Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wrócę na chwile do okien dacowych. Kaloryfery pod nimi nie są po to , żeby śnieg topniał, ale żeby okno nie parowało .. :)

 

A u mnie instalator ostrzegał, że jak nie zrobię grzejników pod oknami, to producent nie uzna gwarancji na okna dachowe. W łazience jest podłogówka i tam nie trzeba było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

pam my w maju dopiero z fundamentami zaczynami le wszelkie zmiany juz teraz powinniśmy nanieś. jedyną rzeczą jest to ze zamuruje jedno okno w kuchni i tyle :roll: :-?

 

Zmiany np okien możesz zobie robić do ostatniej chwili. Tak jak było u nas. Czyli do momentu kiedy to okno zaczyna się murować. Oczywiście poźniej wszystko mozna pozmieniać (powybijać i zamurować) ale może lepiej "pogapić" sie na projekt przez tydzień i wszystko przemyśleć. U nas jedyną rzeczą której nie jestem pewien do końca to włącznik do dolnej łazienki. A właściwie kierunek otwierania drzwi do niej. Jest wg projektu, ale chyba będziemy zmieniać. Na tym etapie to tylko problem z włącznikiem bo tynki już gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę na chwile do okien dacowych. Kaloryfery pod nimi nie są po to , żeby śnieg topniał, ale żeby okno nie parowało .. :)

 

A u mnie instalator ostrzegał, że jak nie zrobię grzejników pod oknami, to producent nie uzna gwarancji na okna dachowe. W łazience jest podłogówka i tam nie trzeba było.

 

Bo to prawda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie - nikt nie mówi, że się coś dzieje bez grzejnika, ale jak nie ma i sie coś będzie działo (pewnie nawet bez związku z nieobecnością grzejnika) to nie uznaja reklamacji.

Ale niestety znane są przypadki, że z się woda skrapla na oknach dachowych i ewidentnie zamontowanie grzejnika poprawiłoby sytuację. Ja tam wolę na zimne dmuchać. Taniej mi wyjdzie założyć te grzejniki, niż w przyszłości przedwcześnie wymieniać okna. A i temperatura w pomieszczeniach będzie bardziej równomierna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzik prawda !!!!!!!!Mam od 10 lat 4 okna dachowe tylko pod dwoma ogrzewanie i nie ma żadnej różnicy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nic nie paruje nic nie zachodzi

 

 

Ale gwarancja niestety tak mówi. ..

 

też mam podłogówke w dwóch łazienkach z dachowymi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chwalę się moją nie katologową górną łazieneczką :D

Brakuje tylko jeszcze dodatków do niej i zastanawiam się czy nie dać jakiś malunek skromny na skos nad wanną, jak myślicie? :)

http://img2.vpx.pl/up/20090430/rozne_703.jpg

 

http://img2.vpx.pl/up/20090430/rozne_706.jpg

 

http://img2.vpx.pl/up/20090430/rozne_705.jpg

 

http://img2.vpx.pl/up/20090430/rozne.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja na razie nie mam co pokazać. Zaczynamy tworzyć i ......już same wątpliwości.

Proszę napiszcie mi jak macie rozwiązane włączanie tych wszystkich światełek, lampeczek i podświetleń w łazienkach. Czy jednym przyciskiem zaświaca sie wam wszystko czy może lepiej to podzielić? Ale jak? Główne światło osobno, nad lustrem osobno a pozostałe pierdołki osobno? Tak bu mi pasowało ale nie za dużo tego będzie?

Proszę napiszcie jak to jest u was bo na zdjęciach, jak już jest urządzone to wszystko pięknie wygląda, ale zaczynając walkę z wykończeniówką trzeba trochę przejść i sie wiele dowiedzieć. Robimy prąd w domu i nie wiem jak poprowadzić kable.

Pozdrawiam[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chwalę się moją nie katologową górną łazieneczką :D

Brakuje tylko jeszcze dodatków do niej i zastanawiam się czy nie dać jakiś malunek skromny na skos nad wanną, jak myślicie? :)

http://img2.vpx.pl/up/20090430/rozne_703.jpg

 

bardzo mi sie podoba Wasza łazieneczka ja bym tylko jeszcze zasłoniła okleiną okno balkonowe- ale w sumie dziwne ze w łazience jest . a nad wanna chyba nic bym nie dawała :lol: ale ja to jestem inna wiec niech sie mądrzejsi wypowiedzą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycha jedyny zgrzyt w lazience to podlaczenie grzejnika, oj nie popisal sie pan hydraulik. U mnie tez dal ciala ;) :lol:
ja tam widze jeszcze dwa zgrzyty :-? 8)

 

Pisz jakie 8) :D

 

Ale niech zgadnę, chodzi o umywalki? a raczej o półkę pod nimi? :)

 

Co do kafelek to zakupione zostały w castoramie, jest to podróba marmuru 8)

 

 

A jeśli chodzi o grzejnik to ja też takie odniosłam wrażenie jak go zobaczyłam, że jest do góry nogami, ale ponoć dobrze wisi ;)

Co do tych rurek to też mnie to wkurzyło, że tak wystają, ale było już za późno na zmiany.

 

Okno balkonowe było w projekcie i nie zmienialiśmy tego , okleiny nie chcę, będzie roleta , ale taka żeby cieni nie było widać, bo sąsiad będzie podglądał :lol:

No chociaż zerknęłam na ta okleinę, fajna, dałam do obserwacji :D

 

 

Dziękuję za miłe opinie i podpowiedzi i o te zgrzyty też poproszę :lol:

Krytykować też śmiało można ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...