Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasia łazienka na pewno nietuzinkowa, inna, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu :)

Bardzo podoba mi się zestawienie kolorystyczne, brąz z szarością, płytki klasyczne bez fajerwerków do tego mozaika - dla mnie bomba.

Co do sanitariatów to wyglądają bardzo efektownie i jakoś nie bardzo mogę się dopatrzeć niepraktyczności umywalki, być może osoby z dużymi stopami :) 48+ mogą mieć problem z obijaniem palców o umywalkę :) ale przeciętny Kowalski - nie wydaje mi się.

Wysokości wanny bym się nie obawiała, przynajmniej Ci dzieciak sam z wanny nie będzie próbował wyjść ;), a tak poważnie to jednak przez pierwszych kilka lat życia trzeba "obrabiać" dzieci jeśli chodzi o kąpiel, więc w czym problem. I tak jesteś przy kąpieli. A dorosły sprawny człowiek nie powinien mieć problemu wyjść z takiej wanny. Zastanawiam się czy nie jest wąska, ale być może to taki złudny efekt zdjęcia.

Kasia a czy ta szafeczka przy umywalce zmieściłaby się w takiej pozycji, aby jej tył był na tej ścianie co umywalka, a frontem w kierunku wanny? Tak jak teraz po lewej stronie. Nie byłoby to korzystniejsze ustawienie?

Łazienka jak najbardziej do używania, nie tylko do oglądania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanna moja jest dosc szeroka i nie jest wysoka To tylko zludzenie moze dlatego ze ma boki wakie i wyglada taka jakas dluga i wysoka My wchodzimy i wychodzimy calkiem normlnie Moj 7-latek tez bez wiekszego problemu Corka 3 letnia juz niestety musi czekac az sie ja wyciagnie Na szczescie dno jest plaskie nnie polokragle jak w mojej starej wannie wiec nie slizgaja sie nawet jak stoi

 

Komodka tylko tymczaowa Niestety funduszy zabraklo a cos na kosmetyki musi byc i odkupilam za grosze uzywana szafeczke

 

Arturo Umywalka mysle nie ustepuje praktycznoscia innym umywalka nablatowym bo i czym Mam kolo cocktail w dolnej i jest o wiele gorsza, nie ma gdzie postawic mydla itp Tutaj mam kawalek na mydelko

wanna niepraktyczna?? dlaczego ??

 

..a podsumowywujac, wierze, ze nie kazdemu moze sie podobac bo jak Venus napisala kazdy ma swoj gust a o gustach sie nie dyskutuje

Mi sie podoba narazie a moze za jakis czas napisze o niej w watku "Czego nie zrobilibyscie ponownie budujc jeszcze raz"

Ciesze sie, ze niektorym z Was tez sie podoba i dziekuje za komentarze

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja w lazience mam 16m2 wiec uwierzcie mi, ze ta podloga byla by o wiele drozsza niz wanna Za wanne dalam 2500 a watpie, ze podloga by mnie tyle kosztowala A po drugie wanne tez bym na drewniana pdloge musiala kupic

O niektorzych rzeczach pozostaje nam tylko pomarzyc i u mnie to jest drewniana podloga w lazience i drewniany taras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos decyduje się na teak i ma okolo 7m2 pow. to koszt wanny moze byc jednakowy :)

osobiscie mam problem ze znalezieniem czlowieka ktory połozy w odpowiednim standardzie deski i policzy za 7m2 a nie za ryczalt.

 

ja się wcale nie dziwię, przy takim metrażu czasami dłużej trwa wnoszenie wszytkich maszyn niż robota, myślę że nie znadziesz fachowca, który policzy cię od metra, bo się to poprostu nie opłaca, np 14 m2 bedzie robił podobnie czasowo a zarobek dwukrotnie wyższy, poza tym dobry fachowiec sobie robotę wybiera, taką gdzie więcej zarobi, a taki co nie ma roboty pewno cię nie satysfakcjonuje:no:

 

kasia kp mam nadzieję ze się na mnie nie obraziłaś bo widzę same pochlebne komentarze, łazienka naprawdę robi wow, ale mnie ten brąz na podłodze i szary na ścianie jakoś nie pasi, gdyby na podłodze były szare płytki, mozaika też szarawa a na ścianie np białe płytki to pewno bym napisała że jedna z najładniejszych łazienek, bo ceramika i pomysł naprawdę super:yes:

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się wcale nie dziwię, przy takim metrażu czasami dłużej trwa wnoszenie wszytkich maszyn niż robota, myślę że nie znadziesz fachowca, który policzy cię od metra, bo się to poprostu nie opłaca, np 14 m2 bedzie robił podobnie czasowo a zarobek dwukrotnie wyższy, poza tym dobry fachowiec sobie robotę wybiera, taką gdzie więcej zarobi, a taki co nie ma roboty pewno cię nie satysfakcjonuje:no:

 

W naszym kraju mlekiem i miodem płynącym gdzie srednia pensja to 7 000 euro takie praktyki to standard powiadasz ?

