Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nefer ty to wiesz jak zamknąć niektórym niewyparzone ... klawiatury :o :D

Tak z ciekawości zapytam. Jaka będzie docelowo ta ściana z oknem?

 

Anulek :)

 

Polecę farbą - pewnie białą lekko złamaną z "czymś" ("coś" nie jest zdefiniowane :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek
a gdy ja wkleiłam zdjęcia swojej łazienki to nikt, dosłownie nikt, słowa nie napisał

/ani dobrego, ani złego/ buuuuuu :cry: :wink:

 

elutek

 

to dawaj jeszcze raz..napiszę: albo dobrze albo źle, ale napiszę :roll:

 

Amtla, bardzo Ci dziękuję :) ale ja już nie mam tych zdjęć - to było 2 lata temu

i łazienka z płytek za niecałe 40 zł./m2 (zielona, z motylkami, Zefir chyba :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdy ja wkleiłam zdjęcia swojej łazienki to nikt, dosłownie nikt, słowa nie napisał

/ani dobrego, ani złego/ buuuuuu :cry: :wink:

To chcesz to pierwsze czy drugie ;)

 

Kurcze jaka dyskusja sie rozpetala... i dobrze, przynajmniej sie topic ozywil.

 

Fakt, faktem opinia joliska dot. glazury byla niepotrzebna ale nie przesadzajmy nikt nikomu nie naplul do zupy ;) i z tego co mozna wszak przeczytac dotyczyla koloru glazury a nie producenta czy cen.

Natomiast komentarze dotyczace jakosci wykonania, zastosowanych rozwiazan ect., ect. sa jak najbardziej na miejscu i to wlasnie dzieki naszym (forumowiczy) uwaga wiele osob czytajacych forum uniknelo wpadek, czy to wiekszych czy mniejszych.

 

Peace!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie każdych stać na płytki za 100 czy 200 zł :/

 

I że tamta osoba ma takie płytki jakie ma to wiesz , musi na czymś zaoszczędzić, bo ma do wyposażenia dom jednorodzinny a nie mieszkanie.....

Nikt nie powiedział że remont czy budowa to tania zabawa i kazdy musi się zmierzyć rozsądnie z wydatkami, w końcu nazywa się ten etap wykańczaniem (się, najczęściej) bardzo proszę płytki za 49,50 które uważam że są super, pomimo że brązy nie do końca mi leżą, zastanawiam się nad nimi do drugiej łazienki, sklep Sanimex:

http://img21.imageshack.us/img21/918/17032009675.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jaka dyskusja sie rozpetala... i dobrze, przynajmniej sie topic ozywil.

 

Fakt, faktem opinia joliska dot. glazury byla niepotrzebna ale nie przesadzajmy nikt nikomu nie naplul do zupy ;) i z tego co mozna wszak przeczytac dotyczyla koloru glazury a nie producenta czy cen.

Natomiast komentarze dotyczace jakosci wykonania, zastosowanych rozwiazan ect., ect. sa jak najbardziej na miejscu i to wlasnie dzieki naszym (forumowiczy) uwaga wiele osob czytajacych forum uniknelo wpadek, czy to wiekszych czy mniejszych.

 

Peace!!! :D

 

 

Melduję się na polu wymiany poglądów :)

 

1. Nie napisałam, że glazura mi się nie podoba / że jest brzydka / że jest tania - nie, napisałam, że podziwiam odwagę w doborze koloru. Dla mnie taki koralowy róż jest jednym z najtrudniejszych do zaaranżowania kolorów, pasuje moim zdaniem tylko do bieli, a tej w omawianej łazience zbyt wiele nie ma...

 

2. u siebie mam co prawda beżowo-kremowe i hiszpańskie, ale tanie płytki - 55 zł/mkw. Glazurnicy byli zachwyceni - grube (9 mm), idealnie równe płytki, podczas gdy w opiniach o polskich płytkach sporo żalów się na tym forum wylało...

 

3. lustro - wybrałabym wklejane z powodów wymienionych w punkcie 1 - jakiego koloru ramę dać do takiego wieszanego? Jedyne drewno, jakie widać w prezentowanej łazience, to brązowe okno, a lustro w takiej ramie na różowej ścianie z czerwonymi dekorami może dać efekt dziwny

 

4. wydawało mi się, że na tym forum chodzi o uczciwą odpowiedź na pytanie o ocenę, okazuje się jednak, że nie do końca tak jest. Szkoda, bo osoby poszukujące inspiracji, mogłyby się czegoś nauczyć

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, faktem opinia joliska dot. glazury byla niepotrzebna

 

E, tam. Glazura może się podobać lub nie. To norma. Mnie zniesmaczyły te słowa:

 

Asieks czemu Twoja łazienka tak wygląda?? Wg mnie nie ma się czym chwalić, może to przykro zabrzmi, ale chyba masz instynkt samozachowawczy...

 

To już jest, wbrew zapewnieniom "pani Lucy" ;):

 

ja nie krytykuję ludzi, tylko to co stworzyli

 

przytyk osobisty, niedozwolony na forum.

To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna inspiracja :)

 

Drzwi do łazienki i wc zawsze powinny się otwierać na zewnątrz, więc nie ma problemu.

Jak rozumiem, szerokości masz 110, a długości 156 cm? Moim zdaniem - jak najbardziej się zmieści - umywalka o średnicy ok. 45 cm, szerokość miski podwieszanej podobna - i zostaje Ci troszkę miejsca, żeby nie ustawiać tych sprzętów zbyt blisko obok siebie.

Dalej: głębokość miski i stelaża do zabudowy to ok. 70 cm, więc na prysznic byłoby ok. 80 cm, skoro bez brodzika i obudowy, to może się udać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie taki koralowy róż jest jednym z najtrudniejszych do zaaranżowania kolorów, pasuje moim zdaniem tylko do bieli, a tej w omawianej łazience zbyt wiele nie ma...

kurcze chyba nie wykleję swojej łazienki(jest powiedzmy w trakcie wykonania :roll: )płytki są biało-różowo-fioletowe :roll: :oops: :D i będą pod sam sufit :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wam teraz zadam bobu 8)

 

Czy takie coś (przepraszam - nie wiem komu ukradłam :oops: ):

http://romowicz.republika.pl/images/malyk.jpg

 

Zmieści się w pomieszczeniu 110 na 156 cm ?

 

Ja bym upchała prysznic na samym końcu łazienki, a po drodze do niego kombinowała z umywalką i wc. Wszystko bym zmieściła wtedy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...