Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tamara ściana czasami (ale rzadko) chlapie się czystą wodą. Dałam tam lepszą nie koniecznie droższą farbę (KABE), która wygląda bardzo naturalnie, a można ją zmywać mokrą szmatką. Mieszkamy od maja 2012 i na dzień dzisiejszy nie wymaga przemalowania, wygląda czysto i świeżo:) Co do reszty domu prześlę na priva gdzie je można zobaczyć. Jednak w związku z tym że mnóstwo rzeczy brakuje, nie ma się czym chwalić:) Sypialni na razie nie mogę pokazać, część salonu i studia również nie jest dokończona. Czas pokaże:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny projekt, jedyne co to lampy mi sienie bardzo podobaja, a poza tym - cud miód malina

 

Podobają mi się te szafki, z czego są fronty?

 

MARTAA33

Nie chlapało się na początku kiedy strumień z deszczownicy padał pionowo w dół; gdy się dziurki zakamieniły i strumień wizgał pod kątem to troszkę się chlapało, ale odkamieniłam i znów jest ok. Trzeba jednak pamiętać, że te kabinki robi się, a przynajmniej ja tak zrobiłam dużo większe niż zamykane kabinki

 

A nie jest zimno jak nie ma drzwi do tego prysznica?

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie Wam dziękuję. Z czasem pewnie pochwalę się resztą. Na dzień dzisiejszy jeszcze nie ma czym.... mam nadzieję że później będzie czym :p

 

Remika2 łazienki cudowne... Jak to nie ma czym??? Przed chwilą oglądałam Twój kominek, jest po prostu boski :jawdrop:... (widać też kawałek salonu i schodów, rewelacja) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest zimno jak nie ma drzwi do tego prysznica?

Zimno jest wtedy, kiedy spod gorącego prysznica w zamkniętej kabinie wyjdziesz do chłodniejszej łazienki, ze względu na różnicę temperatur.

Przy otwartym prysznicu moim zdaniem kąpiel jest bardziej komfortowa, a różnica temperatur nieodczuwalna. Mam i zamknięty i otwarty (z obu stron) i taki mi się wniosek nasuwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remika2

piękne łazienki, bardzo eleganckie, na tę mniejszą mogłabym się zamienić, lecz pewno byś nie chciała :p

 

 

Otwarty prysznic ja mam i nie jest zimno, ale ja w łazience grzeję na max, za to parę razy dzieci zalały mi całą łazienkę, upuszczając rączkę - były przy okazji porządki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimno jest wtedy, kiedy spod gorącego prysznica w zamkniętej kabinie wyjdziesz do chłodniejszej łazienki, ze względu na różnicę temperatur.

Przy otwartym prysznicu moim zdaniem kąpiel jest bardziej komfortowa, a różnica temperatur nieodczuwalna. Mam i zamknięty i otwarty (z obu stron) i taki mi się wniosek nasuwa.

 

 

Mnie się nasuwa dokłądnie taki sam

Nienawidze wychodzić spod zamknietego prysznica, brrr...... Zawsze zanim wejde wieszam na drzwiach ręcznik żeby móc wytrzec się w zamknietej kabinie i dopiero z niej wyjść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamara1 - ok. wrzuciłam na chwilę kilka zdjęć na forum o wnętrzach w szarościach - realizacje. Może kiedyś założę własną galerię.... może kiedyś. Pozdrawiam ciepło wszystkich forumowiczów:))

 

Cześć, łazienkę robiłaś sama czy korzystałaś z projektanta? Znasz może godną polecenia osobę na FM, która zajmuje się projektowaniem łazienek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, łazienkę robiłaś sama czy korzystałaś z projektanta? Znasz może godną polecenia osobę na FM, która zajmuje się projektowaniem łazienek?

 

 

W dobrych salonach łazienek zrobią Ci taki projekt, tam są na bieżąco z ofertą. Ja tak właśnie zrobiłam.

Ew. w dziale projektów na forum może ktoś Ci pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łazieneczka bombowa ale nikt mi nie powie że za toaletą utrzyma się czysta ściana, no chyba że nie ma w domu facetów:lol2::lol2::lol2:

Reni ja mam dwóch facetów na stanie, z tego jeden czasem nie celnie gdzie trzeba i farba za toaleta jest git (u mnie w ceglanej łazience);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...