Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No cóż ciesze się ze moja łazienka wywyołała tyle postów :wink:

 

 

Płytki nad umywalką. Złudzenie optyczne. Zdjęcie jest nie w poziomie. fachowec by to zauważył :wink:

 

 

Hmm, podejrzewam, że pisząc o płytkach nad umywalką chodziło raczej o fugi pionowe, dekor rozdziela płytki bezpośrednio nad umywalką od tych wyżej i te fugi, gdyby nie było dekoru nie tworzyłyby pionowej linii (tzn. nie tworzą jej teraz też)

 

Tez tak myslłam. Sczególnie że przymierazłam to na dwa sposoby na sucho. I tak bylo lepiej niż pociagnąc pion do blatu a blat sobie. A baltu nie udało dopasować się do ściany niestety :-? A może "fachowiec" nie chciał ......ale tego nigdy się nie dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ka_em – trudno mi się wypowiedziec jak z czyszczeniem bo dopiero w ten weekend zamierzam moja łazienkę doprowadzic do ladu gdyz dopiero zakończyły się prace. Ale z tego co czytałam na forum to niestety brud na niej widac ale co tam kafelki wyglądają pieknie:) Moje łazienkę możesz zobaczyc jeszcze w procesie budowy w tym wątku. Postaram zrobic nowe fotki to oczywiście się nimi pochwale;)

 

co do kosztow mozaiki to faktycznie jest drozsza ale można wynegociowac calkiem rozsadna cene:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki nad umywalką. Złudzenie optyczne. Zdjęcie jest nie w poziomie. fachowec by to zauważył :wink:

 

Nie za bardzo rozumiem uwagi na temat blatu i kibelka. Widocznie ciemna masa ze mnie :roll: ? Czy miałabym go wysunać 80 cm w głąb łazienki? Dla mnie to nielogiczne

 

 

Asieks,

 

już wyjaśniam :)

1. nad umywalką chodziło mi o najniższy pas płytek - dlaczego nie jest tak ułożony jak płytki wyżej na tej ścianie?

2. Może to złudzenie optyczne, ale lewa krawędź blatu wygląda jakby nie była doprowadzona do zabudowy wc, ale lekko na nią zachodziła od przodu - czy tak jest faktycznie? Absolutnie nie miałam na myśli wysuwania zabudowy wc i kończenia jej na równi z blatem :)

 

 

 

A poza tym nie rozumiem, dlaczego niektorzy uważają, że nie krytykuję, lecz poniżam??? Byłam grzeczna, nikogo nie obraziłam... Proszę więc nie doczytywać między wierszami tego, czego tam nigdy nie było! Nieprzyjemnie to mi się robi, kiedy czytam jaka jestem okropna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja też mam łazienkę w fashion cao koral i uważam, że wyszła super. Jest b. rzekłabym energetyczna - a to ważne bo łazienka jest od płn-wsch. Płytki na pewno nie są" jakieś takie", jak to ktoś tu wcześniej określił, mają piękne delikatne żyłki lub jak kto woli prążki, których nie sposób pokazac na zdjęciu. Dekory też w realu wyglądają o niebo lepiej. Jak się naumiem - to spróbuję tu wlepić zdjęcia. No i kolor to nie róż, a właśnie koral - moim zdaniem kolor nie oklepany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki nad umywalką. Złudzenie optyczne. Zdjęcie jest nie w poziomie. fachowec by to zauważył :wink:

 

Nie za bardzo rozumiem uwagi na temat blatu i kibelka. Widocznie ciemna masa ze mnie :roll: ? Czy miałabym go wysunać 80 cm w głąb łazienki? Dla mnie to nielogiczne

 

 

Asieks,

 

już wyjaśniam :)

1. nad umywalką chodziło mi o najniższy pas płytek - dlaczego nie jest tak ułożony jak płytki wyżej na tej ścianie?

