Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

fajne te kolorowe półeczki-koszyczki;)

 

moi rodzice mają coś takiego zamontowane w rogu, wygląda całkiem nieźle i jest dość pojemne, nic nie spada z tego;)

http://img0.burak.pl/img/2/e/a/d/polka-narozna-szklana-z-relingiem-novatorre-1-ferro-6158-0-tania-wysylka.jpg

 

co do metalowych "nierdzewnych" koszyczków to ja osobiście ich nie polecam.

w obecnym mieszkaniu mam i pod prysznicem taki koszyczek i w kuchni suszarkę do naczyń- kupione za nie małe pieniądze...

po roku użytkowania zaczynało już straszyć (kamień jeszcze jakoś dało się doczyścić natomiast rdzę już nie bardzo)...po 5 latach użytkowania wygląda tragicznie i nadaje się na złom.

takie moje doświadczenia ze stalą NIERDZEWNĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...

takie moje doświadczenia ze stalą NIERDZEWNĄ

Stal nierdzewna to zupełnie coś innego niż to z czego są zrobione koszyczki o których piszesz.

One są zrobione ze zwykłej stali i mają położoną powłokę galwaniczną. Ponieważ ich jakość podyktowana jest niską ceną (lub odwrotnie ;) ), to powłoka ta jest położona zapewne bezpośrednio na stal (wcześniej powinno być miedziowane) i w dodatku jest zdecydowanie za cienka.

W efekcie koszyczek taki szybko rdzewieje ponieważ chrom nie tworzy idealnie gładkiej i wytrzymałej warstwy oraz potrafi sobie popękać, odpryskiwać itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wrzucę jeszcze zdjęcie jak to u mnie wygląda.Ja jestem baardzo zadowolona.Mamy te najmniejsze:)

 

[ATTACH=CONFIG]128003[/ATTACH]

 

 

[ATTACH=CONFIG]128004[/ATTACH]

 

uchwyty świetne ale jeszcze ciekawsza kabina, właśnie poszukuję rozwiązania do mojego prysznica i czy możesz pokazać w większej perspektywie swój, masz podobne ułożenie ja chcę bez brodzika i zastanawia mnie kabina w takim roziwązaniu i jak się sprawdza szyba przy drzwiach - bo mój m ma obiekcje do takiego rozwiązania ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam lampy nad lustro do dolnej łazienki bez okna (łazienka dosc ciemna).

Czy ktos moze polecic jakis egzemplarz o kloszach prostokątnych bo inne lampy tez są kwadratowe???

lampa bedzie nad lustrem

 

http://images38.fotosik.pl/1730/5fe3a036c680f592med.jpg

 

http://images47.fotosik.pl/1479/761fcd836f26ed64med.jpg

kupiłem okazyjnie taką lampkę ale wygląda na to ze 60 wat trochę mało do na przykład golenia się.

Edytowane przez f.5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f.5 ja bym tam widziała Set Raw z AQUAFORM ,wersję 80W

http://www.aquaform.pl/kinkiety,SET_RAW_KINKIET,p157,polish.html

 

Lampa piękna tylko moja szerokośc to maksymalnie 120 cm czyli 2 płytki.

z karty katalogowej wynika ze przy szerokosci 90 cm maksymalna moc zarowki to uwaga 39 wat

 

przy 120 cm a ta nie wejdzie 54 wat

 

pytanie ile swiatła da Świetlówka TL5 ??? moze ktos miał do czynienia z takową :)

 

nie chodzi o nastroj tylko własniwe doswietlenie twarzy.

 

dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa piękna tylko moja szerokośc to maksymalnie 120 cm czyli 2 płytki.

z karty katalogowej wynika ze przy szerokosci 90 cm maksymalna moc zarowki to uwaga 39 wat

 

przy 120 cm a ta nie wejdzie 54 wat

 

pytanie ile swiatła da Świetlówka TL5 ??? moze ktos miał do czynienia z takową :)

 

nie chodzi o nastroj tylko własniwe doswietlenie twarzy.

 

dzieki za odpowiedzi

 

witam,

ja mam chorsa 60.80, 24W, zarowka T5 polecam, swiatlo jest mocne :

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leaat, prosze napisz, gdzie kupiliscie ten kinkiet? i czy dobrze widze ze jest bialy?

dokladnie czegos takiego szukamy, jestescie zadowoleni? bo swiatlo piszesz ze mocne, a jak z jakoscia? wyglada estetycznie? :)

 

niee, kinkiet jest w kolorze stal anodowana, ale jest tez dostepny w dwoch odcieniach bieli, jestem bardzo zadowolona, mam z tej firmy wiekszosc oswietlenia w domu i przyznaje, ze jakosc pierwsza klasa. Co wazne, te kinkiety nie mają efektu migotania przy wlaczaniu (jak wiesz o czym mowie;), swiatlo jest ok, a estetyka...no coz, to chors przeciez:cool: polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) dzieki za info! ucieszylam sie kiedy je zobaczylam, bo mialam wypatrzone kinkiety Astro Tallin, gdzie jeden 30 cm szer. jest w cenie ok 700 zl, a chorsa wyczailam 90 cm nawet za 400 zl. Was ile kosztowal ten kinkiecik? jesli mozna wiedziec :)

jak juz wspomnialam, kupowalismy wieksza ilosc, tzn jeszcze thiny i cubiki, wiec cena byla baardzo korzystna, 60.80 wyszla chyba ok 100zl taniej niz w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada w swojej łazience płytki z kolekcji Chic Stone lub Circle Stone. Zastanawiam się nad jednymi i drugimi. Jedne sa bardziej w macie drugie w polerze, nie wiem co wybrać. Zastanawiam się tez czy taki format płytki długości 60 cm ładnie wygląda w takiej łazience, gdzie ściana jest 280 cm. Chodzi o to że tych płytek wejdzie na ścianę mało i jak to wizualnie wygląda. Poza tym chciałam zapytać, które płytki lepiej sprawdzają sie w łazience, pod kątem czystości, czy te w macie czy w polerze. Proszę o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...