Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Można i poczekać na podłogi. Drzwi i ościeżnice są z litego drewna, więc w zasadzie da się wyregulować do wysokości podłogi.

Kurde, z tym wykańczaniem to taka gonitwa... Chciałoby się robić wszystko od razu, coby efekty były jak najszybciej widoczne :D Ale tak się nie da...

Muszę jeszcze pogadać, w jakim terminie (ostatecznym :evil: ) położą mi te panele i płytki.

 

:):) Drzwi do łazienki są dość istotnym elementem :) W pokoju nie musi być ...

I każdy chce już widzieć ten cholerny efekt końcowy :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I każdy chce już widzieć ten cholerny efekt końcowy :):)

 

 

Nefer ty mnie nie stresuj efektem końcowym Moja małża wykombinowała, że zrobimy wykończeniówkę jak nazbieramy dość kasy, żeby zrobić wszystko "od strzału" a nie po trochu :o :o :o Chyba się przeniosę do działu "Dyżurny psycholog" :-?

 

 

Słoneczko - dzięki za zdjęcia mikroskopijnej łazienki - będę kombinować. U mnie dość problematyczne jest odsuwanie toalety od ściany, bo mam tam odpływ. A każde przeprowadzanie rury potrzebuje miejsca. Poza tym nie mam w tej dziurze światła i wydaje mi się, że nic się tam nie zmieści :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mój faworyt wśród łazienek :lol: Bardzo ładnie pokazane jak można zrobić beżowo-brązową łazienkę tak, aby nie była nudna :wink:

Jak tylko ją zobaczyłam to wiem, ze taką chcę mieć u siebie. Czy mogę prosić o info co to za płytki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I każdy chce już widzieć ten cholerny efekt końcowy :):)

 

 

Nefer ty mnie nie stresuj efektem końcowym Moja małża wykombinowała, że zrobimy wykończeniówkę jak nazbieramy dość kasy, żeby zrobić wszystko "od strzału" a nie po trochu :o :o :o Chyba się przeniosę do działu "Dyżurny psycholog" :-?

 

 

Ja znam siebie : żadnej prowizorki, bo będzie wieczna :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w obecnym mieszkaniu 10 lat "tymczasowe" progi (które malowałam z mężem w przeddzień przyjazdu gości, bo nie było czasu kupić i zamontować takich na stałe) :o :oops:

 

Może ma chłopina rację ... Zamiast marudzić może powinnam znaleźć jakiś drugi etacik czy cóś 8)

 

Przepraszam za OT. Już się zamykam w tym temacie, wracamy do łazienek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mój faworyt wśród łazienek :lol: Bardzo ładnie pokazane jak można zrobić beżowo-brązową łazienkę tak, aby nie była nudna :wink:

Jak tylko ją zobaczyłam to wiem, ze taką chcę mieć u siebie. Czy mogę prosić o info co to za płytki?

 

 

To sa plytki paradyz kolekcji travena - tez zakochalam sie w tej lazience i dlatego zrobilam ja u siebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIDZIAK czy możesz mi powiedzieć jak z czyszczeniem tak jasnych kafelek?

 

Poza tym z tego co widzę na zdjęciach wszędzie są jasne fugi. Jak to wygląda z użytkownaiem łazienki, czy szybko się one brudzą a może masz inne fugi?

 

P.S. jak masz jakieś zdjęcia to pokaż swoją łazienkę plissss :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałam cały wątek i muszę napisać oczywistą oczywistość: niektóre łazienki są piękne, niektóre mniej piękne, ale jak każde dziecko dla każdej matki, zapewne dla Was są najpiękniejsze.

To tak tytułem wstępnej wazeliny :D

Teraz mam pytanie: czy jest jakaś dobra dusza, która podjęłaby się wyzwania i chociaż kilkoma kreskami naszkicowała projekt mojej łazienki? Wiem, co gdzie ma w niej być, ale nie wiem, jak to będzie wyglądało. Ściągnęłam program do aranżacji ze strony Paradyża, ale nie mogę się połączyć z bazą elementów i kiszka. Może to ustawienia mojego służbowego kompa.

