Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

mam rogową, w oryginalnej obudowie

ciężko ustawić ją tak żeby nie było szpar i zeby nie skrzypiała

poza tym - dzieciaki umazały mi ją ....hmmm...dziobem kaczki gumowej, czerwonym, zostały takie ślady ze nie wiem czym je wyczyszczę

 

ale ogólnie polecam, uwielbiam bąbelkowe kąpiele :)

 

to spróbuj te ślady wyczyścić magiczną gąbką,ja już wiele takich zabrudzeń pozbyłam się tą gąbką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A to wersje z "molo" do prysznica :) No więc teraz która wersja?

 

[ATTACH=CONFIG]106149[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]106150[/ATTACH]A

 

to drewienko pod wc wyglada swietnie...tylko z 'molo' to juz za duzo, jak na moj gust oczywiscie ;)

i faktycznie...trzeba sie przeniesc do watku z projektami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was, ja również się miotam z podłogą...do łazienek zdecydowałam się na cisa-drewnopodobne, wyglądaja łudząco jak drewno...do tego nie widać pikseli jak w wielu innych, ładna i w miarę podobno jest również novabell eco dream... za to moze podpowiecie co polozyc w kuchni i przedpokoju...gres, terakota? szukam czegos w szarosciach-spodobala mi sie pamesa leptis ale nie wiem jaka jest w uzytkowaniu...nie chce latac ciagle z mopem...moze cos polecicie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

queene skrzypienie na pewno jest spowodowane tym, że nie ma stałej obudowy na zasadzie ścianki i na niej płytek, tylko jest akrylowy, chybotliwy panel

my na ekspozycji i w magazynie wanny, które mają tego typu powierzchowne rysy, czyścimy mokrą szmatką i delikatnie pastą polerską okrężnymi ruchami (taką jak do lakieru samochodowego)

schodzi absolutnie wszystko BEZ ŚLADU, nawet pod słońce patrząc i nie ma po tym rys na akrylu

a zarysowania wyczuwalne polerujemy papierkiem ściernym "1000" na mokro - też takim jak do lakierki samochodowej

no i to samo się tyczy asortymentu jak WC i umywalki, bo czasem się lekko przesunie ceramiczną umywalką po drugiej i się robi powierzchowna lekka, czarna rysa

to ją też tą pastą polerską i śladu nie ma :yes:

 

A jaką pastę polerską polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus_m dzieki :-) jak dla mnie są bomba...jednak mój M szuka czegos innego...czegos bardziej przypominającego kamień-ala spękania, rysy itd...oczywiscie na powierzchni, broń boże żadne wgłebienia, dziurki wrrr... więc musimy isć na kompromis :-) może jeszcze ktoś cos poleci...bardzo nam się podobaja leptisy pamesy ale nie wiem jakie sa w uzytkowaniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was, ja również się miotam z podłogą...do łazienek zdecydowałam się na cisa-drewnopodobne, wyglądaja łudząco jak drewno...do tego nie widać pikseli jak w wielu innych, ładna i w miarę podobno jest również novabell eco dream... za to moze podpowiecie co polozyc w kuchni i przedpokoju...gres, terakota? szukam czegos w szarosciach-spodobala mi sie pamesa leptis ale nie wiem jaka jest w uzytkowaniu...nie chce latac ciagle z mopem...moze cos polecicie...

 

KAlipso, z szarych płytek przypominających kamień to te są fajne Casalgrande Padana seria Meteor (kolory grigio i nero).

Wybrałam je do łazienki. Są w formacie 60x60 i 30x60. Tak wyglądają (jeszcze nie położone):

http://img683.imageshack.us/img683/804/dsc1836v.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img855.imageshack.us/img855/7736/dsc1837w.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img215.imageshack.us/img215/9301/dsc1839q.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoję nad dylematem czy kupić kabinę firmy Radaway (Premium plus - rozszuwane drzwi) czy Sanplast (model vera - uchylne drzwi)

Mogę mieć tylko kabinę półokrągłą przyścienną

Którą wybrać????. z góry dzięki za cenną wskazówkę.

 

JA bym wybrała Sanplast ze względu na moją osobistą sympatię do tej firmy i sentyment, bo długo już tym handlujemy i wszystko jest ok

no i ja osobiście wolę otwierane drzwi od kabiny, niż przesuwne na rolkach, bo rolki i prowadnice z czasem zachodzą kamieniem i ciężko się to czyści, a do zawiasów woda nie ma dostępu

ale to tylko moje odczucia :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus_m dzieki :-) jak dla mnie są bomba...jednak mój M szuka czegos innego...czegos bardziej przypominającego kamień-ala spękania, rysy itd...oczywiscie na powierzchni, broń boże żadne wgłebienia, dziurki wrrr... więc musimy isć na kompromis :-) może jeszcze ktoś cos poleci...bardzo nam się podobaja leptisy pamesy ale nie wiem jakie sa w uzytkowaniu...

 

ja polecam Mistrala Paradyża, mam tym wyłożoną kuchnie, hol, wiatrołap, i łazienke. Ma własnie taką fakturę jak mówisz. I jakościowo są super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia nie oczekuj od tych płytek, że będą nie do odróżnienia z drewnem :) ale ja mieszkając rok w domku przekonałam się, że na pewne rzeczy się naprawdę nie zwraca uwagi. Ogólny efekt tych płytek jest fajny, mój brat ma i sobie chwali. Rozmawiałam ze sprzedawcami w salonie firmowym Pilcha(ok. 5 km od mojego domu) i twierdzą, że te płytki robią furorę w Czechach, oni całe domy tym wykładają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Mistrala Paradyża, mam tym wyłożoną kuchnie, hol, wiatrołap, i łazienke. Ma własnie taką fakturę jak mówisz. I jakościowo są super

 

Ja właśnie zamówiłam mistrala grafitowego do łazienki. W jakim kolorze masz tego Mistrala i czy możesz zamieścić jakieś zdjęcia:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się nasz ą łazienk ą :)

Konstruktywna krytyka mile widziana.

Jest to łazienka w domu remontowanym, mielimy ograniczone możliwosci zmiany ustawienia.

Oczywiście jeszcze jest kilka łatwo widocznych rzeczy do skończenia, m.in.pozbycie się pozostalosci po lokatorach na szybach i wstawienie jasno-szarych roletek w oknach. Lazienk ę używamy od ponad 3mies i jestesmy z niej zadowoleni. Fugi: czarna na czarnych płytkach, jasno szara na płytkach szarych.

Widok na łazienke z korytarza:

http://img443.imageshack.us/img443/2419/lazienka4p.jpg

Cześć umywalkowa

http://img641.imageshack.us/img641/4334/lazienka14.jpg

Kibello i pasek z otoczaków (baaardzo mi sie on podoba :D )

http://img607.imageshack.us/img607/5125/lazienka11.jpg

Cześć wannowo-prysznicowa.

http://img837.imageshack.us/img837/9486/lazienka23.jpg

A teraz oddaje sie na pożarcie :D

 

Podziekowania dla dziewczyn ktore byly badzo pomocne przy wyborach!

Edytowane przez nicol21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...