Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

joly a pod wanna to jakas wentylacja przechodzi ? bo nawiewnik widze, choc mniej zauwazalny bylby chyba czarny.

Tak mamy jedną kratkę wenylacyjną tylko akurat to co jest widoczne na zdjęciu to głośnik do radia w wannie. Kratka jest na drugim końcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj :) Te płytki wyglądają wyjątkowo na zdjęciach Paradyża w katalogach. Niestety na żywo są zupełnie inne. Ja mam u siebie meisha bianco i beige. Dałam do tego na całość jasną fugę i w sumie tylko dzięki temu moja łazienka jakoś się "obroniła". Dużo daje przy tych płytkach światło. Jak dodasz coś więcej prócz jednego plafonu na suficie to te płytki mają wygląd, ale niestety szał to nie jest. Plusem ich jest to, że kompletnie na nich nie widać brudu ani zacieków. Poza tym do tych odcieni, które ja mam pasują praktycznie wszystkie kolory dodatków od zieleni, przez żółty, pomarańczowy, czerwony a nawet niebieski, więc to też jest plus. Ale małego Marakeszu, jak chwali się producent, z tych płytek nie zrobisz :-) Aha. Jeśli już się zdecydujesz na te płytki to nie dawaj białych szafek. Ja takie mam i średnio pasują niestety. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Również zastanawiam się nad kupieniem tych płytek, widziałam je w sklepie i wygladały super. Sama mam małą łazienkę ok. 4 m2 i dosyc ciemna, ale mysle ze jak sie ogranicze tylko do jasnych (Bianco , ewentualnie mozaike Beige ) to łazienka nie bedzie taka ciemna a efekt pozostanie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem tu nowa.

W zasadzie projekt łazienki już mam, i prawie wszystkie detale już są ustalone poza jednym, a konkretnie umywalką. Pierwotnie miała być KOŁO Twins prostokątna nablatowa, ale ponieważ blat w naszej łazience będzie na całą długość ściany a pod nim pralka, to już wykluczyło nam zakup tej umywalki. Byłaby po prostu za wysoka i tym samym niefunkcjonalna.

Dlatego mam pytanie o inną umywalkę a konkretnie Rea Dafne (60), jest w dość dobrej cenie i ciekawi mnie jak to przekłada się na jakość, czy jest w miarę prosta, gładka, czy jednak pozostawia wiele do życzenia. Chciałabym również wiedzieć czy ktoś może widział taką umywalkę w zwykłym sklepie czy markecie a nie tylko w internecie? Przyznam że jestem z tych co wolą nawet parę zł więcej zapłacić ale namacalnie wiedzieć co kupują,w razie czego łatwiej też zgłasza się reklamacje.

Widziałam już czyjeś zdjęcia na tym forum właśnie tej umywalki ale nie było o niej za wiele napisane dlatego wstawiam swoje zapytanie.

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam

 

wytłumaczcie mi co z tymi pralkami jest nie tak , że każdy się jej czepia jak jest nieobudowana i wolnostojąca ?

 

Jak dla mnie niezabudowana pralka aż tak nie kole w oczy, jeśli jest odpowiednio dobrana do reszty wyposażenia to ok. Sama tak będę miała w łazience, w której z resztą nawet nie ma miejsca na jakieś zabudowy,ale jakoś specjalnie mnie to nie martwi. Choć jeśli wnętrze byłoby wyjątkowo ekskluzywne no to zapewne nawet najpiękniejsza pralka by raziła.

 

Witam wszystkich!

Postanowiłem pochwalić się naszą łazienką która powstała w dużej mierze w oparciu o inspiracje zamieszczone w tym wątku :) Forum przeglądam od ponad roku, choć zarejestrowałem się dopiero dziś. Miało być drewno i miało być bez płytek(nie lubię fug). Drewno jest, płytki tylko pod prysznicem, ale w rozmiarze 90x45, więc ilość fug minimalna :)

http://images48.fotosik.pl/424/2792b3d1a418ff3d.jpg

 

 

Fajnie, że mam okazję zobaczyć na realnym zdjęciu szarą ścianę z białymi drzwiami, niedawno dostaliśmy projekt łazienki i właśnie coś takiego będziemy mieli na jednej ścianie.Teraz jestem już na 100% przekonana do tego rozwiązania.

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny a co sądzicie o płytkach Cersanitu hersa? http://www.leroymerlin.pl/plytki-ceramiczne-i-gipsowe/glazura-terakota-gres/glazura,a230,iv2,ps305.html Bardzo spodobał nam się projekt załączony na stronie, łazienke mamy dokłądnie taką, prostokątną. Jedyne co to zmieniłabym koncepcje na dekor przy lustrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, pytam tu, bo już większość ma swoje łazienki, a co najważniejsze bardzo piękne i gustowne. Moja nie będzie wielka, nie bedzie z oknem i robiona tańszym kosztem niż wszystkie jakie tu widziałam. Nie mam peż projektu, także nie wiem do końca co z tego wyjdzie:confused: Kafle mam białe łączone z czarną mozaiką. Czy do białych kafli dać białą fugę, a do mozaiki czarną? Mąż dziś zaproponował na odwrót, ale jakoś nie mogę tego przegryźć. Co o tym myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, pytam tu, bo już większość ma swoje łazienki, a co najważniejsze bardzo piękne i gustowne. Moja nie będzie wielka, nie bedzie z oknem i robiona tańszym kosztem niż wszystkie jakie tu widziałam. Nie mam peż projektu, także nie wiem do końca co z tego wyjdzie:confused: Kafle mam białe łączone z czarną mozaiką. Czy do białych kafli dać białą fugę, a do mozaiki czarną? Mąż dziś zaproponował na odwrót, ale jakoś nie mogę tego przegryźć. Co o tym myślicie?

 

Troszka, może ktoś na forum zrobiłby Ci projekt? Małą łazienka tanim kosztem może wypaść przepięknie !! To kwestia dobrej koncepcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny projekt, ale żyrandol będzie rzucał cienie na lustro :)

 

http://www.leroymerlin.pl/files/media/image/014/328014/product_series/original.jpg

 

A same płytki? Mnie nie podobają się dekory :no:

Dzieki, no mnie też się dekor nie podoba, pewnie z niego zrezygnujemy, albo inaczej rozplanujemy ;)) A żyrandol oczywiście będzie inny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...