Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani jak to jest z oznaczaniem baterii? Słyszałam, że jest jakaś różnica. Normalnie najbardziej oszczędne produkty to A++. Koleżanka jednak twierdzi, że w przypadku baterii najbardziej oszczędna jest ta z oznaczeniem Z.

 

Jaka jest prawda?

 

Racja :)) Najbardziej ekologiczna armatura oznaczona jest literą „Z”. Baterie, które mają symbol „A” charakteryzują się już mniejszą oszczędnością. Wiem to, bo sporo na ten temat czytałem, kiedy kilka miesięcy temu robiłem generalny remont mieszkania. Są też również baterie oznaczone symbolem „B”, „C” i „D”. Te bardziej nadają się do wanny, gdzie zależy nam na tym, żeby jak najszybciej ją napełnić wodą. Tobie poleciłbym piękną bezdotykową Viendę firmy Oras - właśnie taką zamontowałem w swojej kuchni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani - trzy prośby mam:)

 

1. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z wanną Poolspa Linea i może powiedzieć czy jest wygodna? Nie mam możliwości sprawdzenia a podoba mi się kształt. Ewentualnie polećcie proszę jakąś inną wannę prostokątną o długości 180cm.

2. Oświećcie mnie proszę - na czym polega system przelewowy (czy jakoś tak) w wannie???

3. Na jakiej wysokości od krawędzi umywalki powinno się montować baterię podtynkową?

 

Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wspomnianej wannie nic nie wiem. Mam natomiast poolspa vita i jestem z niej zadowolona. Mam na myśli wygodę i jakość akrylu.

Do domu, w którym jeszcze nie mieszkam, kupiłam riho lusso, bardzo podobna do poolspa vita, ale na razie jej nie używałam (opinie na FM ma dobre)

Edytowane przez merenwen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia_LBN ja mam poolspa nicole małą narożną 160x90 i jest super wygodna aż miło się w niej leży :) a wyglada na to , że linea ma podobny luk oparcia. Jakosciowo też jestem bardzo zadowolona, świetnie się czyści i tak jakby nie lepi się nic do niej, nie zostaje osad a jak ja przelecę nawet na sucho szmatka z microfibry to pięknie się błyszczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani - trzy prośby mam:)

 

1. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z wanną Poolspa Linea i może powiedzieć czy jest wygodna? Nie mam możliwości sprawdzenia a podoba mi się kształt. Ewentualnie polećcie proszę jakąś inną wannę prostokątną o długości 180cm.

2. Oświećcie mnie proszę - na czym polega system przelewowy (czy jakoś tak) w wannie???

3. Na jakiej wysokości od krawędzi umywalki powinno się montować baterię podtynkową?

 

Z góry dzięki :)

 

Poolspa Linea - sprzedałam jedną taką mojej znajomej i jest bardzo zadowolona. ona sobie chwali :yes:

system przelewowy... tak jak już ktoś napisał wcześniej

baterię powinno się montować około 20-25 max centymetrów do wysokości perlatora (do wysokości wylotu wody) bo inaczej będzie za bardzo chlapać

moim zdaniem koło 20 cm będzie najwłaściwiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pokazuję górną łazienką ... nie skończoną jeszcze :) Przepraszam za jkość zdjęć - robione byle jakim telefonem

Płytki Paradyża Meisha Brown i Bianco

http://imageshack.us/a/img197/2714/wp001859.jpg

http://imageshack.us/a/img850/3559/wp001863.jpg

 

zapowiada się pięknie:lol2:, ale dawaj zdjęcia jak założysz deskę i umywalki z bateriami :yes:

no i może postaraj się zrobić lepszej jakości zdjęcia :rotfl:

 

aha... a chciałam zapytać... przycisk do spłukiwania WC taki już zostanie? jakiś taki trochę jakby "nieładny"? co to za producent stelażu podtynkowego, bo nie mogę poznać, a wygląda na jakiś w miarę niedrogi :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiada się pięknie:lol2:, ale dawaj zdjęcia jak założysz deskę i umywalki z bateriami :yes:

no i może postaraj się zrobić lepszej jakości zdjęcia :rotfl:

 

aha... a chciałam zapytać... przycisk do spłukiwania WC taki już zostanie? jakiś taki trochę jakby "nieładny"? co to za producent stelażu podtynkowego, bo nie mogę poznać, a wygląda na jakiś w miarę niedrogi :p

 

zrobię zdjęcia zrobię :) Baterie już są zamontowane :) Czekam na szafkę wiszącą, do tego umywalki nablatowe. A przycisk/stelaż to TECE - faktycznie wygląda paździochowato :( Jak się ze wszystkim jakoś obrobimy to przycisk wyleci precz he he No chyba że się doniego przyzwyczaimy i nie będziemy zwracać na niego uwagi :)

Edytowane przez anjap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...