:) zrobiłem rozeznanie w temacie klejenia desek.

miesiac pytałem i faktycznie 6 firm chętnie zrobi ale przynajmniej 25 m2

3 firmy powiedziały ze oddzwonią i echo :)

mam około 120 m2 drewna plus taras 20 m2 w drewnie do wykonania ale to po łazience :)

wybiorę firmę ktora zrobi mi w normalnej cenie łazienkę dopiero po tym zlecę cały dom i taras.

 

widocznie jeszcze nie ma kryzysu w branzy parkieciarskiej - poczekamy zobaczymy :)

 

osobiscie zauważyłem ze uaktywnili się stolarze.

na 4 zapytania o kuchnie od 3 firm dostałem wycenę w ten sam dzień od jednego w następnym dnuiu spłynął mail

więc odbieram to pozytywnie

 

Reni mogę zapytac jaki gatunek drzewa na tarasie ?

i co na podłodze i z czego obudowa wanny w łazience? merbau bo monitor pokazuje mi na czerwono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f.5 w kraju mlekiem i miodem....... ale zauważ kryzysu nigdy nie ma tam gdzie jest duża kasa tzn wśród ludzi bogatych, biednieją ci najbiedniejsi a ich i tak nigdy nie stać, bogaty moze jedynie ciut mniej zarabiać ale i tak dalej żyje na wysokim standardzie, bieda zawsze uderza i tak w biednych...niestety:(

 

ja bym odrazu powiedziała ze do ułozenia mam jeszcze cały dom w drewnie i taras, takiego klienta się traktuje inaczej, jeśli chcesz dobrego fachmana

 

 

ja na tarasie mam modrzew syberyjski, na bankirę nie miałam tyle kasy, dzis nie żałuję a róznica finansowa spora, modrzew używam rok i nie mam zastrzeżeń, nawet jak przyjdzie mi wymienic deski za 10 lat to i tak taniej niż bankiraj, ją musiałabym mieć porównując ceny 40 lat.

 

w łazience mam merbau, po ja porostu kocham ten gatunek drewna, wanna obudowana z blatów merbau sikaflex, deskę przyklejał mój mąż:D

Edytowane przez reni1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f.5 w kraju mlekiem i miodem....... ale zauważ kryzysu nigdy nie ma tam gdzie jest duża kasa tzn wśród ludzi bogatych, biednieją ci najbiedniejsi a ich i tak nigdy nie stać................................

 

 

ja na tarasie mam modrzew syberyjski, na bankirę nie miałam tyle kasy..............................................

 

w łazience mam merbau, po ja porostu kocham ten gatunek drewna, wanna obudowana z blatów merbau sikaflex, deskę przyklejał mój mąż:D

 

Ad1) moim zdaniem bogaci bogacą sie kosztem klasy sredniej i niskiej , sami nic nie sa w stanie wypracować między sobą , ale taka to moja dygresja

(rozmawiając z pracownikiem pewnej firmy parkieciarskiej usmiechnął się twierdząc ze wcale nie jest tak różowo jak szef mówi i całą zimę stali)

 

Ad2) wstepnie sie oriętowałem ze roznica miedzy modrzewiem a egzotykiem to roznica czterokrotna,

wykonawca wyliczył mi metr 2 bangkhirai na 400 zł materiał i 100 robocizna z wkrętami razem

500 x 20 metrow daje mi dychę za kąsek tarasu MASAKRA nie dam rady tego przeskoczyć.

 

Ad3) dobre mam oko i monitor dobrze oddaje barwy :) teak jest bardziej w miodzie i jest jasny merbau czerwony.

 

co do klejenia drewna to na pewno jest to prostsze niż klejenie płytek i jak nie znajdę wykonawcy w cenie nie zryczałtowanej to przyklei to glazurnik.

nie wiem tylko jak przygotować podłożę po deske, wiem ze trzeba je zeszlifować i wyrównać jakąs szlifierką z klejeniem sobie poradzimy :)

 

łazienka czeka na deski, jeszcze zastanawiam się czym obłożyc wannę ale to po dechach.

http://images38.fotosik.pl/1657/6b5d8baea0d95c04med.jpg

Edytowane przez f.5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...