Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ulajacek - strasznie chaotyczna łazienka i toaleta, ale mimo to wyszło bardzo sympatycznie. Powalił mnie gazetnik w WC i kolor pomarańczowy - niestety rzadko stosowany. Mnie się podoba!

mniamos- bardzo poukładane, eleganckie łazienka i WC, ale jakby ponure. Podejrzewam, że załatwisz to dodatkami?

 

Mam męża oraz dwóch synów - wszyscy pasjonaci motoryzacji. To chyba mówi samo za siebie. Ale udało mi się znaleźć uchwyt wykorzystujący przyssawki, dzieki czemu nie musieliśmy wiercić ściany :)

 

Mniamos - piękna łazienka :D Trochę za ciemna jak dla mnie, ale bardzo ładnie wykończona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mniamos fajna lazienka. jaka szafke planujesz? mam nadzieje ze biala zeby troche rozjasnic pomieszcenie. czy te swiatelka w k-g sa wszystkei w tym samym kolorze, bo na zdjeciach wyszlo jak niektore bylyby cieple a srodkowe zimne.

mi sie podoba :D

cieszę się, że się podoba bo sporo mnie to nerwów kosztowało, niestety. Szafki bedą w kolorze hmm... nie wiem, ale chyba nie będą białe ;p natomiast swiatełka w srodkowej półce są zimne, pozostałe ciepłe. Jest fajny efekt jak zimne swiatło pada na wanne, tak sobie wymysliłem;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie jestesmy na finiszu łazienki i kibelka. Oczywiscie brak szafki i umywalki w łazience i szafki pod umywalką w kibelku ale co tam.

Tylko ta umywaleczka mała :(

nie dało rady szerszej tak aby licowała się ze scianą przy kibelku?

no chyba ze zawadzała by przy wejsciu (lewa strona drzwi)?

mam fobię mycia rąk z rozmachem to po jakiejs grypie jelitowej zostało.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi z własnego doświadczenia, jaka musi być wysokość od podłogi do skosu, żeby wstawić wannę i móc z niej korzystać choć odrobinę komfortowo.

Obecnie (stan surowy pomieszczenia) jest to ~1,15m, nachylenie dachu - 38*. Na wylewki i ocieplenie dachu dachu liczę jakieś 25-30cm, więc zostanie niepełne 90cm przy samej ścianie kolankowej. Jeśli się oddale o +/- 45cm od ściany, będę miał 1,20m na początku wanny i 2,2 na końcu wanny (długość wanny 1.6m).

No chyba, że wannę stawiać bezpośrednio na stropie?Jakie macie doświadczenia z takim rozwiązaniem?

 

Dodatkowo czy ktoś zamawiał saunę pod wymiar i jest w stanie podsunąć kogoś godnego polecenia?

Łazienka niby duża, ale te skosy jakoś nie dają mi spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi z własnego doświadczenia, jaka musi być wysokość od podłogi do skosu, żeby wstawić wannę i móc z niej korzystać choć odrobinę komfortowo.

Obecnie (stan surowy pomieszczenia) jest to ~1,15m, nachylenie dachu - 38*. Na wylewki i ocieplenie dachu dachu liczę jakieś 25-30cm, więc zostanie niepełne 90cm przy samej ścianie kolankowej. Jeśli się oddale o +/- 45cm od ściany, będę miał 1,20m na początku wanny i 2,2 na końcu wanny (długość wanny 1.6m).

No chyba, że wannę stawiać bezpośrednio na stropie?Jakie macie doświadczenia z takim rozwiązaniem?

 

Dodatkowo czy ktoś zamawiał saunę pod wymiar i jest w stanie podsunąć kogoś godnego polecenia?

Łazienka niby duża, ale te skosy jakoś nie dają mi spokoju.

 

U mnie nachylenie dachu to 45*. Wanna ma 190 długości. Na początku wanny wysokość do skosu to 100cm a w połowie 180. Nie ma najmniejszego problemu podczas użytkowania.

Rodzice mieli zaniżoną wannę względem wylewki w łazience. Wygodnie się do niej wchodziło, mniej wygodne było mycie wanny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta umywaleczka mała :(

nie dało rady szerszej tak aby licowała się ze scianą przy kibelku?

no chyba ze zawadzała by przy wejsciu (lewa strona drzwi)?

mam fobię mycia rąk z rozmachem to po jakiejs grypie jelitowej zostało.

pozdro

 

umywalka jak na umycie rąk w wc zupełnie wystarczy, a odnośnie dodatków to przydałaby się kobieca ręka;p, niestety tej brak;) i tutaj prosba do forumowych koleżanek

Edytowane przez mniamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umywalka jak na umycie rąk w wc zupełnie wystarczy

 

f.5 mam taką samą umywalkę i w takim wc nic większego nie trzeba. Do umycia rąk wystarczy.

 

jesli tylko do wc to jasne myslałem ze wc razem z łazienką

zle zinterpretowałem zamieszczone zdjęcia.

ale nie zaprzeczycie ze mała umywalka to woda poza nią???

 

dlatego w moim projekcie zamieniłem umywalkę 53x32 na 70x47

ale mam wc i łazienkę w 1 pomieszczeniu.

 

w terazniejszej łazience mam recznik na relingu pod umywalką

to tez niefajny pomysł bo wycierając ręce po umyciu zawsze troszke wody kapnie na podłogę.

jak jest woda na podłodze to i w przedpokoju i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mycia twarzy to dla mnie i 47 ma za małą głębokość, zwykle myłam nad wanną, teraz 60x60 mi wystarcza :)

teraz Ty zle zinterpretowałas cyferki :)

zatem szerokośc umywalki to 70 cm długosc 47 cm a głębokość to 16 cm

o wadze nie wspomnę gdyż ledwo co ja podnoszę i zaczynam w związku z tym miec problem czy sciana utrzyma ów umywalkę blat na 9 cm gruby i pod nim szafkę.

razem spokojnie moze to ważyc ze 100 kilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...