Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z dozą nieśmiałości pokazuję łazienkę, bo większość tu szarych z drewnem. Zdjęcia trochę przekłamują kolor.

[ATTACH=CONFIG]129166[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]129167[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]129168[/ATTACH]

 

faktycznie inaczej ale równie fajnie, mam do ciebie pytanie odnośnie prysznica gdzie zamawiane były szyby i drzwi czeka mnie to w najbliższym czasie ale kompletnie nie wiem gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ada

jeśli mogę się wtrącić - takie rzeczy najlepiej u... lokalnego szklarza :) w pn wybieram się w końcu z projektem mojego parawanu nawannowego i po telefonicznym wybadaniu tematu w kilku okolicznych zakładach szklarskich okazuje się, że wszyscy oferują te same technologie montażowe, te same parametry szkła i taką samą ofertę usług. no więc idę do pana z naprzeciwka (najciemniej pod latarnią, a jakże). ceny też są porównywalne, zdecydowanie niższe niż ceny gotowych parawanów, dostępnych np. w lm czy casto, nie mówiąc już w ogóle o dużych firmach szklarskich. jeśli jednak potrzebujesz czegoś o niestandardowym rozmiarze albo ściśle dopasowane do twojego wnętrza - warto zbadać lokalny rynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wielkie dzięki za opinie!

Ktoś wcześniej pytał o kabinę, została zrobiona u lokalnego szklarza.

Reni1980 chciałam, aby wyszła elegancka i fajnie, że to zauważyłaś. Twoje łazienki i wnętrza znam, bo troszkę się nimi inspirowałam i coś u Ciebie podpytywałam. Uwielbiam zaglądać do twojego wątku :)

Drugą mam czarno-białą wieczorkiem postaram się wkleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Właśnie ukończyłam remont łazienki - no cóż, był to po prostu horror, a efekt mówiąc po krótce nie jest zadawalający. Mamy małą łazieneczkę, w której popełniono tyle błędów na etapie wykańczania domu, że teraz - po 10 latach nie pozostało nam nic innego, jak zrobić jej generalny remont. Mamy chyba na prawdę totalnego pecha do wykonawców, bo znowu nie wszystko jest tak jak być powinno. Fakt, że nasz projerkt był dość skomplikowany i przerósł chyba naszego fachowca. Na początek bardzo prosze o radę, może ktoś mi pomoże - mam pewien problem z mozaiką szklaną, którą właśnie położyłam w tej łazience. Dopiero po położeniu okazało się, że jest ona dosyć mocno porysowana - najpierw podejrzewałam o to fachowca, który swoją drogą niezbyt ładnie i umiejętnie ją położył,ale potem okazało się, że inne nieużywane plastry również mają rysy (nie przyszło mi do głowy, żeby wcześniej to sprawdzić, mozaika była opięknie zapakowana, poprzekładana bibułą). Czy istnieje jakiś domowy sposób, żeby choć trochę wygładzić największe rysy na położonej mozaice szklanej, bez szlifierki i ryzyka, że będzie jeszcze gorzej? Błagam o pomoc- absolutnie nie stać mnie już na jej wymianę i nie zniosę już żadnych ruinacji!

 

Kaziu, myślę że taka pasta polerska do szkła może przynajmniej częściowo, a może i całkowicie rozwiązać Twój problem :

 

http://allegro.pl/pasta-do-polerowania-szkla-polerska-szyby-szyb-i2513829691.html

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tą pastę mam. Kupiłam chyba nawet u tego sprzedawcy. Na szybie nie usunęła zarysowań, ale miałam porysowaną jedną płytkę 60x60 lappato, która już była w koszu, ale mój fachowiec po 2 godzinach szlifowania filcem i pastą zdziałał cuda i usunął rysy. Byś moze usunie na mozaice, pasta jest tania, więc nic nie ryzykujesz zakupem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dozą nieśmiałości pokazuję łazienkę, bo większość tu szarych z drewnem. Zdjęcia trochę przekłamują kolor.

[ATTACH=CONFIG]129166[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]129167[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]129168[/ATTACH]

 

 

a ja mimo tego ze mam jedna biala z drewnem a druga szara czyli tak jak niestety wiekszosc to ocenie twoja baaaardzo pozytywnie ladna elegancka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasik gdzie kupiłaś te drzwi i za ile ? - potrzebuje u siebie tak naprawde samej szyby szukam czegos taniego

 

Dzwi były robione na zamówienie w http://www.szklane.eu i kosztowały ok 2 tyś z montażem. Zamówione u zwykłego szklarza i zmontowane przez mojego majstra byłyby pewnie z połowę tańsze, ale o tym dowiedzieliśmy się już po fakcie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok - dziekuje za info

coraz bardziej przekonuje sie do tego by tylko szkło zamówić u szklarza z ewentualnymi nawierconymi otworami i oszlifowanymi krawędziami

a akcesoria zakupić w jednym ze sklepów interenetowych i złożyć wszystko w całość we własnym zakresie - oczywiście wcześniej sprawdzę lokalnego szklarza ile za całość zawoła ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...