Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kamien to Incana Moderno Dry kolor industrial

 

Super! Wielkie dzięki :D

 

Impregnowaliście kamień środkiem do marmurów (podobno polecają to zrobić)?

 

Kupowałaś ten kamień przez internet czy gdzieś w sklepie? Chciałabym zobaczyć kolory na żywo :)

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

3. na jakiej wysokości macie baterię prysznicową w kabinie prysznicowej?

 

 

Chcę fachowcowi rozpisać jak ma zrobić aby później nie było nieprzyjemności. U rodziców kiedyś przechodziłam remont i jak fachowcom wyszło tak zrobili nie patrząc na jakieś standardowe wysokości.

 

Pewnie ktoś napisze też że zależy to od wzrostu użytkowników ale ja mam 166 a mąż 180 więc raczej takie standardowe bym chciała umieszczenie i nie dopasowywać do naszego wzrostu.

 

Dlatego proszę zmierzcie u siebie i napiszcie jak macie :)

 

A propos punktu trzeciego, tzn. wysokości montażu baterii podtynkowej w kabinie, być może przyda Ci się grafika na tym schemacie rozmieszczenia poszczególnych elementów zestawu prysznicowego podtynkowego : http://wyposazam.pl/index.php?news=show&news_id=4

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny. Moja łazienka dopiero na początku wykańczania, płytki się układają. Mam do Was pytanie o kolor fugi na podłodze. Łazienka biało- niebieska. Fuga na ścianach błękitna. Planuję dac taką sama na podłodze. Mąż jest zdania, zeby dac granatową. Tylko wtedy wszystko się zleje w jedną taflę, a tego chciałabym uniknąc. Jak myślicie, błękit będzie pasował???

 

http://i2.fmix.pl/fmi82/a3c2a7b30021c22e500ce107/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny. Moja łazienka dopiero na początku wykańczania, płytki się układają. Mam do Was pytanie o kolor fugi na podłodze. Łazienka biało- niebieska. Fuga na ścianach błękitna. Planuję dac taką sama na podłodze. Mąż jest zdania, zeby dac granatową. Tylko wtedy wszystko się zleje w jedną taflę, a tego chciałabym uniknąc. Jak myślicie, błękit będzie pasował???

 

http://i2.fmix.pl/fmi82/a3c2a7b30021c22e500ce107/zdjecie.jpg

 

ja bym dała granatową, mam w tej chwili w łazience błękitną i bardzo szybko się pobrudziła. Nawet po szorowaniu szczoteczką i domestosem tylko przez chwilę wygląda ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola.U

Łazienki śliczne. Ale przy górnej będzie chyba dużo pracy . Napisz jaki to kibelek i bidet - ładnie się prezentują .

 

Super te Twoje łazienki:)...a ja mam pytanie o wannę, wygląda na wygodną...a jeszcze o umywalkę w przysypialnianej i powiedz, proszę czy woda nie chlapię z niej przy myciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerknij na tchibo.pl teraz nawet mają akcesoria łazienkowe właśnie. ładne i dosyć solidne :-)
czy macie jakieś fajne miejsca na akcesoria łazienkowe? szukam czegoś nowoczesnego - proste formy w chromie i tanie (bo widziałam już wieszaczki po 1 tys.!!!) Najchętniej to w cenach Ikeowych:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba trudno odpowiedzieć na to pytanie :-) co to znaczy przystępna cena, jaki styl lubisz? polskie płytki są ok, ja mam dobre doświadczenia z paradyżem, trochę gorsze z tubądzinem. ale wszystko zależy od tego czego szukasz :-)

Właśnie wykańczam swoją łazienkę. Szukam jakichś ładnych, modnych i w przystępnej cenie płytek. Które kolekcje polecacie? Która firma najlepsza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamara1 - dziękuję

 

Łazienka cała wg naszego pomysłu i projektu, meble również,- robił lokalny stolarz.

Płytki bazowe to Paradyż - chyba seria Secret- takie srebro- szare paseczki ( na zdjęciach niestety ich nie widać ) a za geberitem - Polis Guido Reni.

Może to zdjęcie będzie wyraźniejsze:

http://img33.imageshack.us/img33/8921/am1bn.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...