Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Żono, dobrze pamiętasz :) Gościom z Hameryki bardzo się łazienka podobała. Kiedy była robiona, to pewnie był to hit, zwłaszcza dla starszych ludzi, którzy ten domek sobie budowali. Mam taką sąsiadkę, starsza pani, która znała pana, który sobie ten domek budował i wykańczał - jest strasznie wścibska i parę razy zaczepiała mnie i wypytywała o dom. Nawet przychodziła i oglądała: "ooo, tu wszystko teraz inaczej", "a po co to takie duże okno robić?", "a po co było zmieniać?", itp. Ale łazienką była najbardziej zachwycona "Łazienkę, to pan Ś. zrobił pięknie, przepięknie." Ciekawe, co teraz o nas myśli, jak widzi wannę, wc, bidet i pełno gruzu w w workach przed domem? Wolę nie myśleć.

 

Mam jeszcze pytanie do osób, które mają kabiny prysznicowe szklane. Jak obchodzicie się z drzwiami? Durne pytanie, co? Ale wczoraj myślałam, ze pobiję mojego męża. Mamy teraz tylko prysznic, bo łazienka dolna w remoncie i on pierwszy raz korzystał z tego prysznica. Kabina szklana, robiona na zamówienie, drzwi z listwą magnetyczną - no standard. Po wyjściu spod prysznica "jeb" drzwiami. No może nie tak, że się bardzo zatrzęsło, ale puścił je i machną za sobą, na co oczywiście zwróciłam mu uwagę, ze należy je delikatnie zamknąć. Po iluśtam takich machnieciach na pewno coś się stanie. No i była awantura, ze po co mu taka kabina, z której nie moze swobodnie korzystać, ze na pewno takiej na dole nie zrobimy, ze on nie chce za każdym razem myśleć o tym, jak ma zamknąć drzwi, ze juz woli drzwi ze stali albo cokolwiek, ale nie płacić tyle za kabinę, z którą musi się cackać. No oszołom po prostu. Mówię mu, ze to normalne, ze szklane drzwi od prysznica zamyka się delikatnie, ze niech zapyta szklarza albo kogokolwiek, kto ma szklaną kabinę. Nie dotarło. Wiecie, mnie czasem ręce opadają :( No więc jak korzystacie ze swoich szklanych kabin? Bo może to ja jestem dziwna?

Edytowane przez asizo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wybierając kabinę powiedziałam sprzedawcy, że szklane ładne, ale co jak puknę i się potłucze. Na co on - nagle i bez ostrzeżenia! - MEGA KOPA jej sprzedał! I jeszcze poprawił pięścią! Ale się przeraziłam, już myślałam, że na jakiegoś psychola trafiłam, na co pan z uśmiechem na ustach zapytał czy po takiej demonstracji moje obawy zniknęły:) A to nie był żaden wypas, tylko Ravak. Chyba więc przesadzasz:) Edytowane przez goobo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goobo, no to nieźle :) Ale mnie chyba bardziej chodzi nie o to, że szkło pęknie, ale o mocowanie. Zawiasy, na których są drzwi są zamocowane do ściany. I niestety ta ścianka jest tylko z karton-gipsu (niedopatrzenie na etapie budowy). Powinna być tam jakaś deska, ale nie ma. Są oczywiście płytki, grube, gres, ale jednak pod spodem tylko płyta i pustka. Szklarz montując kabinę uprzedził, ze na to jak zawiasy sie będą trzymać gwarancji dać nie moze, bo to juz wina podłoża i ze z czasem mogą się trochę obluzować, tzn. w miejscu kołków moze zacząć się lekko ruszać i zeby nie klapać drzwiami tylko po prostu domykać spokojnie. Moze źle się wyraziłam na początku. Mimo wszystko ja uważam, że trzasnąć to sobie można zwykłymi drzwiami (i to też z umiarem), szklane jednak to tak średnio się nadają.

 

A moze są jakieś zawiasy do kabin, które jakoś tak spowalniają te drzwi, wiecie, zeby nie walić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem głupio mi było komuś mówić, ze będziemy zmieniać tę łazienkę, bo wiadomo, ze ludzie czasem mieszkają w takich warunkach,z ę ta łazienka mogła wydawać się super.

Witam,

do tych warunków, które zostawili nam poprzedni właściciele mieszkania to Twoja łazienka była extra exclusiv ;)

Aż wstyd pokazać co było na ścianach ....

Od wczoraj tez u nas rozpierducha... Z synkiem skuwamy co jest do skucia; mąż wraca z trasy w sobotę w nocy - doskonale radzimy sobie sami ;)

Od poniedziałku wchodzi fachowiec. W sumie łazienka maleńka (1.7x1.7) więc nie wiem jak to nazwać- nie ma czy może jest pole do popisu ...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asizo, chyba rozumiem o co Ci chodzi, bo tez obchodzę sie ze szkłem jak z jajkiem. Faktem jest jednak, że tak jak zademonstrował szklarz goobo nic nie powinno się stać kabinie.

 

 

EDIT: Doczytałam Twój kolejny wpis i widzę, ze chodziło ci o mocowanie, ale w tym zakresie chyba rzeczywiście trzeba uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ka_em cudna łazienka, układ podobnie jak mój : wanna pod skosem, umywalka na jednej ścianie a wc na przeciwko rozumiem że prysznic masz na lewo od wejścia i lekko zasłania widok na wc? jeśli tak to układ jak mój - kolejna inspiracja do mojej łazienki tym bardziej że w szarościach .... sUUUUper !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Przychodzę z wielką prośbą. Pękła nam 1 płytka podlogowa w łazience, wybiliśmy ją, po czym okazało się, że nie mamy już zapasu ani nie jest produkowana już ta seria. Chodzi o płytkę Gardenia Orchidea Luminor kolor beż, Perla Neut Avorio, matowa z takimi jakby wybłyszczeniami nieregularnymi widzianymi pod światło. Być może ktoś z was ma zrobioną łazienkę z tych płytek i mógłby odsprzedać mi choć 1 sztukę, bo sytuację mam lekko mówiąc patową. Wiem, że były te płytki kładzione przez forumowiczów, ale nie mogę znaleźć obecnie kto takie płytki kładł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moje wypociny(malutkie wc na parterze) Trochę bałam się tych czarnych płytek w tak małym miejscu ale lustra i błyszczące powierzchnie optycznie ją powiększyły i wyszedł taki oto efekthttp://images42.fotosik.pl/284/6591efeee36c7c2d.jpg http://images41.fotosik.pl/1444/c3d0400d90700062.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...