Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie dziewczyny. Moja łazienka dopiero na początku wykańczania, płytki się układają. Mam do Was pytanie o kolor fugi na podłodze. Łazienka biało- niebieska. Fuga na ścianach błękitna. Planuję dac taką sama na podłodze. Mąż jest zdania, zeby dac granatową. Tylko wtedy wszystko się zleje w jedną taflę, a tego chciałabym uniknąc. Jak myślicie, błękit będzie pasował???

 

http://i2.fmix.pl/fmi82/a3c2a7b30021c22e500ce107/zdjecie.jpg

Zdaje się, że narożniki to listwy plastikowe, dla mnie nie do zaakceptowania. No i brak osiowego ułożenia płytek pod miską WC, to kolejna wtopa, czyżby leniwy wykonawca?

Co do samej fugi, to może to kwestia zdjęcia i wierności kolorów, ale jak patrzę na tę fotkę, to bałbym się błękitu przy tej podłodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Właśnie ukończyłam remont łazienki - no cóż, był to po prostu horror, a efekt mówiąc po krótce nie jest zadawalający. Mamy małą łazieneczkę, w której popełniono tyle błędów na etapie wykańczania domu, że teraz - po 10 latach nie pozostało nam nic innego, jak zrobić jej generalny remont. Mamy chyba na prawdę totalnego pecha do wykonawców, bo znowu nie wszystko jest tak jak być powinno. Fakt, że nasz projerkt był dość skomplikowany i przerósł chyba naszego fachowca. Na początek bardzo prosze o radę, może ktoś mi pomoże - mam pewien problem z mozaiką szklaną, którą właśnie położyłam w tej łazience. Dopiero po położeniu okazało się, że jest ona dosyć mocno porysowana - najpierw podejrzewałam o to fachowca, który swoją drogą niezbyt ładnie i umiejętnie ją położył,ale potem okazało się, że inne nieużywane plastry również mają rysy (nie przyszło mi do głowy, żeby wcześniej to sprawdzić, mozaika była opięknie zapakowana, poprzekładana bibułą). Czy istnieje jakiś domowy sposób, żeby choć trochę wygładzić największe rysy na położonej mozaice szklanej, bez szlifierki i ryzyka, że będzie jeszcze gorzej? Błagam o pomoc- absolutnie nie stać mnie już na jej wymianę i nie zniosę już żadnych ruinacji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Fakt, że nasz projekt był dość skomplikowany i przerósł chyba naszego fachowca. "

 

 

 

Pochwał się swoją łazienką -rzuć jakieś zdjęcia. :) Ciekawa jestem nowej, na pewno fajnej łazienki ;)

 

ja nie mam pojęcia jak Ci pomóc - po prostu nie znam się - tutaj musiałby się jakiś glazurnik wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jak załatwiacie sprawę żeli do mycia, szamponów pod prysznicem?

moje stoją na brodziku i wkurza mnie to okrutnie bo za każdym razem muszę się schylać, pojechałam dziś na rozpoznanie koszyków taki do przykręcania do ściany na te owe żele i się zwiodłam, bo wszytskie były niskie czyli cieżka sparwa w nich coś postawić bo będzie spadało.

Chciałabym coś takiego

http://www.lazienkaplus.pl/pl/koszyk-ferro-program-prysznic-60770,421635,156,i.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2012-07&utm_content=60770

 

ale to trochę ceną zabija, czy nie zabija?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę wybrać płytki do małego wc myslałam o ardesi new z polcoloritu.Czy ktoś ma je może u siebie,lub chociaż zna jakieś opinie o nich.Zastanawiam się jeszcze nad secret edeno lub piumetta.Płytki myszą być jasne i rozświetlające.Może jakies inne propozycje? PLISS

 

ja też mam malutkie wc i położyłam takie

DSC07570.jpg

DSC07583.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jak załatwiacie sprawę żeli do mycia, szamponów pod prysznicem?

moje stoją na brodziku i wkurza mnie to okrutnie bo za każdym razem muszę się schylać, pojechałam dziś na rozpoznanie koszyków taki do przykręcania do ściany na te owe żele i się zwiodłam, bo wszytskie były niskie czyli cieżka sparwa w nich coś postawić bo będzie spadało.

Chciałabym coś takiego

http://www.lazienkaplus.pl/pl/koszyk-ferro-program-prysznic-60770,421635,156,i.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2012-07&utm_content=60770

 

ale to trochę ceną zabija, czy nie zabija?

 

Nie zabija:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jak załatwiacie sprawę żeli do mycia, szamponów pod prysznicem?

moje stoją na brodziku i wkurza mnie to okrutnie bo za każdym razem muszę się schylać, pojechałam dziś na rozpoznanie koszyków taki do przykręcania do ściany na te owe żele i się zwiodłam, bo wszytskie były niskie czyli cieżka sparwa w nich coś postawić bo będzie spadało.

Chciałabym coś takiego

http://www.lazienkaplus.pl/pl/koszyk-ferro-program-prysznic-60770,421635,156,i.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2012-07&utm_content=60770

 

ale to trochę ceną zabija, czy nie zabija?

Ja mam takie coś, bardzo fajnie sie sprawdza.Półeczki są w różnych rozmiarach i kolorach.Ja mam szare przyklejone do szyby

 

5241all_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...