Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szukam zdjęć zamontowanej umywalki Roca Kalahari? Czy ja dobrze kojarzę, że Aniula_bl ma taką?? Jak się sprawuje i gdzie mogę znaleźć fotkę?

http://image.ceneo.pl/data/products/1342760/f-roca-kalahari-65-a32787400h.jpg

 

Kalahari jest płytką umywalką, co trochę przeszkadza mojemu mężczyźnie (najlepiej żeby stało wiadro, albo miska:P), ale mimo wszystko jesteśmy zadowoleni. rewelacyjnie się je myje, szybko przede wszystkim, bo mają łagodny kształt.. oto moje Kalahari :D

łazDSC00748umy.jpg

łazDSC00747umy.jpg

łazDSC00746umy.jpg

łazDSC00745umy.jpg

łazDSC00739umy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalahari jest płytką umywalką, co trochę przeszkadza mojemu mężczyźnie (najlepiej żeby stało wiadro, albo miska:P), ale mimo wszystko jesteśmy zadowoleni. rewelacyjnie się je myje, szybko przede wszystkim, bo mają łagodny kształt.. oto moje Kalahari :D

 

Aniula_bl dzięki za odpowiedź. Mój też właśnie marudzi, że jest płytka i każdy się ochlapie przy myciu rąk... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniula oddaj baterie :mad::lol2:

aaa... nie nie nie! moje baterie są OK :D ja tylko dobrze radzę innym kupującym!

zresztą kupowałam je sama we własnej hurtowni, więc sobie świństwa raczej nie zrobię. Od tego mam klientów... :p

 

aga_ada wiesz co? no nie wiem czy one są szare:no:

raczej beżowe:p, tylko sztuczne światło przekłamuje może:lol2:

uprzedzam, że łazienka była już wklejana

łazDSC00744.jpg

łazDSC00738.jpg

łaz25122011.jpg

łaz08092011.jpg

łaz05082011.jpg

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Dziewczyny ja co prawda dopiero zaczynam swoja przygodę z urządzaniem domu i po obejrzeniu waszych fajnych łazienek, pozwoliłam sobie zwrócić się do Was o poradę. Mianowicie co sądzicie aby ściane za geberitem pomalować tylko farbą. Odradzacie, polecacie? Ogólnie to mam taki wstępny pomysł na łazienkę w jak najmniejszej ilości płytek, tylko strefy mokre. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniula_bl racja to beż :yes:

jak pokazałaś to faktycznie już była - miałam ją w inspiracjach jak byłam na etapie "górna łazienka - brązy i beże" obecnie jestem na etapie "górna łazienka - szarości" może dlatego wszędzie widzę szarość :p

a łazienka suuuper :D szczególnie prysznic: mam do ciebie pytanie ponieważ mam dylemat odnośnie prysznica: ta wnęka idealnie nadaje się na prysznic bez brodzika co zdecydowało że jednak daliście brodzik? ja mam podobne rozwiązanie i zastanawiam się czy robić z odpływem linowym czy z brodzikiem płaskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Dziewczyny ja co prawda dopiero zaczynam swoja przygodę z urządzaniem domu i po obejrzeniu waszych fajnych łazienek, pozwoliłam sobie zwrócić się do Was o poradę. Mianowicie co sądzicie aby ściane za geberitem pomalować tylko farbą. Odradzacie, polecacie? Ogólnie to mam taki wstępny pomysł na łazienkę w jak najmniejszej ilości płytek, tylko strefy mokre. Dzięki

 

 

Dobra farba i da rade.

 

My generalnie jak planowaliśmy łazienkę - cel był jeden: nie kafelkować wszystkiego dookoła, tylko tam gdzie potrzeba. W sumie ściankę z geberitem też obłożyliśmy płytkami (klinkierowe płytki zewnętrzne przeznaczone na elewacje domów) ale jeśli byłoby pomalowane to też dałoby rade.

 

Ja osobiście zauważam ostatnio - że jest trend właśnie, żeby nie walić kafli gdzie popadnie wszędzie, tylko bardziej się to minimalizuje na rzecz ścian: ceglanych, betonowych, obłożonych drewnem..... Odchodzi się od projektów, gdzie łazienka jest cała w kaflach prócz sufitu.... łazienka nie musi wcale wyglądać jak łazienka :)

 

W tym wątku wrzuciłem zdjęcia naszej małej łazienki (co prawda jakość zdjęć nie jest super ale coś tam widać):

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?102678-BRODZIK-MUROWANY-prysznic-bez-brodzika-brodzik-z-p%C5%82ytek/page56

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Dziewczyny ja co prawda dopiero zaczynam swoja przygodę z urządzaniem domu i po obejrzeniu waszych fajnych łazienek, pozwoliłam sobie zwrócić się do Was o poradę. Mianowicie co sądzicie aby ściane za geberitem pomalować tylko farbą. Odradzacie, polecacie? Ogólnie to mam taki wstępny pomysł na łazienkę w jak najmniejszej ilości płytek, tylko strefy mokre. Dzięki

 

Zajrzyj do dziennika Karoliny i Artura, tam jest pokazana łazienka z pomalowaną ścianą nad umywalką i za geberitem...super to wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...