Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Moja łazienka jeszcze nie skończona -niezamontowany prysznic jeszcze, brudne kafle po fugowaniu, brudna podłoga jeszcze ze szpargałami, lustro ledwo wklejone i podparte itd, ale już się pochwale troszkę :)

Fakt, że marzenia były inne, a wybór płytek zweryfikował budżet jaki pozostał. Na początku jak zaczęły się kłaść średnio nam się widziało ale końcowy efekt nawet niezły wyszedł :)

P6097089.jpg

P6097082.jpg

P5307008.jpg

P6097078.jpg

P6097079.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

listwy są brudne ale nie są to listwy "marketowe", tylko chromowane (nie tanie listwy) i nie szpecą :) Łazienka dużo lepiej wygląda na żywo - tak uważam, a listwy jak się wszystko wysprząta będą się ładnie błyszczeć.

Nie wszystkie kafle nadają się do szlifowania, mamy szlifowane narożniki tylko w tej górnej części gdzie są te małe kwadraciki.

Listwy bardzo ładnie nam się komponują z bateriami, przyciskiem wc, elementami kabiny prysznicowej radaway itd.

Edytowane przez aniunia81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania i Bartek wrzucam obiecany pomysł na firankę do Waszej łazienki, mam taką w kuchni i wygląda bardzo ciekawe zarówno od wewnątrz jak i z zewnątrz

 

Aniunia 81 mnie się twoja łazienka bardzo podoba i te listwy wcale mnie nie odrzucają :) Wiem, że aktualny trend to szlifowanie kafli i sama tak mam, ale rozumiem też osoby, które się na to nie decydują. Ja osobiście podczas odkurzania ubiłam w dwóch miejscach zeszlifowane kafelki na obudowie wanny, bo są bardzo kruche w tych miejscach. Rozwiązanie z listwami jest na pewno praktyczniejsze i tak jak piszesz nawiązują do chromowanych elementów łazienki. Wcale nie wyglądają tandetnie czy tanio, na zdjęciach wyglądają całkiem elegancko. I z tego co widzę są ładnie i równo dopasowane, majster wcale nie taki kiepski ;)

20120615194.jpg

20120615197.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na twoim miejscu radziłabym się przyjrzeć swojej czerwonej łazience która urodą nie powala(zreszta jak i reszta wnętrz) a nie krytykować wszystko i wszystkich

 

To się opiniami powymienaliśmy :confused: jest mowa o łazience nie żony m. Nawet jak się nam nie podoba nie znaczy, że inwestor ma rozkuć pół łazienki żeby wyszlifować kafelki.

 

Dla mnie zdjęcia całościowe ok, ładnie. Zdjęcia z bliska, nie przekonują mnie te listwy - ale też nie muszą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo kazesz szlifowac płytki czy zastosujesz listwy ?

 

Otoż często z płytkami bywa tak ze tanie są wypaczone i pływają.

droższe kalibrowane

moje płytki na dole mimo nie małej ceny bo 150 /m2 były wybrzuszone

przy docinaniu do kąta widać na srodku płytki wygięcie.

ale czy 150 zł to duzo czy mało kwestia względna widziałem po 15 zł ale i po 500 też są

kazdy produkt ma swojego kupca.

 

Co by sie stało w wypadku gdy marmolit u Ciebie na cokole i kominie po 5 latach spłynie - odspoi się?

tak się własnie stało u kuzyna, robi w tej chwili gruntowny remont elewacji cokołu bo 5 lat temu stosował marmolit zamiast płytek klinkierowych.

po pięciu wiosnach maluje całą elewację i daje nowy tynk na cokół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja uwielbiam swoje płytki - zarobiłem uczciwie na nie :) to wydaję

podobają mi sie takie jakie są

wiesz o czy mowimy wogole bo pominąłes jedna odpowiedz

 

komin masz badziewny cokoł tez bedziesz miał tani i badziwny :)

zły wybrałeś materiał na cokół a w szegolnosci komin bo skąpisz pare złoty na pełną cegłę.

puscisz dymka w komin i Ci ten czorny tynk odpadnie :)

elewację tez se zrob czorną

Edytowane przez f.5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na twoim miejscu radziłabym się przyjrzeć swojej czerwonej łazience która urodą nie powala(zreszta jak i reszta wnętrz) a nie krytykować wszystko i wszystkich

 

Zgadzam się w 100%.

I ,tak, specjalnie się zalogowałam ,żeby to napisać :p

Podglądam to forum od dawna i zauważyłam ,że żona m ,krytykuje wszystkich i za wszystko ,a nie widzi swoich ,według mnie tandetnych wnętrz ;).Chyba ,że żona m traktuje to forum ,jako sposób na podbudowanie własnego "ego",to przepraszam ,że przeszkadzam w terapii :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ się dyskusja zaostrzyła:) a swoją drogą to zgadzam się z lenką.k Zauważyłam na forum "lożę szyderców", zajmującą się zazwyczaj bolesnym opiniowaniem wnętrz forumowiczów. Wiem, że forum jest po to, aby opiniować, doradzać, wymieniać się spostrzeżeniami, ale ludzie język polski jest na tyle bogaty, że w konstruktywny sposób można wyrazić opinię i doradzić jeśli ktoś szuka rady. I przede wszystkim zasada nr 1 to co nasze nie znaczy że jedyne, niepowtarzalne i generalnie naj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...