Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

F.5 projekt ładny (mam nadzieję że leżanka też będzie :yes: ) może poszukajcie dobrego zamiennika w postaci laminatu? Są oczywiście okropne, ale ja natknęłam się na kilka bardzo ładnych w odbiorze nie sztucznych, ale to były bardzo ciemne brązy bo takich szukałam :rolleyes:

 

Nie wiem jak macie skonstruowaną umowę z projektantem ale ja bym:

- zgłosiła się aby projektant wyszukał pasujący fornir w cenie którą podał

- lub przeprojektował łazienkę na swój koszt, skoro realizacja wykracza mocno poza uzgodniony budżet

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Venus-CUDNOSCI!!!!Bardzo podoba mi sie ten fornir!!!!!!!Jak widac nie jest potrzebna wielka przestrzen do uzyskania pieknego efektu koncowego!!!!Gratuluje!!!!

 

Basiu-no chyba juz wszystko zostalo powiedziane...Prosto,bez przepychu,baaaardzo elegancko!!!!!Czekam na reszte!!!!No i kuchnia miala byc poczatkiem maja!!!!!Gdzie foty!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam ten wątek od wielu miesięcy i przyznam, że był w wielu sprawach dla mnie inspiracją, dlatego chcę sie pochwalić i moją łazienką.

W końcu jest prawie ukończona i doszły wszystkie brakujące elementy. Taki mamy efekt:

 

P1010328.JPG

 

P1010331.JPG

 

P1010368.JPG

P1010341.JPG

P1010336.JPG

P1010333.JPG

 

Piekna łazienka, barrrdzo mi się podoba:) Moja ma być połączeniem bieli i płytki drewnopodobnej, dlatego grzecznie zapytuję:

Jakie to płytki - chodzi mi zarówno o te białe, jak i drewnopodobne..

 

Pozdrawiam,Jagoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatecznie zdecyduję się chyba na wersję z pionowym paskiem pod prysznicem. a co myślicie o mozaice na wannie bo wykonawca dzisiaj stwierdził, ze brak w tym projekcie spójności...

 

jak dla mnie projekt bardzo fajny i akurat czego jak czego, ale mozaiki i rozlozenia dekorow to ja bym sie nie doczepiala.

mnie sie podoba. moze tylko dalabym meble w ciemnym drewnie, ale te ktore sa tez pasuja (trudno troche oceniac kolory na podstawie monitora, bo komp zazwyczaj przeklamuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meble będą prawdopodobnie właśnie w ciemniejszym kolorze. Zależały mi na tym aby łazienka była w spokojnej kolorystyce i "nieprzeładowana" ozdobnikami tak aby po 3 latach nie znudziła się i dlatego zdecydowałam się na mozaikę:) Wykonawca przyczepia się do projektu twierdząc, że ściany są praktycznie całe gładkie bez dekorów a tu nagle wanna cała w mozaice( przeładowana jego zdaniem)!!!! mnie osobiście projekt podoba się ale chciałam usłyszeć jeszcze opinię innych osób .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lili wykonawca się czepia bo wannę obłożyć mozaiką równo wcale tak łatwo nie jest - podobno, zresztą u mnie na małej powierzchni glazurnik musiał poprawiać. Łazienka przeładowana na pewno nie jest, wybrałabym opcję z paskiem pionowym pod prysznicem. Twoja łazienka, Twoje widzimisię nie wykonawcy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lili projekt absolutnie fantastyczny, ale z pionowym paskiem ! :) Te poziome dekory wprowadzają jakiś taki chaos i są mało eleganckie i subtelne, powiedziałabym że jakieś takie z tamtej epoki . Moim zdaniem Venus ma rację, glazurnik nie przepada za układaniem mozaiki. Ja podzielam Twoje zdanie że mozaika bywa najfajniejszym dekorem, sama tak mam i jestem zadowolona. pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lili projekt absolutnie fantastyczny, ale z pionowym paskiem ! :) Te poziome dekory wprowadzają jakiś taki chaos i są mało eleganckie i subtelne, powiedziałabym że jakieś takie z tamtej epoki . Moim zdaniem Venus ma rację, glazurnik nie przepada za układaniem mozaiki. Ja podzielam Twoje zdanie że mozaika bywa najfajniejszym dekorem, sama tak mam i jestem zadowolona. pozdr

 

poziome paski pod prysznicem były propozycją projektanta ale też mi coś w nich nie grało dlatego poprosiłam o zmianę na jeden pionowy i przy tym pozostanę:) we wstępnym projekcie w miejscu szafki -słupka miedzy kibelkiem a umywalką były przewidziane przez projektanta odsłonięte półki w regipsie ale tez mi się nie podobały i zdecydowałam się na słupek podwieszany. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie z kolorem mebli jest ten problem, ze chcę żeby pasowały do okna i drzwi , które są w ciemniejszym kolorze. Meble będzie robił stolarz na wymiar i mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie:) Parapet będzie prawdopodobnie z konglomeratu i tu znowu mam dylemat czy z niego zrobić również blat pod umywalkę hmm....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...