Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ja mam z kolei pytanie o to jakie macie zestawy podtynkowe i czy jestescie zadowoleni.

znalazłam Kolo Style ze stelazem Technic w dobrej cenie ale nie mam pojecia czy to dobra jakosc...

Osobiście polecam Grohe przycisk pneumatyczny i w dodatku mamy zjeżdżalnie z koszyczkiem na kostkę zmiękczająco barwiącą. Założyłem wiele stelaży Grohe i nie miałem jeszcze żadnej reklamacji a z częścią klientów do dziś mam dobry towarzyski kontakt, więc jak byłoby coś nie tak to pewnie bym już wiedział.

Dodam, ze właśnie u siebie również będę zakładał trzy stelaże Grohe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ania i Bartek Macie cudowną łazienkę!! choć sama lubię te szare to takiej jak Wasza nie zmieniałabym. jest "czyściutka" w odbiorze wizualnym i taka ciepła. Baardzo mi się podoba!!! Sama rodzinną łazienkę mam w podobnej kolorystyce i uwielbiam tam przebywać. Ta dla gości to już czerń i szarość - budzi zachwyty ale ja wole tę moją rodzinną. U Was widziałabym dodatki śliwkowe - apetyczne:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za miłe słowa!:)

Kasiatomek drzwi to Vasco Madera w kolorze mahoń

 

ALUTKA o śliwce nie pomyślałam, ale mam w domu parę drobiazgów w tym kolorze, więc zrobię sobie z nimi próbę w łazience:) A w tej kolekcji płytke się zakochałam, zwłaszcza w dekorach, ciemne widać na zdjęciach, jasne są ukryte pod prysznicem, żeby uniknąć efektu "za dużo":)

 

http://desmond.imageshack.us/Himg26/scaled.php?server=26&filename=dsc07903k.jpg&res=landing

 

aga_ada umywalka to Roca Hall, ale była to pierwsza rzecz, którą chcieliśmy wymienić, przy wybieraniu spodobało nam się to, że jest płaska, ale w użytkowaniu to duża niewygoda, woda i owszem spływa, ale pozostaje osad, brud, któremu trzeba pomóc zniknąć z powierzchni umywalki, grrr...

 

A co myślicie o oknie? Ma pozostać tłem, czy ozdobić je jakoś, dodać coś, co przyciągnie uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania i Bartek, mi się ten dozownik nie podoba. Trochę kubek niekapek dziecięcy mi przypomina, ale to nie znaczy że nie pasuje. Łazienka ma bardzo neutralną i wdzięczną bazę. Wybierz kolor który wam się podoba. Okno - może roleta drewniana w kolorze drzwi? Albo taka by całkiem pozostała tłem na pionowego dekoru.

 

Przy dodawaniu koloru uwzględnij również zabawki, nawet te w koszyku :)

 

Może kolory ziemi i kształty obłe ala skała? :)

Edytowane przez Venus_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jagodowa... jeszcze lepiej:) apetycznie...

czyli co? muszę znaleźć 2-3 zestawy ręczników w kolorze śliwki, jagody, czekolady - już mi się podoba:) za tydzień mamy rocznicę ślubu, imprezy nie robimy, ale jak już ktoś zapyta, co chcemy na prezent...?:)

a z tymi dozownikami to jest tak, że już 2 wyrzuciłam, bo pojawiła się na nich rdza, temat do przemyślenia

 

a z drugiej strony...

Venus - kolory ziemi - jestem za! myślałam o otoczakach poukładanych jeden na drugim w wysokim wąskim szkle

do tego takie świeczniki:

 

http://img0.etsystatic.com/il_570xN.201523320.jpg

ciekawe czy takie znajdę...

 

czy taka "ozdoba" wchodzi w grę? a doniczki? ramka ze zdjęciem odpowiednim do pomieszczenia (dzieci w kąpieli albo nad morzem na przykład) - będzie ok czy to obciach?:) myślę o fotkach ustawionych na gebericie?

 

fantomek wszystkie nasze baterie to kludi, w tej łazience jest zenta i dual shower system, w małej bozz, z zestawu prysznicowego i wannowego jesteśmy zadowoleni, tfu tfu nic złego się nie dzieje:) a koszt - kupowaliśmy 2 lata temu na lazienkaplus, wtedy cena była sporo niższa od tej w salonie łazienkowym po rabacie

Edytowane przez Ania i Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmn....wiesz zaczęłabym od dozowników, bo one na pewno staną. A potrzebujesz chyba cały jeden przy umywalce i jeden kubeczek. Jak dasz np takie neutralne skałki jak pokazałaś to tym bardziej ręczniki śliwkowe powinny być ok.

