Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja do wc Gap wybrałam umywalkę Roca Khroma, zależało mi na większej umywalce nablatowej. Wc i umywalką są obok siebie, dlatego chciałam by były tego samego producenta. Jeśli nie masz obu sprzętów obok siebie, możesz dobrać umywalkę innej firmy.

 

własnie też będę mieć wc i umywalkę obok siebie dlatego chciałam umywalkę z tej samej firmy, a jeszcze jakieś inne propozycje pasujące do miski wc Roca Gap??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam jeszcze kabiny prysznicowej z głębokim brodzikiem, widzę, że bardzo mały wybór jest . Kupował może ktoś ostatnio kabinę z głebokim brodzikiem? Znalazłam Radaway Naxos A ale brodzik jest na podstawie styropianowej a w necie się naczytałam samych wad jak brodzik jest na takiej podstawie. Ma ktoś może jakieś propozycje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa, zwłaszcza, że już kocham tę moją łazienkę :) Marzyłam o szarej, kanciastej i technicznej i w końcu udaje sie to marzenie spełnić. :)

 

Tamara1 i Ania S79 - płytki są z Casalgrande Padana, seria Meteor, kolory nero (na podłodze i wannie) oraz grigio na ścianach + dekor C kolor nero (to te paseczki). Był stres z tymi płytkami, bo zabrakło w trakcie robót. Nie mam pojęcia, jak to się stało. Liczyła architektka, liczyłam ja, ale zrobiliśmy małą zmianę w projekcie i chyba dlatego zabrakło, choć niby z zapasem były kupione. Na szczęscie udąło się znaleźć prawie identyczny odcień i tą samą kalibracje, bo inaczej to by było pierdut i po marzeniach o ładnej łazience.

 

AniaS79, kibelek z Catalano, seria Proiezioni. Właściwie to szukałam wąskiej kanciastej umywalki, ale takiej, zeby jej podstawa była wąska, a góra sie rozszerzała. Znalzałam właśnie z tej serii i postanowiłam, że wucecik też będzie kanciasty, mimo że do tej serii producent poleca też "normalne" wc. NA początku wydawał mi się nieco dziwny ten kanciak i może krótsza muszla byłaby lepsza do wąskiej łazienki, ale ostatecznie wyszło idealnie, bo po zmianie w projekcie bidetka jest na bocznej ściance, tuż przy wc i 1cm dzieli ją od podnoszonej/opuszczanej deski. Ten kibelek jest wyjątkowo wąski, przy standardowym, czyli każdym innym, który ma 36cm szer. nie podnieślibyśmy deski. Więc przypadkowo wyszło bardzo dobrze. A dłuższy wc (tzn. 56cm) przy bidetce jest super, bo można wygodnie się umyć z każdej strony ;)

 

leaat, żona m, dzięki :) Hehe, żono, ja to z kolei żałuję, ze kuchni i salonu później nie robiłam. Te łazienki to taka rekompensata za wcześniejsze błędy ;)

 

letitia, ja Ci podałam link do umywalki, która moim zdaniem pasuje do Roci Gap. Nie wiem, czy widziałaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letitia, ja Ci podałam link do umywalki, która moim zdaniem pasuje do Roci Gap. Nie wiem, czy widziałaś.

 

asizo podałaś Catalano Proiezioni 60PR - widziałam i jest sliczna ta umywalka, tylko własnie obawiam się, że może być różny odcień bieli jeśli będzie z dwóch różnych firm a WC i umywalka będą obok siebie i na jednej ścianie dlatego boję się ryzykować i brać z różnych firm.

 

asizo w ogóle to śliczna ta Twoja łazieneczka, zresztą dużo mi się u Ciebie podoba wykończonych wnętrz, już pytałam nawet kiedyś o drzwi

ale łazienczka, która teraz się tworzy jest the best :))

 

promyczek 2007 własnie też się powoli zaczynam zastanawiać nad Divertą :)

najgorsze, że nie ma za bardzo sklepu w pobliżu mnie abym mogła pooglądać różne umywalki Roci "na żywo" tylko tak na necie sobie oglądam, ale to nie zawsze później odzwierciedla rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...