Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A co sądzicie na temat łazienki w takich bardzo intensywnych, soczystych a niemal fluorescencyjnych barwach? Nie drażniłaby Was codziennie rano? Zajmuję się remontami, dostałam takie zlecenie i klient usilnie próbuje mnie wypytać o to, mimo że tak naprawdę wydaję mi się to całkowicie subiektywne;>

Jak Wy się zapatrujecie na to? ;-) Ściślej ujmując mam na myśli Tubądzin Colour Pop - zielony [usunięty link reklamowy sklepu]

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie na temat łazienki w takich bardzo intensywnych, soczystych a niemal fluorescencyjnych barwach? Nie drażniłaby Was codziennie rano? Zajmuję się remontami, dostałam takie zlecenie i klient usilnie próbuje mnie wypytać o to, mimo że tak naprawdę wydaję mi się to całkowicie subiektywne;>

Jak Wy się zapatrujecie na to? ;-) Ściślej ujmując mam na myśli to :

Zalezy jaka ilość takich bijących po oczach płytek i jaka wielkość pomieszczenia.

Ocena zapewne będzie bardzo subiektywna. Ja bym na pewno się nie zdecydowała. Ale ja z tych co lubią neutralne tło (szarość, biel i czerń), bez dekorów i wszelkich ozdobników, bo takie kolory mi sie nie nudzą i pasują do nich ewentualne kolorowe dodatki, które można zmieniać.

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie na temat łazienki w takich bardzo intensywnych, soczystych a niemal fluorescencyjnych barwach? Nie drażniłaby Was codziennie rano? Zajmuję się remontami, dostałam takie zlecenie i klient usilnie próbuje mnie wypytać o to, mimo że tak naprawdę wydaję mi się to całkowicie subiektywne;>

Jak Wy się zapatrujecie na to? ;-) Ściślej ujmując mam na myśli to :

 

Łazienka w tych płytkach jest w wątku o płytkach Tubądzin na 82 stronie: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?139955-TUBĄDZIN-dyskusje-o-płytkach-kolekcjach-jakości-sposobie-układania/page82

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie na temat łazienki w takich bardzo intensywnych, soczystych a niemal fluorescencyjnych barwach? Nie drażniłaby Was codziennie rano? Zajmuję się remontami, dostałam takie zlecenie i klient usilnie próbuje mnie wypytać o to, mimo że tak naprawdę wydaję mi się to całkowicie subiektywne;>

Jak Wy się zapatrujecie na to? ;-) Ściślej ujmując mam na myśli Tubądzin Colour Pop - zielony [usunięty link reklamowy sklepu]

 

Może się to podobać, mnie też namawiano na ściankę np. pomarańczową w łazience z, jednak nie dałam się przekonać. Wolę oglądać takie odważne aranżacje u kogoś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamila-t - bardzo ładna łazienka :) Taka spokojna i bez udziwnień. Bardzo elegancka, ale bez nadęcia - czuje się w niej świeżość i lekkość. Nie wiem, czy dobrze wyrażam moje odczucia ;) Bardzo mi się podoba.

Napisałaś, ze "prawie skończona". Chyba brakuje jeszcze lustra, tak? Planujesz coś na ścianach? Jakieś czarno-białe zdjęcia, plakat? Mnie się tu widzi jakiaś duża czarno-biało fotografia/plakat w klimacie retro :)

 

Śliczne płytki. Co to?

Edytowane przez asizo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamila-t bardzo mi sie podoba ta lazienka. nie ma w niej zadnej przesady, bardzo ladna neutralna baza. w zasadzie nie ma rozwiazania, ktore mogloby sie niepodobac. prosto i z gustem, tak akurat. Dawno juz nic mnie tak nie ujelo. Az musze sie dopytac o kilka szczegolow:

1) skad jest pokla pod umywalke? To Ikea? Czy umywalka jest z kompletu?

2) Farba sie wydaje lekko szara na zdjeciach. Nie wpada w niebieski w rzeczywistosci? Jaka to firma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

och, jak ładnie! Bez tych wszystkich pólek, półeczek, wnęk, podświetlania ledami... Świeżo, elegancko, bez zadęcia, małym kosztem.

Żeby tak jeszcze jaśniuteńkie płytki były, bo szare bardzo mi się już opatrzyły i są jak dla mnie smutne, ale to oczywiście takie moje subiektywne odczucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mnie się podoba łazienka :) Płytki rzeczywiście wyjątkowej urody, a ich pochodzenie cieszy, bo to oznacza, że "nasi" wreszcie wzięli się do roboty odnośnie wzornictwa.

Zaraz się z pewnością pojawią "dobre rady", by łazienkę "ożywić", co mnie zwykle bawi, bo po to człowiek nie robi pstrokatego wnętrza, żeby się w nim móc odprężyć i nie "ożywiać" dodatkami we wściekłych barwach (chyba, że akurat właściciel ma na to ochotę ;) - wtedy mnie nic do tego).

 

PS. I nawet fugi mnie tu jakoś nie rażą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamila-t bardzo mi sie podoba ta lazienka. nie ma w niej zadnej przesady, bardzo ladna neutralna baza. w zasadzie nie ma rozwiazania, ktore mogloby sie niepodobac. prosto i z gustem, tak akurat. Dawno juz nic mnie tak nie ujelo. Az musze sie dopytac o kilka szczegolow:

1) skad jest pokla pod umywalke? To Ikea? Czy umywalka jest z kompletu?

2) Farba sie wydaje lekko szara na zdjeciach. Nie wpada w niebieski w rzeczywistosci? Jaka to firma?

Szafka pod umywalkę z IKEA (Godmorgon czy jakoś tak ;)). Umywalka to Duravit Vero. Farba to Flugger Dexo 5, kolor S1500N, czysty szary kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z Was ma w łazience ceramikę Cersanit ale miskę podwieszaną roca gap .Z roca podoba mi się tylko miska - wanny i umywaki nie znalazłam takiej która by mi sie podobala więc nie wiem czy będzie pasować odcieniem do ceramiki cersanit

jeśli będziesz miała w łazience tylko sztuczne światło, to różnica nie będzie wcale widoczna:yes:

Cersanit jest "bielszy" a Roca raczej szara, ale ja mam dwa okna w łazience - czyli dużo światła, które "prawdę Ci powie" a ceramikę ROCA i KOŁO, wannę EXCELLENT, brodzik SANPLAST i nic nie widać :D

czasem tylko jak jest bardzo ciasno w łazience i jedno wręcz nachodzi na drugie, to może to się rzucać w oczy

pozdrówki :wiggle:

 

kamila-t łazienka ładniutka, prosta... nazwałabym ją "Schludna" bez tych wszystkich bajerów

prostota bez silenia się na oryginalność

piękne drzwi dodają uroku :D brawo!

bardzo ładnie, a w sumie chyba bez bankructwa, co?

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...