Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

bpestka, ja mam taką sytuację:

 

http://sal.pl/dom/lazienka2-3.jpg

 

Pod wanną / przy niej są wymuurowane bloczki z 5cm ytonga i do nich od strony prysznica przyklejony jest gres. Do niego (11m + klej) przymocowany jest ceownik aluminiowy i w niego wsunięta szyba 8mm na uszczelkach.

Całość uszczelniona silikonem z obu stron. Nic nie cieknie, nie chwieje się, mimo, że szyba spora 140x120cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :D

czy ma ktoś może przy umywalce taką baterię ?

http://www.lazienkiabc.pl/Bateria-umywalkowa-Tres-LOFT-TRES-200-205-01-36229.html

 

[ATTACH=CONFIG]174422[/ATTACH]

 

widziałam ją na zdjęciu z szeroką umywalką ( 80-90cm) i wyglądała na prawdę ciekawie.

zastanawiam się, jak sprawdziła by się w realu?

 

świetna jest ta bateria, bo wysoka i dzięki temu bardzo wygodna

myślę, że pasuje do dużej umywalki przede wszystkim :yes:

z doświadczenia niestety nie wiem jak działa, ale jestem pewna, że będzie super :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienka "afrykańska" - była pretekstem do wyeksponowania pamiątek z podróży oraz zdjęć.

Zdjęcia drukowane i naklejane na PCV oraz naklejona folia umożliwiająca mycie bez utraty jakości zdjęć.

[ATTACH=CONFIG]175367[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]175368[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]175369[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]175370[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]175371[/ATTACH]

 

Wszystko fajnie tylko takie dziwnie uczucie jak podczas sikania pół naga murzynka patrzyła by mi na ptaka. :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się również podoba ta łazienka,wreszcie coś innego.Podziwiam za pomysł i odwagę,choć widzę też trochę minusów.Za dużo dodatków i tych pierdółek bo robi się jak w muzeum,nie jestem zwolenniczką obrazów w łazience i też się zastanawiam nad praktyczną stroną pisuaru.Mimo wszystko bardzo fajnie wygląda i najważniejsze że wam się podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nie podoba. Moim zdaniem do tematu podeszliście zbyt sztampowo - to raz, przedobrzyliście - to dwa.

Afryka to nie tylko cętki, panterki i drewniane murzynki. Żeby chociaż tych zdjęć nie było i tkanin w panterki, byłoby o niebo lepiej.

Łazienka z ogromnym potencjałem, płytki przepiękne - czy to Tau corten ?? Ceramika i armatura super.

Jak dla mnie mogło być cudownie, a wyszło na granicy kiczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...