Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

GUSIELKOWO wprawdzie płytki już zamówione w wersji 1, ale jeszcze nie są układane. Też sie zastanawiam nad wyrzuceniem tego paska i takiego samego w prysznicu. Nie wiem czy tych pasków nie umieścić na końcach kabiny, wtedy pociągnąć ciemne płytki z lustra (zdjęcie 2) do prysznica i oddzielić go mozaiką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:) Dziękuję!!! Szafki wykonane były na wymiar płyta mdf, lakier błysk:) Łazienka dolna zawiera dwie szuflady i jedną środkową szafkę uchylaną w dół:) W łazience górnej mam trzy duże szuflady a w dwóch zewnętrznych jeszcze po jednej małej wewnętrznej na drobiazgi moje i męża:) Srodkową przewidziałam na ręczniki, ogranicza mnie tylko syfon:( A tu kilka dodatkowych fotek łazienki górnej.

 

[ATTACH=CONFIG]158565[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]158566[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]158567[/ATTACH]

 

Byłabym wdzięczna za podanie co masz za płytki na ścianach i podłodze oraz jakie masz wymiary wanny ? ewentualnie co to za model? oraz jakie płytki masz w dolnej?

Piękne te Twoje łazienki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

odważyłam się pokazać moją łazienkę. Jest bardzo prosta, może wręcz za bardzo...Płytki są tylko wewnątrz prysznica, reszta łazienki jest pomalowana farbą ceramiczną Para. Nie wiem jak się sprawdzi, ale na dzień dzisiejszy zachowuje się fantastycznie, brud zmywa się jak z farby olejnej. Płytki i cokół zostały zlicowane ze ścianami na które nakleiliśmy płyty regips. Nad wc powstanie szafka (taki schowek na papier toaletowy i domestos) na razie jest tylko wnęka.

100_2948.jpg

100_2950.jpg

100_2953.jpg

100_2954.jpg

100_2957.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukarna Bardzo Ci dziękuję :)

Łazienka ma 265 cm długości i 140 szerokości. W miejscu gdzie jest umywalka jest 160 cm szerokości.

yokasta

masz rację, cokolik ogólnie jest bylejaki, ale chciałam zachować ciągłość z płytkami ściennymi, cokół z płytek podłogowych mi nie pasował. Wyszło niezbyt dobrze (sic) , ale dla mnie to drobiazg.

Ma być przede wszystkim funkcjonalnie :)

Edytowane przez krukin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukarna Bardzo Ci dziękuję :)

Łazienka ma 265 cm długości i 140 szerokości. W miejscu gdzie jest umywalka jest 160 cm szerokości.

 

Pięknie wyszła:) Moja ma podobne wymiary (277 na155) i fajnie zobaczyć że wszytsko NAPRAWDĘ się zmieści;)

Tylko żałuję że nie zrobiłam szklanej ściany jak Ty tylko murowaną:(

Ale już trudno...

 

A możesz podać nazwy płytek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remika2 jestem zakochana w Twoich łazienkach! Po prostu opadła mi :jawdrop: Cudne! Marzy mi się, żeby moja łazienka była choć trochę zbliżona. Pozwolisz, że będę się inspirować?

Mam ogromną prośbę: możesz wrzucić jakieś zdjęcia dolnej łazienki z większej perspektywy? Chodzi mi o tę stronę z umywalką i lustrem, dokładnie nad lustrem. Macie tam powieszony sufit?

Poproszę jeszcze o zdjęcie strony w kibelkiem. Z góry pięknie dziękuję:)

Edytowane przez monia_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorotka31 to Omnires, modelu nie pamiętam ale to wariant najtańszy z możliwych w Castoramie.

Pozostałe sprzęty zostały zakupione na allegro(łącznie z szybą prysznicową). Jak mi lokalny szklarz zaśpiewał 2 tys. za taką szybkę szybko wzięłam się na odwagę, żeby zamówić na allegro :p Umywalkę z szafką upatrzyłam w Castoramie a na allegro znalazłam producenta u którego kupiłam wszystko o wiele taniej(łącznie z kosztami wysyłki).

STEFANY Umywalka nazywa się "madera". Ta umywalka występuje w wersji 80 cm i wygląda jeszcze lepiej, ale u mnie nie pasowała taka duża. Kibelek to Lineablue model "linea 376".

Lukarna spokojnie wszystko się zmieści :) Ja również się o to obawiałam, ale przynajmniej w moim "szeregowym" ustawieniu jest dużo miejsca przed kibelkiem i umywalką. Płytki to colours white w Casto po 54 zł. Na podłodze też z Casto chyba nazwa taur, ale nie jestem pewna.

Tak na marginesie, środki się drastycznie skurczyły i musiałam nadrobić wyobraźnią chudy portfel :) Ot taka marketowa łazienka :rolleyes:

piu oczywiście chciałabym na tej ścianie baterię, ale niestety tam jest komin. Dzisiaj zrobię pierwsze kąpanie i Wam powiem czy chlapie czy nie :)

GUMISIOWA Twój dom jest przepiękny, zauważyłam nawet teraz, że podobne płytki mam na podłodze jak Ty w salonie :)

Edytowane przez krukin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...