2. Może to złudzenie optyczne, ale lewa krawędź blatu wygląda jakby nie była doprowadzona do zabudowy wc, ale lekko na nią zachodziła od przodu - czy tak jest faktycznie? Absolutnie nie miałam na myśli wysuwania zabudowy wc i kończenia jej na równi z blatem :)

 

 

 

A poza tym nie rozumiem, dlaczego niektorzy uważają, że nie krytykuję, lecz poniżam??? Byłam grzeczna, nikogo nie obraziłam... Proszę więc nie doczytywać między wierszami tego, czego tam nigdy nie było! Nieprzyjemnie to mi się robi, kiedy czytam jaka jestem okropna :(

 

 

Ja też w Twojej wypowiedzi nie wyczytałam nic obraźliwego ;)

 

Obrażający post był napisany przez Lucyliu...

 

A ja jak skończę moją łazienkę to się pochwalę, a co......mnie tam się podoba moja łazieneczka bo jest moja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki nad umywalką. Złudzenie optyczne. Zdjęcie jest nie w poziomie. fachowec by to zauważył :wink:

 

Nie za bardzo rozumiem uwagi na temat blatu i kibelka. Widocznie ciemna masa ze mnie :roll: ? Czy miałabym go wysunać 80 cm w głąb łazienki? Dla mnie to nielogiczne

 

 

Asieks,

 

już wyjaśniam :)

1. nad umywalką chodziło mi o najniższy pas płytek - dlaczego nie jest tak ułożony jak płytki wyżej na tej ścianie?

2. Może to złudzenie optyczne, ale lewa krawędź blatu wygląda jakby nie była doprowadzona do zabudowy wc, ale lekko na nią zachodziła od przodu - czy tak jest faktycznie? Absolutnie nie miałam na myśli wysuwania zabudowy wc i kończenia jej na równi z blatem :)

 

 

 

A poza tym nie rozumiem, dlaczego niektorzy uważają, że nie krytykuję, lecz poniżam??? Byłam grzeczna, nikogo nie obraziłam... Proszę więc nie doczytywać między wierszami tego, czego tam nigdy nie było! Nieprzyjemnie to mi się robi, kiedy czytam jaka jestem okropna :(

 

Nie absolutnie, Ja nie odczytalam tego za poniżanie...a to chyba najbardziej tyczyło mnie :D

Blat jest doprowadzony do wc na równo nie ma zachodzenia ani załamania. A płytki w tym pasie nad blatem. Jak piswłam wcześniej przymierzłam i tak i tak. Ten na zdjeciach wydał mi się lepszy

 

A tak wogóle. Najpiękniejsza jest różnorodność. Jedna łazienka bedzie różowo-majtkowa a druga beżowo-brązowa. A kolor jest super. Łazienka wyszła świerza i przyjemna...a co najważniejsze nie będę musiała odkurzać podłogi dwa razy dziennie, tak jak mam to dzisiaj przy beżowej podłodze :wink:

 

Dominka...tak płytki sa piekne. Dzieki tym prązką są jakby trójwymiarowe i nadaja glębie łazience. A dekory...miodzio. Sa jakby malowane ręcznie na szkle. Jak weszłam do sklepu to od razu wiedzłam ze będe je miała i to w tym kolorze :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy może się ktoś obeznany w temacie wypowiedzieć na temat wanien. Jestem właśnie na kupnie i wszędzie straszą że te w hiperkach są z gorszego akrylu. O co dokładnie chodzi i jak mam poznać że jest z lepszego. A może jakich produktów szukać żeby być zadowolonym przez najbliższe kilka lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy może się ktoś obeznany w temacie wypowiedzieć na temat wanien. Jestem właśnie na kupnie i wszędzie straszą że te w hiperkach są z gorszego akrylu. O co dokładnie chodzi i jak mam poznać że jest z lepszego. A może jakich produktów szukać żeby być zadowolonym przez najbliższe kilka lat

 

Ja swoją wannę akrylową kupowałam w nomi , ponad 6 lat temu i jak do tej pory sprawuje się idealnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja to w ogóle nie wiem od czego zacząć, coś mi tam się podoba ale jeszcze nic nie wbiło mnie w podłogę. martwi mnie to , :evil: :x :-? bo na tym etapie mogłabym zaproponowac jeszcze jakis zmainy a tu ani na kuchnie ani na lazienke- pomysłu brak. :x

 

No właśnie. Od czerwca zaczynam z płytkami, czyli wszystko do łazienki muszę już zgromadzić. jak na razie mam kabinę do górnej. A z resztą nie bardzo wiem czego szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...