Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U mnie niedługo remont łazienki i decyzja padła na takie płytki:

http://img.megastore.pl/gallery/359936/5907720643881_PM_medium.B526BE44-6F38-4406-AE8B-9C545C434CED.jpg

Zobaczymy jak wyjdzie :) Łazienka widna (jedno okno dachowe) 1,6 na 2.9 m, więc powinno ładnie wyglądać co sądzicie?

to zalezy od aranzacji - wydaje się, ze mozna dostac oczapląsu na sciane o dlugosci 2,9m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niedługo remont łazienki i decyzja padła na takie płytki:

http://img.megastore.pl/gallery/359936/5907720643881_PM_medium.B526BE44-6F38-4406-AE8B-9C545C434CED.jpg

Zobaczymy jak wyjdzie :) Łazienka widna (jedno okno dachowe) 1,6 na 2.9 m, więc powinno ładnie wyglądać co sądzicie?

 

Po jednej płytce trudno osądzić. Zależy z czym będzie połączona i w jakiej ilości ten wzór, bo jesli będzie go za dużo to efekt moim zdaniem może być męczący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może dlatego, iż posiadanie pralni w domu staje się standardem? oczywiście nie mówię o łazienkach w bloku.

 

no nie wiem, wiadomo wygodniej i ładniej ale czy to powoli standard? mam wątpliwości wystarczy spojrzeć na projekty domów zwykle architekci "oszczędzają" na powierzchniach pomieszczeń gospodarczych, nie mówię o dużych domach .... ale trend widać to fakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pralki faktycznie nie szpeci jakoś bardzo. Mojej zonie nie przeszkadza takie cos ale mimo wszystkie w bloku zabudowuje pralkę. Bo tez nie o sama pralek jako tako chodzi. W części tej chce trzymać brudy, chemie gospodarcza, jakiś mop itp stad jeśli tylko jest możliwość wydzielenia takiej części to czemu nie. Oczywiście to żaden wymóg a raczej kwestia tego co komu sie podoba.

Co do zabudowywania równie dobrze można by spytać co to za trend zabudowywania często nietanich sprzętów w kuchni :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mymysteryy co masz pod prysznicem? brodzik to nie jest fugi nie widać??? a łazienka cudna, choć nie w moich klimatach

 

To brodzik :) tylko że płaski, dlatego jest na równo z płytkami.

 

mymysteryy lazienka bardzo mi sie podoba, mimo ze to nie moje klimaty kolorystyczne. zdradzisz producenta ceramiki (wc, umywalka i brodzik-niebrodzik :D ) oraz grzejniczka przy umywalce?

 

wc - Art Ceram, model La Fontana

umywalka - Villeroy&Boch, Memento

brodzik - Kaldewei, Conoflat

grzejnik - Zehnder dla V&B, Planus

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się łazienka mymysteryy nie podoba :oops: wszystko z osobna jest super, wypasiony kibelek (sama taki chciałam!), śliczna umywalka, ciekawa bateria, ładne płytki, grzejnik i brodzik wymiatają ale...wszystko razem jest dla mnie nie do przełknięcia. Ten cały nowoczesny sprzęt w ogóle mi nie leży z tymi płytkami. Jak patrze na tą łazienkę to mam wrażenie że jego właścicielka lubi zupełnie dwa różne style i nie mogąc się zdecydować postanowiła je połączyć. Razi mnie też czarna umywalka obok białego kibelka. I jeszcze te kosze wiklinowe też psują efekt.

Oczywiście to moje zdanie i najważniejsze żeby osoba korzystająca z tej łazienki czuła się w niej dobrze aczkolwiek ja bym przemyślała temat dodatków.

 

Co do pralki. Dla mnie nawet najpiękniejsza i najbardziej dobrana pod kolor pralka i tak będzie zawsze szpecić. To jest pralka a nie rzeźba żeby ją eksponować. Bardzo mierzi mnie to jak wchodzę do pięknej łazienki, super płytki, piękna armatura, ozdobne ręczniczki z haftami, świeczuszki zapachowe dla klimatu lampeczki kryształowe i inne duperele i nagle pralka! Nikogo nie zmuszam do tego żeby chował pralkę na siłę ale dla mnie osobiście nigdy nie będzie to do zaakceptowania.

Dziwi mnie w sumie jak ktoś pisze co z tymi pralkami nie tak? A co z odkurzaczami nie tak że się je chowa? ;) albo z wiadrami, mopami, miotłami? Po co chować? Kupi się ładne pod kolor i niech stoją na wierzchu a nie tam je gdzieś bunkrować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się łazienka mymysteryy nie podoba :oops: wszystko z osobna jest super, wypasiony kibelek (sama taki chciałam!), śliczna umywalka, ciekawa bateria, ładne płytki, grzejnik i brodzik wymiatają ale...wszystko razem jest dla mnie nie do przełknięcia. Ten cały nowoczesny sprzęt w ogóle mi nie leży z tymi płytkami. Jak patrze na tą łazienkę to mam wrażenie że jego właścicielka lubi zupełnie dwa różne style i nie mogąc się zdecydować postanowiła je połączyć. Razi mnie też czarna umywalka obok białego kibelka. I jeszcze te kosze wiklinowe też psują efekt.

Oczywiście to moje zdanie i najważniejsze żeby osoba korzystająca z tej łazienki czuła się w niej dobrze aczkolwiek ja bym przemyślała temat dodatków.

podpisuje sie pod tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się łazienka mymysteryy nie podoba :oops: wszystko z osobna jest super, wypasiony kibelek (sama taki chciałam!), śliczna umywalka, ciekawa bateria, ładne płytki, grzejnik i brodzik wymiatają ale...wszystko razem jest dla mnie nie do przełknięcia. Ten cały nowoczesny sprzęt w ogóle mi nie leży z tymi płytkami. Jak patrze na tą łazienkę to mam wrażenie że jego właścicielka lubi zupełnie dwa różne style i nie mogąc się zdecydować postanowiła je połączyć. Razi mnie też czarna umywalka obok białego kibelka. I jeszcze te kosze wiklinowe też psują efekt.

Oczywiście to moje zdanie i najważniejsze żeby osoba korzystająca z tej łazienki czuła się w niej dobrze aczkolwiek ja bym przemyślała temat dodatków.

 

Popieram.

Nie podoba mi się, jest ciemna, mroczna, a figurki psychopatyczne.

I te połączenia biała miska WC, czarna umywalka - kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mymysteryy ja uważam ze dużo pracy włożyłaś w tę łazienkę, ale faktycznie się przeładowała, mnie też nie przekonują płytki, bo to nie moje kolory ale to opinia oczywiście subiektywna. Ale kibelek do umywalki moim zdaniem pasuje, kibelek też ma aranżację z czernią, ale jest taki jakby z kosmosu, no i te ozdoby twarzowo -postumentowe, za dużo ich i miejsca zrobione aby je jakoś uczcić, tak to wygląda. Zgodzę się z Korozją, za dużo się dzieje i nie wiadomo o co właścicielowi chodziło, jaki miał być klimat tej łazienki i jaki styl się lubi, jest w niej wszystko, ale doceniam dbałość o szczegóły

 

Dziwi mnie w sumie jak ktoś pisze co z tymi pralkami nie tak? A co z odkurzaczami nie tak że się je chowa? ;) albo z wiadrami, mopami, miotłami? Po co chować? Kupi się ładne pod kolor i niech stoją na wierzchu a nie tam je gdzieś bunkrować :)

Korozja szukam szarego wiadra do mopa, po co latać ciągle do garażu

:rotfl:

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...