Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A co do wklejania zdjęć to zasada jest taka sama jak z innych serwisów. W momencie gdy otworzysz zdjęcie czy to w podglądzie czy już jako oddzielne okno klikasz na zdjęcie prawym przyciskiem myszy i szukasz w oknie jakie ci się otworzy: "kopiuj adres obrazka", do adresu obrazka dojdziesz też w inny sposób: klikasz prawym przyciskiem myszy na zdjęcie odszukujesz: "właściwości" klikasz na nie i tam będzie adres obrazka który trzeba skopiować.

Teraz przechodzisz do forum muratora.

W szybkiej odpowiedzi na forum w każdym wątku masz obrazki nad częścią w której piszesz treść. Klikasz na kwadracik z obrazkiem drzewka, klikasz na: "From URL" i kopiujesz zapisany w pamięci adres obrazka (wystarczy jak wciśniesz na klawiaturze kombinację dwóch przycisków: ctrl + V)( jak chcesz duże zdjęcie to odznacz: " Retrieve remote file and reference locally" - jak małe to zaznacz ptaszkiem).

Klikasz na OK i już masz zdjęcie w oknie swojej nowej wiadomości.

Teraz pozostaje tylko kliknąć na: "wyślij odpowiedź"

Mam nadzieję, że czytelnie to opisałem.

 

Mr6319 - mogę wkleić Twój powyższy opis w wątku z instrukcją wklejania zdjęć, do której mam link w sygnaturce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Magda85 - bardzo fajne łazienki :D Wszystkie. Napisz od razu, jakie masz w kazdej płytki, bo jestem pewna, że takich pytań nie zabraknie :D

 

I jeszcze pytanko ode mnie - układ płytek wymyślaliście sami czy mieliście jakąś profesjonalną pomoc?

Witam, bardzo się cieszę,ze podobają się moje lazienki,tym bardziej ze każdą z nich wymyślałam sama. Jeżeli chodzi o kolekcje płytek, to czarna Tubądzin secret edeno, mozaika dieta z czarnej płytki . Szara Tubądzin squeree mozaika dieta z płytki jasnej i szarej, tylko dlatego ze Sikory mi się nie podobały, biala to Paradyż tender viola. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się wcale nie dziwię, przy takim metrażu czasami dłużej trwa wnoszenie wszytkich maszyn niż robota, myślę że nie znadziesz fachowca, który policzy cię od metra, bo się to poprostu nie opłaca, np 14 m2 bedzie robił podobnie czasowo a zarobek dwukrotnie wyższy, poza tym dobry fachowiec sobie robotę wybiera, taką gdzie więcej zarobi, a taki co nie ma roboty pewno cię nie satysfakcjonuje:no:

 

Zatem.

narzędzia to : 2 piły razem ze 10 kilo max , młotek , dłuto , odkurzacz (wystarczył moj , nie trzeba było wnosić) nożyk do tapet , puszka sorry 2 puszki kleju.

wniesienie 2 minuty nie więcej.

Otóż znalazłem fachowca cena 40 zł / m2 da sie ???? DAAAAAAAAAAAAAAA

calosc z klejem wyszła mnie 500 zł.

robota max. 3 godziny

 

drewno jest.

http://images39.fotosik.pl/1658/d3bf88516a467e3cmed.jpg

http://images45.fotosik.pl/1453/534ad74bef3ae858med.jpg

http://images40.fotosik.pl/1704/925db417fa0e42e9med.jpg

http://images41.fotosik.pl/1656/7a6ad3081a88ac28med.jpg

 

Pan rowniez robi tarasy z drewna z czego bardzo się cieszę bo juz wiem kto mi go wykona :)

pozdrawiam ciepło

Edytowane przez f.5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda ja mam pytanie odnosnie sanitariatów, tzn. umywalki i kibelki :) A łazienki bardzo fajne, po prostu klasa :)

 

Stefany w biało czarnej wszystko z cersanitu, w szarej WC to koło, wanna sanplast, umywalki kerra. W dolnej wanna sanplast,umywalka z szafka zakupiona w cwstoramie a kibelek koło. Chciałam zaznaczyć ze w żadnej z moich łazienek nie widać różnicy w odcieniu bieli. Pozdrawiam serdecznie i jest ni naprawdę milo ze moje łazienki się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem w trakcie wykańczania domu.Małe wc mam w płytkach domino delice,

natomiast górna łazienka będzie opoczno baricello fiolet,biel i brąz z dodatkiem

subtelnym mozaiki.martwię się jednak ostatnio złą opinią opoczna dotyczącą jakości

płytek,czy nie będą pękały na ścianie? Oby nie bo zakupy już zrobione.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda85 masz przepiękne łazienki!!! Szczególnie jedna :) . Weszłam sobie, jak co kilka dni, na ŁAZIENKI NASZE, a tu łazienka w moich ulubionych płytkach Paradyż tender viola. Pięknie Ci wyszła!

Napisz prosze, czy te metrowe płytki są krzywe i jak było z cięciem i układaniem. Mi majster je odradza, a ja bym tak chciała je mieć. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda85 masz przepiękne łazienki!!! Szczególnie jedna :) . Weszłam sobie, jak co kilka dni, na ŁAZIENKI NASZE, a tu łazienka w moich ulubionych płytkach Paradyż tender viola. Pięknie Ci wyszła!

Napisz prosze, czy te metrowe płytki są krzywe i jak było z cięciem i układaniem. Mi majster je odradza, a ja bym tak chciała je mieć. Pozdrawiam

 

witam serdecznie i dziękuję za pochwały. Według mnie majster bedzie odradzał bo takie płytki z pewnością kładzie się gorzej, a po drugie trzeba się nakombinowac by dociac jeżeli nie ma się odpowiedniej maszyny. U mnie też narzekali i bez względu na to które kładli płytki to płakali ze krzywe. Według mnie płytki wyszły ładnie w jednym miejscu widac ze róg jest trochę wystający,ale nie wiem czy to wi a ułożenia czy też płytki. Z cala odpowiedzialnością polecam ta płytkę, bo sama nie zaluje mimo ze majstrowie używali wielu argumentów by mnie odciągnąć od pomysłu kupienia Violi. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...