Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wysłany: Czw, 16 Kwiecień 2009 20:37 Temat postu:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Magdal15 napisał:

Ja dodam narazie projekt mojej łazienki płytki to linero opoczno

 

 

 

 

chyba duza ta łazienka, co?

Ja zrobiłabym dekory tylko do załamania nad kibelkiem i bidetem.

A tak to super: jasno i przestronnie

Łazienka nie jest aż taka duża jak wydaje się na tych wizualizacjach .

Aco do tych dekorów to też o tym myślałam ale trochę za pózno bo płytki już kupione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienka nie jest aż taka duża jak wydaje się na tych wizualizacjach .

Aco do tych dekorów to też o tym myślałam ale trochę za pózno bo płytki już kupione.

 

A jakbyś widziała całą ścianę z WC i bidetem (do załamania) i np. boczną ściankę na prawo od umywalek zrobioną tylko z tych dekorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdal15 czemu ma sluzyc Twoj post? :roll:

 

Jeśli macie blaty a la drewniane pod umywalkę, napiszcie, proszę jakiej są szerokości i na jakiej wysokości.

Zarowno szerokosc jak i wysokosc dopasuj do wlasnych potrzeb.

Szerokosc uwarunkowana jest poniekad wymiarami umywalki a wysokosc wzrostem uzytkownika. Niefajnie miec umywalke na wysokosci okolo 82cm i garbic sie przy niej notorycznie. :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdal15 czemu ma sluzyc Twoj post?

Przez przypadek mi się "tak zrobiło" i nie wiem może da się to usunąć?

Jeżeli wiesz jak to podpowiedz proszę (BO JA TU NOWA)

 

Masz w swoim poście u góry po prawej opcję "zmień". Po kliknięciu mozesz post wyedytować ponownie i usunąć to, co niepotrzebne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, teraz rzeczywiście pozostała tylko opcja "zmień".

Kliknij w ten przycisk, skasuj tekst i wpisz coś konkretnego, czyli posprzątaj.

I nie wiem, czemu tego jeszcze nie zrobiłaś, skoro masz już instrukcję :roll:

 

A gdyby Josephine trochę pomyślała i nie dopisała się pod felernym postem, mogłabyś go, jako ostatniego na stronie całkiem usunąć (obok okienka byłby krzyżyk do skasowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich surfowaniach po temetach łazienki wreszcie mogą pochwalic się swoją....oczywiscie nie skończona ale zawsze już coś widać

Umywalka i w oddali kibelek

http://images38.fotosik.pl/103/aff46601cccd8e69.jpg

 

http://images43.fotosik.pl/107/a17d5c73917fc73fmed.jpg

 

http://images39.fotosik.pl/104/413f9495bf230d16.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asieks,

 

podziwiam Twoją odwagę w doborze koloru płytek ....

 

Czy one musiały być położone aż pod sufit?? Jakie planujesz lustro i czemu nie jest wklejane w płytki?

 

Sami układaliście czy to robota"fachowca"? Jeśli zrobił Wam to "fachowiec", to natychmiast kazałabym mu: skuć krzywo schodzące się linie nad umywalką, zburzyć blat pod umywalką i wybudować go równo z zabudową wc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asieks czemu Twoja łazienka tak wygląda?? Wg mnie nie ma się czym chwalić, może to przykro zabrzmi, ale chyba masz instynkt samozachowawczy i widziałaś/eś co tu ludzie wstawiają i jaki jest ogólnie poziom... :-?

Kafle są jakieś takie :roll: , ułożenie ich woła o pomstę do nieba i po prostu wg mnie wywaliliście pieniądze w błoto, bo nawet przy minimalnym wysiłku ta łazienka mogła wyglądać ładnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałam na chwilę do tego wątku i aż się wzdrygnełam. Co to ma być??? Ktoś pokazał kawałek swojego domu, na który ciężko zapracował. O.K. nie podoba Ci się napisz krytycznie, ale po co te złosliwości? :o :o :o To miała byc konstruktywna krytyka :o :o :o

Jedna tu rzecz tylko woła o pomstę do nieba i nie trzyma poziomu - styl krytykancki, a wasza odwaga wcale nie budzi mojego podziwu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...