Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

szkoda, ze tego paska kamykow nie pociagneliscie do samej gory lub ze z niego na czarnych kaflach nie zrezygnowaliscie. jakoś tak mi sie dziwnie kontrastuje.

natomiast ogólne wrażenie - bardzo fajnie.

 

a tak z ciekawości a rozwazalas pliski w to okno? bardzo lubię jak przebija przez nie światło i wciskam je każdemu, a tak serio, to by mi po prostu u ciebie pasowały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oknie zaiste będa pliski, już miałam zamawiac, ale przez net wybór koloru jest trudny. Mialbyc Orient OR_31 z Anwisu, ale pani mi napisala ze to taka szarość z niebieskiego wychodząca. Padłam i stwierdziłam że musze iść zobaczyć sama.

 

 

 

kontrowersyjne kamyki :D. Juz od planu pierwotnego miały tam byc,choc w trochę innym układzie. Rozwazalam kamyki na czarnych płytkach do samej góry, ale mi się to nie widziało. Pasek idzie od sufitu na jasnych płytkach, podloge po geberit na ciemnych. Zastanawiam się jeszcze nad polaniem iz żywica zeby wyszła z nich wszelka żylkowatosc. Żywice juz mam, ale sie jeszcze pozastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nicol21

bardzo mi się podoba Twoja łazienka i ten pasek z kamyczków jest takim rozweseleniem całości - też bardzo fajnie to wyszło :D

grzejnik genialny, niestandardowy i niby prosty, a bardzo zdobi ta łazieneczkę

tylko, jak pewnie niektórzy pamiętają, ja mam świra na punkcie symetrii i bardzo przeszkadza mi to, że przycisk od geberita jest przesunięty względem kibelka, a znowu, że kibelek tak dziwnie zahacza o pasek z kamyczków :p

no i obudowa wanny z glazury od strony kibelka też ma tak byle jak rozmierzone płytki, że został się pasek płytek około trzy centymy i dla mnie źle to wygląda

może dlatego u siebie pozwoliłam majstrowi na więcej odpadów po to, by każdą płytkę docinał na całej długości ściany symetrycznie, żeby się właśnie nie okazała taka niespodzianka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za mile slowa :D

w sumie dobre porownanie

aniula_bl co do tego 3-4cm paska kolo wanny .... to tez chcialam zabic pana glazurnika. bo o inne rzeczy sie pytal, ale o ta jakos juz nie. fakt, powiedzialam ze mi maja sie schodzic fugi na scianach z tymi na podlodze... i sie schodza. a wanna miala byc ciut przedluzona zeby jakakolwiek gdziekolwiek poleczka na kosmetyki powstala.

przycisk do spluczki chyba jest centralnie nad kibello, tyle ze na zdjeciu jakos tak dziwnie wyszlo. natomiast wchodzi na pasek... ehhh - w remontowanej lazience trudno o wygospodarowanie wiekszej przestrzeni i mialo byc tak zeby tesciowej szlachetny tyleczek sie zmiescil jak przyjedzie z odwiedzinami :D .... zarcik oczywiscie. po prostu chodzilo o to zeby bylo w miare wygodnie.

Gahan - spoczko, papier toaletowy tez moze byc :D grunt zeby ladny i pasowal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja mała jeszcze co prawda nie skończona, płytki nie umyte, kabina czeka na zamontowanie, brak lustra i umywalki ale jestem z niej taka dumna że się chwalę ;-)

 

http://images10.fotosik.pl/1087/1084218c147b5e22.jpg

 

http://images10.fotosik.pl/1087/062160b7027327a5.jpg

 

i przy okazji prosze pomoc- czy bedzie pasować do niej taka szafka z umywalką?:

 

http://images10.fotosik.pl/1087/6487d49338dd6c99.jpg

 

rzut łazieneczki:

 

http://images10.fotosik.pl/1088/b74578901623739c.jpg

Edytowane przez sol26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sol26 bardzo ładnie, zresztą takie szlachetne połączenie ciężko chyba zepsuć ;) U Ciebie wygląda to bardzo ładnie.

 

Nicol Ty wiesz, że mnie efekt końcowy Twojej łazienki bardzo pozytywnie zaskoczył, bo ja sama nie miałam przekonania do niektórych twoich "uparciuchów". Wyszło świetnie, kamyczki też są super. Chyba to nie jest tak że one nie pasują, bo jak mogą nie pasować do tak neutralnej bazy? to chyba kwestia osobistych upodobań, ale na pewno nie tego że stylistycznie coś zgrzyta :yes: super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sol26 - bardzo fajna lazienka sie zapowiada :) a to drewno to plytki czy moze drewno? :) te czarne plytki to co to? moze casalgrande :D?

 

co do mojej lazienki, to oczywiscie nie musi sie wszystkim podobac. dla nas jest fajna (jak na to co moglismy w domu remontowanym sobie zafundowac przy tak malej powierzchni). W naturze wyglada lepiej niz na zdjecui. Chcialam aby lazienka miala ciut charakteru. Oczywiscie kazdy ocenia przez pryzmat wlasnych upodoban. i o to chodzi :)

nie boje sie opinii innych i dlatego wystawilam to co nasze :)

 

Venus - oj tak,.... czasem bywam uparta jak mi sie cos "widzi". ale ciesze sie ze mnie odwiodlyscie od malego murku miedzy wanna a kibello bo by bylo okropnie! nawet wstyd mi sie przyznac ze chcialam go zrobic:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nie wiem czy to właściwe miejsce na pytanie, więc z góry przepraszam, ale proszę o informacje/poradę na jakiej wysokości od podłogi w łazience powinno się zaczynać lustro (wklejane). Planuję w małym wc takie (załącznik) lustra. Proszę też o informację jakiej wysokości powinno ono być aby było funkcjonalne? Dziękuję.

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniunia81 - własnie na tej łazience się wzorowałam robiąc swoją :-)

panel prysznicowy to luccio - nie jest drogi a fajnie się prezentuje i mam nadzieję ze też dobry jakosciowo się okaże :-)

nicol21 - to mamy takie same płytki :-) one są przepiekne na zdjeciu tego nie widać ( bo są brudne) ale one się delikatnie błyszczą :-) a jak z zachowaniem czystości??jeśli chcesz to mogę tobie wysłać 1 m2 tylko nie wiem ile wyjdzie za przesyłkę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt Venus :)

mój maż ma 192, a ja 167 :) - chyba ciężko wypośrodkować, bo nie chce też żeby to lustro łbardzo wysokie :) ale przymierzymy się na miejscu. Na glazurnika nie chce czekać, bo chce wcześniej sobie zaprojektować łazienkę sama - co do kafla :) stad obecnie interesują mnie wymiary różnorakie :) jak np też wysokość blatu pod umywalki nablatowe :) - tu też nie wiem jaka wysokość odpowiednia.

 

Ps.buziaki dla Fionki :) też mam brytyjczyka tylko długowłosego-moja to Lunka :) (wklejałam ją w wątku o zwierzakach) - rozrabiająca gnida ale kochana hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...