I co, mogę na kogoś liczyć? :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób mających łazienki na poddaszu z oknem dachowym.

Czy macie pod oknem kaloryfer? Przeglądam zdjęcia i nie widzę, a niektórzy polecają zrobić aby w zimie śnieg nie leżał na oknie.

 

ja mam pod oknem dachowym wannę, a kaloryfer zupełnie gdzie indziej. a śnieg co? poleży, poleży, i stopnieje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i my pod oknem dachowym w lazience nie mamy kaloryfera ... w to miejsce wole postawic cos innego ... kaloryfer wisi z boku na drugiej scianie ...

 

okna dachowe mam we wszystkich pokojach na pietrze ... u nas w sypialni jest kaloryfer dlugi tak z siega pod oba okna ... miedzy innymi ze wzgledu na ten topniejacy snieg - bo to jedyna okna w tym pokoju;

u dzieci kaloryferow pod dachowymi oknami nie ma bo sa jesczze dodatkowo okna: zwykle + balkonowe; szkoda bylo przestrzeni 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asieks,

 

podziwiam Twoją odwagę w doborze koloru płytek ....

 

Czy one musiały być położone aż pod sufit?? Jakie planujesz lustro i czemu nie jest wklejane w płytki?

 

Sami układaliście czy to robota"fachowca"? Jeśli zrobił Wam to "fachowiec", to natychmiast kazałabym mu: skuć krzywo schodzące się linie nad umywalką, zburzyć blat pod umywalką i wybudować go równo z zabudową wc.

 

No cóż ciesze się ze moja łazienka wywyołała tyle postów :wink:

 

Tak koniecznie pod sufit. nir lubię jak płytki są do połowy albo na kawłakach. Wygląda to jak nie dokończone. Albo płytki albo farba...ale nie jedno i drugie. Kwesta gustu

 

Płytki nad umywalką. Złudzenie optyczne. Zdjęcie jest nie w poziomie. fachowec by to zauważył :wink:

 

zburzyć blat pod umywalką i wybudować go równo z zabudową wc

Nie za bardzo rozumiem uwagi na temat blatu i kibelka. Widocznie ciemna masa ze mnie :roll: ? Czy miałabym go wysunać 80 cm w głąb łazienki? Dla mnie to nielogiczne

 

A kolor jest super to rozmydlony koral. Ciepły i przyjazny. Ja generalnie nie lubięnowoczesności...Zreszta mój cały dom to starowinka :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a śnieg co? poleży, poleży, i stopnieje :lol:

 

święte słowa!!!

Tak zapytałam o ten kaloryfer żeby się upewnić coby go tam nie robić. Czyż nie lepiej zrobić tam wanny i poleżeć w pianie patrząc w niebo prze okno... o ile śnieg nie będzie zalegał hihi :lol: :lol:

 

A w łazience macie podłogówkę i grzejnik do suszenia ręczników czy jakiś inny grzejnik. Nam hydraulik powiedział że sam ręcznikowiec + podłogówka nie starczy i że trzeba jeszcze jeden. Łazienka ma ok 10 m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w łazience macie podłogówkę i grzejnik do suszenia ręczników czy jakiś inny grzejnik. Nam hydraulik powiedział że sam ręcznikowiec + podłogówka nie starczy i że trzeba jeszcze jeden. Łazienka ma ok 10 m2

Moja łazienka górna podobnie - też ok. 10m, a mam tylko podłogówkę i suszarkę na ręczniki. W małej dolnej jest sama podłogówka, nawet suszarki nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ciesze się ze moja łazienka wywyołała tyle postów :wink:

 

 

Płytki nad umywalką. Złudzenie optyczne. Zdjęcie jest nie w poziomie. fachowec by to zauważył :wink:

 

 

Hmm, podejrzewam, że pisząc o płytkach nad umywalką chodziło raczej o fugi pionowe, dekor rozdziela płytki bezpośrednio nad umywalką od tych wyżej i te fugi, gdyby nie było dekoru nie tworzyłyby pionowej linii (tzn. nie tworzą jej teraz też)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...