Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Spartankaa o takie cos ci chodzi?

http://www.ornamentyka.pl/shop,show,1800

 

Tak, dziekuje. Kiedys czytałam, że są tez takie naklejki, których nie przykleja sie za pomoca kelju tylko trzymaja sie na szybie dzieki...zmianie napięcia powierzchniowego? Jakos tak...chodzi o mozliwe szybkie i "bezbolesne" jej usunięcie kiedys. Aby nie zostać z szyba cała w kleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w sieci może kupiłaś? To jest na klej czy sie "samo" trzyma?

Kupiłam wysyłkowo w wielkim sklepie na All.;)

Ja mam na klej, ale były też te bezklejowe.

Do wyboru, do koloru - dosłownie:D

Widziałam też w LM - nieco drożej, ale można zobaczyć na żywo, pomacać i były też różne - także te bezklejowe.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanka9 powiem Ci, że duża łazienka jakoś mnie nie przekonuje, nie wiem o co w niej chodzi:p

część sanitariatów wyśrodkowane, kibelek i bidet tak jakoś odsunięte na stronę, a może to wszystko kwestia perspektywy robienia zdjęć?

ale ja się chyba nie znam:wiggle:

 

mała łazienka spójna i konkretna. bardzo ładna:yes:

 

Dla mnie też ten układ jest dziwny. Jest to na pewno nowatorski i zapewne originalny pomysł, ale wg mnie kompozycyjnie zupełnie nieudany. Puste miejsca pod scianami i nagromadzenie w środku - wygląda to tak jakby akurat ktoś to chciał przemeblować i dlatego wszystko jest na środku. Gdyby przynajmniej jakiś element był połączony z jedną ze ścian tworząc "półwysep" i to pod kątem prostym, to nabrałoby to kompozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanka miałam ten sam problem, dwa pełne okna w łazience od podłogi do sufitu. Zamontowaliśmy rolety plisowane i po problemie. Oklejanie okien do połowy przypomina trochę przychodnie zdrowia w PRL-u. Szkoda, ze o takich szczegółach człek mysli za póżno, bo na etapie zamawiania okien można było zaklepać szyby matowe i po problemie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mam problemu z oknem w łazience i na pewno nie chciałam go oklejać To chyba nie do mnie w takim razie :p.

No i nie wiem gdzie indziej można postawić kibelek jak nie przy ścianie . A wanne zawsze chciałam na środku i po to robiłam dużą łazienkę żeby wanny nie stawiać pod ścianami i taką kupiłam nie do zabudowy więc wszystko jest zupełnie przemyślane prze ze mnie i puste ściany bez kafli celowe :p. A co do armatury to najnormalniejsza seria Koło . Z resztą wanna też . Ale oczywiście nie musi się nikomu podobać , nie po to zdjęcia wstawiłam żeby usłyszeć zachwyty. Ja ją lubie właśnie za to że nie jest typowo łazienkowa i jak się tam kąpie to czuje się jak w pokoju nie w łazience :p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanka miałam ten sam problem, dwa pełne okna w łazience od podłogi do sufitu. Zamontowaliśmy rolety plisowane i po problemie. Oklejanie okien do połowy przypomina trochę przychodnie zdrowia w PRL-u. Szkoda, ze o takich szczegółach człek mysli za póżno, bo na etapie zamawiania okien można było zaklepać szyby matowe i po problemie.

Można zamówić okleinę gładką i dać na całe szyby. Jak zrobi się to dokładnie, to nikt nie odróżni od szyb matowych.

A są różne nawet te gładkie - tzn.o różnej przejrzystości. :)

I można się też nimi fajnie pobawić - wcale nie trzeba odcinać równiutko (i nie chodzi mi o zostawienie brzydkich fal dookoła wzorków).

U nas rolety plisowane nie przeszły - mąż wniósł zdecydowany sprzeciw:rolleyes:

 

Na zasłanianie całej szyby było nam szkoda widoku za oknem. Drzewa są piękne.

W naszym domku całe urządzanie to sztuka kompromisów - zazdroszczę całej rzeszy szczęśliwych żon, których mężczyźni nie wtrącają się do urządzania ich wspólnych domów, lub którzy po prostu mają podobny do żon gust.

Pzdr.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszej mniejszej wreszcie można wziąć prysznic :)

Jest mała, z tego co pamiętam 1,80 x 2 m

Trudno było zrobić zdjecia, zeby pokazać coś więcej niż fragment umywalki...

 

Widzę że masz zamontowaną bidettę. jaka baterię wybrałaś ??

i druga kwestia na jakiej wysokości montowałaś ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że masz zamontowaną bidettę. jaka baterię wybrałaś ??

i druga kwestia na jakiej wysokości montowałaś ??

 

Pozdrawiam

 

to tres lex:

 

http://www.nokaut.pl/armatura-i-hydraulika/produkt-lex-tres-bateria-podtynkowa-do-bidetu-lub-wc-chrom-181223.html

a ile wisi od podłogi to muszę zmierzyć, nie mniej jest wygodnie korzystać (trochę tylko się wąż tarza po kafelkach...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Forumowiczki,

czy któraś z Was ma w łazience ścianę pomalowaną do samej podłogi? Jak w takiej sytuacji rozwiązałyście kwestię cokołu? Zrobiony z płytek niezbyt mi się podoba, lepszego pomysłu nie mam więc najlepiej zostawiłabym ścianę bez cokołu z farbą zmywalną do samej podłogi ale moja ekipa strasznie mi ten pomysł odradza mówiąc że ściana przy podłodze zniszczy się od mopa :/ Możecie coś poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak skromnie może coś dorzucę od siebie ;-)

 

Nasza łazienka przy sypialni

 

 

Witam,

 

Bardzo podoba mi sie Twoja łazienka. Właśnie szukam szafki pod umywalkę, czy mogłabys zdradzic, czy Twoja jest robiona na zamówienie, czy kupiona gotowa? I te szare płytki są fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Forumowiczki,

czy któraś z Was ma w łazience ścianę pomalowaną do samej podłogi? Jak w takiej sytuacji rozwiązałyście kwestię cokołu? Zrobiony z płytek niezbyt mi się podoba, lepszego pomysłu nie mam więc najlepiej zostawiłabym ścianę bez cokołu z farbą zmywalną do samej podłogi ale moja ekipa strasznie mi ten pomysł odradza mówiąc że ściana przy podłodze zniszczy się od mopa :/ Możecie coś poradzić?

 

Ja mam te same listwy przypodłogowe jak w całym domu, drewniane ale ja mam na podłodze panele do łazienek nie płytki. Ale teraz będę robić kolejną łazienkę gdzie płytki na podłodze będą i też będzie taka sama listwa przypodłogowa jak w całym domu. Ja też nie lubię cokołów z płytek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Forumowiczki,

czy któraś z Was ma w łazience ścianę pomalowaną do samej podłogi? Jak w takiej sytuacji rozwiązałyście kwestię cokołu? Zrobiony z płytek niezbyt mi się podoba, lepszego pomysłu nie mam więc najlepiej zostawiłabym ścianę bez cokołu z farbą zmywalną do samej podłogi ale moja ekipa strasznie mi ten pomysł odradza mówiąc że ściana przy podłodze zniszczy się od mopa :/ Możecie coś poradzić?

choc pytanie do forumowiczek:p to ja podpowiem:

skuj ściane przy podłodze na wysokość i grubość cokołu tak by ułozeniu wszystko było w plaszczyźnie ściany:rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...