, a mam pytanie o użytkowanie tych płytek. Czy są niekłopotliwe w utrzymaniu czystości? Nie chciałabym wiecznie latać ze ściereczką :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obejrzałam sobie inne fotki łazienki w linku i utwierdziłam się w przekonaniu, że właśnie te płytki kupię (już mam dosyć oglądania sterty katalogów i odwiedzania sklepów z płytkami). Jednak wybiorę chyba inne dekory. Te mniej poważne ;) Z dziennika nie wynika jednoznacznie czy już mieszkasz w swoim domku, a mam pytanie o użytkowanie tych płytek. Czy są niekłopotliwe w utrzymaniu czystości? Nie chciałabym wiecznie latać ze ściereczką :oops:

 

 

mieszkamy, płytki użytkuje się super, nie trzeba za bardzo pucować ;) mają marmurkowy wzór ale z drugiej strony są błyszczące. jestem z nich zadowolona. myśmy kupili je za 33zł, z promocją u pana, który robił nam ogrzewanie i cały wod-kan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie o użytkowanie tych płytek. Czy są niekłopotliwe w utrzymaniu czystości? Nie chciałabym wiecznie latać ze ściereczką :oops:

 

mieszkamy, płytki użytkuje się super, nie trzeba za bardzo pucować ;) mają marmurkowy wzór ale z drugiej strony są błyszczące. jestem z nich zadowolona.

 

co prawda małżonka dba o łazienkę, ale mogę potwierdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...