Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie wiem czy to odpowiedni wątek, ale może ktoś odpowie

planuję położenie płytek koło umywalki i wanny do wysokości 120 cm, na ścianach jest płyta k-g i zastanawiam się jak połączyć to ze ścianą, żeby nie było "schodków", płytki są dość grube i gładź musiałaby mieć około 1 cm, może lepiej przykręcić drugą płytę k-g w miejsca gdzie nie ma płytek?

byłabym wdzięczna za każdą radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to odpowiedni wątek, ale może ktoś odpowie

planuję położenie płytek koło umywalki i wanny do wysokości 120 cm, na ścianach jest płyta k-g i zastanawiam się jak połączyć to ze ścianą, żeby nie było "schodków", płytki są dość grube i gładź musiałaby mieć około 1 cm, może lepiej przykręcić drugą płytę k-g w miejsca gdzie nie ma płytek?

byłabym wdzięczna za każdą radę

 

Nad płytkami połóż płytę k-g i będzie ładnie zlicowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie i ja mogę pokazać na forum moją łazienkę, wprawdzie jeszcze nie wszystko jest w niej skończone i nie jest "zamieszkała", ale ogólny widok już jest. A voila:)

P.S. Łazienka jest "świeżutka", więc jeszcze nie zdążyłam jej umyć:oops:

 

zazaczek coś mi tej łazience nie gra, tylko jeszcze nie wiem co. chyba te maziate płytki na śniecie, ''o jeden most za daleko''.

 

Żona mi kamieniarze mówili że lepiej nie :) jeszcze o ile prostownicę się zamknie to pewnie ok, ale lokówka...

 

.

nie używam prostownicy i lokówki, ale tak dumam, że odstawiam gorące gary na moje blaty w kuchni i nic się nie dzieje.....powinnam się martwić?

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazaczek coś mi tej łazience nie gra, tylko jeszcze nie wiem co. chyba te maziate płytki na śniecie, ''o jeden most za daleko''.

 

 

co to znaczy "na śniecie"? bo nie wiem o które "maziate" płytki chodzi?

 

Może nie, może ja trafiałam na niedoinformowanych "fachowców" :) Piszę tylko to co mi mówiono, a chyba sprzedawcy zależy aby sprzedać a nie odradzić ;)

 

 

Zaczek mi się podoba :yes: Tylko za dużo przy gebericie jak dla mnie.

 

w rzeczywistości to tak nie wygląda, tylko nie umiem zrobić innego zdjęcia, no i te akurat zdjęcia były robione telefonem, więc o jakości i wykadrowaniu nie ma mowy

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczek mnie się bardzo podoba łazienka jest taka niesztampowa i przytulna!!

 

ostatecznie zdecyduję się chyba na wersję z pionowym paskiem pod prysznicem. a co myślicie o mozaice na wannie bo wykonawca dzisiaj stwierdził, ze brak w tym projekcie spójności...

 

lili78 bardzo mi się podoba twój projekt i jestem za pionowym pasem a jesli chodzi o wykonawce to upewnij sie, że będzie mozaikę kładł plastrami a nie rozcinał kazda kosteczkę!!! Niestety ostatnio oglądałam pracę takiego "fujary" i załamanie!!! Piekna droga w pień mozaika spier.....a :(

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczek17 łazienka fajniutka, czy dobrze widze, że masz parawan nawannowy??? jeżeli tak to jest on na stałe czymoze się składa na sciane. a napisz cos wiecej jeszcze o tych kamyczkach białych, to jest taka mozaika?? bardzo mi się one podobają i przełamują ciemniejsze kolory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczek17 łazienka fajniutka, czy dobrze widze, że masz parawan nawannowy??? jeżeli tak to jest on na stałe czymoze się składa na sciane. a napisz cos wiecej jeszcze o tych kamyczkach białych, to jest taka mozaika?? bardzo mi się one podobają i przełamują ciemniejsze kolory

 

tak, to jest parawan, jedno skrzydło jest "na stałe" i dlatego ten konkretnie parawan nie składa się na ścianę, jedno zaś skrzydło ma ruchome. Te kamyczki to mozajka z białych otoczaków, tak sobie myślę czy ich jeszcze jakoś polakierować, ale nie wiem czym i jak - może ktoś ma pomysł?:???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie i ja mogę pokazać na forum moją łazienkę, wprawdzie jeszcze nie wszystko jest w niej skończone i nie jest "zamieszkała", ale ogólny widok już jest. A voila:)

P.S. Łazienka jest "świeżutka", więc jeszcze nie zdążyłam jej umyć:oops:

 

Cóż, wprawdzie żaden ze mnie ekspert, ale mi się ta łazienka podoba..

 

Jeśli mogłabyś zdradzic tajemnicę tych drewnopodobnych płytek, którymi jest obudowana wanna i stelaż podwieszanego wc.. Pytam, ponieważ wydaje mi się że to płytka ścienna, a nie gres,a takiej właśnie poszukuję..

 

Czyżby to maxima maxim z paradyża??

 

Pozdrawiam, Jagoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te brązowe płytki to arkwood brown, jesli dobrze pamietam. Nie są tak popularne i dąstępne jak np. Paradyż, ale nam się spodobały:)

 

Justa - płytki i ogólnie cała łazienka b. ładna, rzeczywiście te kinkiety nie bardzo pasują do stylu łazienki, choć same w sobie są ładne, może bardziej pasowałoby tu coś w stylu glamur? jakieś z czarnymi kloszami i ozdobnymi kryształkami?

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...