 

Rób zakupy rozważnie, ja mam już 3 serię dozowników w jednej łazience i te na szczęście są dla mnie strzałem w 10. :)

 

Jednego storczyka mogłabyś postawić, ale jak piszę ostrożnie żeby nie przedobrzyć, zwłaszcza że jeszcze będą te zabawki w koszyku - a być muszą, bo dom dla nas nie my dla domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he ja miałam piękne obłe a la kamloty.... stojak na szczoteczki poszedł w drobiazgi po tygodniu a dozownik do mydła w zeszłym tygodniu :( wytrzymał caały rok (dziecko sprzątało ;) )

dałabym tak: ręczniki śliwka/jagoda i motywy tych kamlotów (ładny "dość" dozownik widziałam w Le Roy, ale to nie to co mój z H&Y buuu...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venus, ALUTKA i TAR dziękuję Wam w ogóle za zaangażowanie i pomysły:)

Kamienne dozowniki od zawsze mi się podobały, ale mam wrażenie, że są zbyt beżowe/kremowe do tej mojej łazienki. Płytki są takie raczej śmietankowe, więc też od zawsze się waham przy zakupie.

A otoczaki chciałam białe i ułożone tak:

 

http://image.shutterstock.com/display_pic_with_logo/8097/8097,1255602858,1/stock-photo-black-and-white-pebbles-arranged-in-stacks-with-nice-balance-and-a-split-black-and-white-background-38901418.jpg

 

i jakby je jeszcze tak przepasać sznurkiem...

Edytowane przez Ania i Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania i Bartek mam te kafle i wg. mnie elementy kamienne tu nie pasuja, kloci mi sie to mocno tez z dekorami (kwiatki, pokryte polprzezroczystym mlecznym lakierem) , bardziej widzialabym akcesoria lazienkowe biale, gladkie i do tego elementy koloru w postaci np. orchidei, recznikow itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z baterią, której znalezienie zleciła mi Żonka - obawiam się, że to zamówienie z serii "takiej jak chcę jeszcze nikt nie wyprodukował"... Może jednak ktoś/któraś z Was pomoże lub zasugeruje mi alternatywne rozwiązanie, które trafi w gusta innej kobiety ;)

 

Mianowicie chodzi o rozwiązanie podtynkowe do wanny - wylewka, słuchawka, bateria (nie musi być termostatyczna) i zawór przełączający na 3 wyjścia (wylewka, słuchawka i napełnianie przez dysze wanny). Podejrzewam, że mogę to zrobić na osobnych panelach, czyli cztery "kółeczka" obok siebie, każde do wymienionej funkcji. Ale Żonie się ten pomysł nie podoba i chciałaby mieć to w jednym panelu (ściennym)... :(

Ktoś widział takie rozwiązanie? Albo chociaż zna linię z kwadratowymi maskownicami (zamiast tych "kółeczek"), które można zlicować w jędną całość?

Edytowane przez Aoczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania i Bartek mam te kafle i wg. mnie elementy kamienne tu nie pasuja, kloci mi sie to mocno tez z dekorami (kwiatki, pokryte polprzezroczystym mlecznym lakierem) , bardziej widzialabym akcesoria lazienkowe biale, gladkie i do tego elementy koloru w postaci np. orchidei, recznikow itp.

Dokładnie tak. I zdjecia też mozna sobie darować.... Dekor kwiatowy jest dość zobowiązujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zacznę od ręczników jagodowych, wydaje mi się, że jednak bardziej będzie pasowała ta jagoda, niż łagodna fuksja, ale zrobię fotki z tymi dwoma kolorami i podpowiecie mi - uprzejmie proszę - który lepszy.

 

A co z oknem? Zostawić? Zasłaniać?

DSC_1348.JPG

 

Te drewniane żaluzje...chyba skłaniam się bardziej ku czemuś mniej inwazyjnemu, jeśli w ogóle. Może gładki mleczny ekran?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania i Bartek wasza łazienka jest w odbiorze ciepła, spokojna. Podzielam opinię TAR kamienne dozowniki chyba nie będą dobrym pomysłem. Pomyśl o ceramicznych lub dobrych gatunkowo z tworzywa. Co do okna to widziałabym coś a'la ekran lub a'la roleta rzymska (w zasadzie roletka z uwagi na wymiar okna). Masz parapet i światło dzienne więc coś żywego dodatkowo może ozdobić okno. Mam jeszcze jedną propozycję odnośnie okna - mam w kuchni firankę mocowaną bezpośrednio na oknie, jutro postaram się zrobić zdjęcie. A myślałaś o dodatkach w kolorze oliwki - zieleni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...